“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave

Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave (Multiple Sizes AvailableCrafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Zweigart , Suitable For: : Cross Stitch, needlework: Bundle Listing: : No , Fibre Type: : Cotton: Type: : Linen Evenweave , Colour: : White , 。

Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave
Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave
Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave
Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave

Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave

Heavy Duty Rings Stretcher Enlarger Reducer 17 Collets Jewellery Crafts Making. Northcott Connector Playmat Town Roadmap Scene 23" Fabric Panel, Zöllner Jersey Winterschlafsack mit Arm gefüttert 56/62 Crazy Animals, Lot of 50 Surgical Stainless Steel 21 Gauge 0.71mm Headpins w/Flat End Findings, Kawaii Craft Calendar Scrapbooking Album Diary Book Decor Planner Paper Stickers. Toddler Boys Frosty The Snowman 2 Piece Button Up Blue Holiday Christmas Pajamas, Knit Pro Waves Pony Crochet Hooks Prym Amour Clover Soft Touch Addi Swing, DARK ASSORTMENT 8 PIECES 2” X 3” #55200-70 D55200-70 DRITZ TWILL IRON ON PATCH, Heart My Grandma Baby Shower Gift Personalised Baby Vest Bodysuit I Love, 50-10" SQUARE WHITE Paper Lace DoiliesWhite Paper Lace Doily. Linen Thread 25/3 natural 50 gms spool Natural colour, 9-10MM CHRYSOBERYL CHRYSOBERYL GEMSTONE GRADE AA ROUND LOOSE BEADS 7". Chinois Brocart Satin Tissu Faux Soie Papillon Robe Rétro Artisanat Bricolage. 65 Mauve Pink Decco Mix Pink,Slate glitter rondelle & alloy Spacers*large hole, Halloween Stencil~WITCH'S APPRENTICE~Magical Broom & Witch's Magical Cauldron.Brother Sister M6799 By-the-Half-Yard 44" Wide Pink on Cream Quilter's Cotton. 1 Anhänger Türkis Haifischzahn 8 x 36mm. Gold Clear Reflective Diamante Trimming Braid. 2 x Hedgehog Vinyl Stickers Travel Luggage #10699 . MosaiCraft Pixel Craft Mosaic Kit 'Dolphins' Pixelhobby. 3 SHEETS OF DECOUPAGE DECO MACHE PAPER FIRST EDITION FROSTED SNOWFLAKES, Food BBQ "WEENIE ROAST" Barbecue,Outdoor Iron On Embroidered Patch/Cooking,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave

20 Rose Gold Plated Sterling Silver Round Faceted Disco Spacer Beads 4mm #51253Sieraden en horloges, Schornsteinfeger Kostüm Schornsteinfegerkostüm Kaminfeger Kaminfegerkostüm AnzugKleding en accessoires. MAYA PATCHWORK FRENCH COUNTRY COTTAGE QUILTED BEDSPREAD COMFORTER SET GREYHuis. Dekoschild METALLSCHILD Blechschild ZUHAUSE IST DA, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Modecor. Alle definities van de staat bekijken : Main Colour: : Colourless/ Clear, Alle definities van de staat bekijken : Army: : Imperial. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Handgefertigt, De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. MPN: : Does Not Apply: Occasion: : All Occasions, SUPPORT INDIVIDUEL MURAL OU ETAGERE - ITALDOSIT - 0, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Park Tool, Weight: : Lightweight: Boot Type: : Football. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, MPN: : Does Not Apply: Heel Height: : 1 in. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 2X GASDRUCKFEDER SATZ L=570 490 N SCHRÄGHECK FLIEßHECK MITSUBISHIAuto. Serie: : 997: Artikelzustand:: : Neu. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Reference OE/OEM Number: : 13621433565: With:: : Air & Fuel Sensor.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave

Multiple Sizes Available Zweigart White 32 Count Belfast Linen Cotton Evenweave, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: canvas, Borduurstoffen

Telefon

Whatsapp