“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits

Childrens Sewing Kit - Felt Friends - Kids Craft Kits - 4 Different DesignsCreatieve hobby's, Creatief voor kinderen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Item Type: : Crafts Sets/ Kits , Brand: : Kreative Kids , 。

Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits
Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits
Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits
Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits

Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits

#461 Coral Plymouth Yarn Encore Knitting Worsted Weight 100G, Butterick SEWING Pattern 4808 EASY Jacket Tapered Dress UNCUT 6-22 See & Sew NEW, Floral/Alphabet/Letters The Letter G Flowering Needlepoint Kit or Canvas, Halloween Trick or Treat Costumes Ghosts SCRAPBOOKING Stickers by Bo-Bunny. RAYHER HOBBY Rayher 34215000 Bird Mould Latex Rubber Mold for Casting, passant boucle Pince / Clip en bois Petit prince Couronne : Bleu marine, Fb 2296 100 g Wolle Kreativ Meilenweit 4-fach Merino Chalet Lana Grossa, Sewing Craft PATTERN Playset Cloth Rag Doll Applique Happy House, CHRISTMAS TARTAN HOLLY REINDEER FABRIC COTTON MATERIAL SQUARES BUNDLE RED GREEN. Breast Cancer Awareness Pink Ribbon Honoring Name Tag Labels Lot of 5 Stickers, Powertex Starter Kit Fabric Hardener varnish pigments brush, Coffee Grinder. Anny Blatt Sonstige Nova Angora Super Welcomme Vintage Bouton dor, Jalie Men/Boys Polo Shirt w/Short or Long Sleeve Sewing Pattern 3137 in 27 Sizes, Himalayan Crystal Rock Salt Ying Yang Pair T Light Holders, 1 Square of Vintage Stickers SUPER RARE Sandylion OPAL WHALES ORCAS. 54 Stk Holzherzen WEISS 2,5cm Deko Herzen Holz Tischdeko Hochzeit Holzherzen. Ombre Indian Mandala Tapestry Hippy Gypsy Boho Wall Hanging Black Gold Sheet Du, 618 Trekking XXL 4Ply Sock Yarn, 26 METRES DE GALON ANCIEN PASSEMENTERIE DE LYON-VINTAGE FRENCH TRIM-N°MAI 11.25 Flags Bunting Scotland 7m. 2 x Scorpio Star Sign Vinyl Sticker Birth Horoscope Zodiac Gift iPad Fun #4327, Kids Glitter Foam Numbers & Letters Alphabets Stickers Card Art Craft Making. DIY ADJUSTABLE VERTICAL BLIND SLATS BAMBOO WHITE OR BAMBOO CREAM FABRIC. Acrylic Lion Brand Yarn Company Mandala Yarn Gnome 13.97 x 13.97 x 10.16cm. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 12-240 Fussball Kunstleder. 25oz Cold/Hot RTIC Double Wall Vacuum Insulated Food Container Stainless Steel. Various Moods Emoji Stickers1" Inch Round500 Per Roll, Polystyrene Spheres/Balls choose diameter/quantity 2cm 2.5cm 3cm 4cm 5cm 6cm 7cm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Main Stone Creation: : Simulated: Metal: : Sterling Silver, Color: : Multi-Color: Style: : Bikini Bottom. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. 3% Elasthan: Kollektion: : Ganzjährig. Brand: : Gildan: Fit: : Regular Fit. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Exact Colour:: : white / red: Main Colour: : White. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Garment Care: : Dry-clean Only: Style: : Biker Jackets. Opmerkingen van verkoper: “PLEASE DO NOT MAKE A PURCHASING DECISION ONLY BASED OFF OF OR FROM VIEWING PICTURES ONLY. MAMA LICIOUS Umstandskleid Schwangerschaftskleid NEU Kleid Sommer schwangerKleding en accessoires, NEW Girls Jeggings Medium 7 - 8 Faux Blue Jeans Lt Weight Stretch Pants LeggingsKleding en accessoires, Tailleur donna blu giacca manica tre quarti, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Glass Bracelet Making Kit / Bead Mix- Turquoise & Clear - CascadeCreatieve hobby's. Besonderheit: : Gewölbt: Material: : Metall. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits

Childrens Sewing Kit Felt Friends 4 Different Designs Kids Craft Kits, Creatieve hobby's, Creatief voor kinderen

Telefon

Whatsapp