“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage

Rice Paper for Decoupage, Christmas Labels 1, Scrapbooking, Sheet Craft VintageCreatieve hobby's, Divers materiaal, Papier !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Product Type: : Decoupage: Sub-Type: : for decoupage and craft , Theme/ Shape: : christmas: Colour: : Multi , UPC: : 7110622634750: EAN: : 7110622634750 ,

Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage
Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage
Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage
Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage
Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage

Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage

Western Cowgirl Rhinestone Concho Leather Bridle Rodeo Jewelry Crystal. Best Tree on the Lot Christmas Northcott Fabric Panels 23" #21758, 10 x Embroidered Fab Holiday Beaded Sandal Photo Album Scrap Book Motifs #7E24, Rouleau 10m Ruban Gros Grain Polyester 6/10/15/20/25/38mm Mariage Fête Décor, TATTERED LACE Die Cut Charisma Flower Frames RAPBERRY ROSES-MAGNOLIA DIAMOND X 5. Yankee Candle, Jars "Merry Marshmallow" 2 22 oz, KNITTING PATTERN Ladies Arrow Lace Fingerless Mittens Picot Trim Bergere 4ply, All colours 8 sheet A4 pack x Vanguard Coloured Craft Card 240gsm. Christmas Tree Hanging Decorations Wall Handmade Knitted Teddy Xmas Gift Box Set. Princeton Brush Syn Sable 3050Dg D.stripr 1/8. 16oz Bistro Mug Coffee Glass Tea Cup Zodiac Horoscope Birth Sign Taurus, Reißverschluss 80 cm Teilbar Kunststoff Grobe Zähne Nummer 5 Vislon in Altrosa, New York Round Inflatable Insulation Lid Lay-Z-Spa Paris. Stencil Primitive Valentine Hearts 2 Different Styles 5 Sizes Country Folk Art, Little Red Wagon & Buggy ~ Quilts & Blocks Spinning Spools patterns & templates. Professional Wide Rolled Hem Sewing Machine Snap-On Presser Walking Foot Fo C4U4, Decorative Wooden Box Penhale & Son Fish Merchants Cornwall Rustic Vintage Décor.3M TISSU COTON 100% BLEU IMPRIMÉ 120gr m2. New Sass & Belle Acorn Pinecone Hanging Decorations Christmas Xmas Tree Set of 6. 100 Kunststoffperlen rund rot matt 4mm 10864, The Bright Side Man Coinage And Pocket Fluff Coin Tray New Design for 2016. Jungle SafariMonkeyIron On T-Shirt Transfer Print. Osram LED Wandleuchte Außen Endura Style Lantern Classic Down schwarz 10W warm. ÖREN BAYAN Madam Tricote Paris BABY LUX 100g 340m Babywolle yarnAngebot Türkei, Motivlocher Motivstanzer Tanne Tannenbaum ca:12mm Kartengestaltung Basteln, verschiedene Farben Radierer Entscheidungswürfel 1 Stk., UK Seller Dancing Exams 7mm 1/4" 1 Metre Pale Pink Ballet Shoe Elastic.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage

Anlass: : Freizeit: Stil: : 50er-Jahre-Stil, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Artificial Rose Silk Flowers 3Heads 1bunch Floral Rose Wedding Party Home DecorHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Paper House 3-D~OFF ROAD~raised sticker set~BNIP~Nice. Hepa Filter für Siemens VS 07 GP 1265 VS07GP1265 / 11 green Power - (805)Huishoudapparatuur. Kick Pro X Mini Stunt Scooter – Red/Black/BlueSport en vakantie. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Country/Region of Manufacture: : United Kingdom: Theme: : Boxer Dog, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Hersteller: : Stabilus: Artikelnummer: : 034403 + 088922. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Noname. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Reel Type: : Big Game. Sleeve Length: : Short Sleeve: Material: : Linen. Gesamtgewicht: : 1900 g/m2: Lieferungumfang: : 4-Fußmatten Set. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Alle definities van de staat bekijken : Type: : Poussettes. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Farbe: : Blau: Länge/Menge: : Meterware.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage

Rice Paper for Decoupage Christmas Labels 1 Scrapbooking Sheet Craft Vintage, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Papier, Knippapier

Telefon

Whatsapp