“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Hobby & Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10

Edding 750 Paint Marker Pens, Medium Tip, All colours, Box 10 - Hobby & CraftsCrafts, Art Supplies, Drawing & Lettering Supplies !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Pens , MPN: : 750: Country/Region of Manufacture: : Germany , Brand: : Edding: Type: : Pens/ Markers , Item: : Pens , 。

Hobby /& Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10
Hobby /& Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10
Hobby /& Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10

Hobby & Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10

BULK 50 Horse charms antique silver tone A589, 2.5"-5" Precious moments angel snowman christmas heat transfer iron on character, Stained Glass Pattern Book Faerie Lights Jillian Sawyer, Baumwollstoff Weihnachten Vierecke Bär Hirsch weiß schwarz goldfarbig. CARD jef files for janome 300e machine embroidery designs holidays XMAS 3, 6mm olive AB 25 Bicone Glasschliffperlen ca. black Bridle Leather Hide Strip 1.5 inch 38mm for Craft Larp belts etc 56 inch. Cars Funky Laser Cut Gold Trim Creative Stickers Purple Peach. Vintage 1930's French Sequins Mauve Leaves/Leaf Small Loose NOS 50 pieces. Christmas Nordic Laser Cut MDF Wood Shooting Star pack of 5 Rustic Craft, 100 Pcs 26mm Silver Plated Head Pins Jewellery Craft Beading Findings O146, Makower Patchwork Fabric Dragonheart Scatter Cream Per 1/4 Metre, NEW LIGHTWEIGHT FABRIC OVAL ELBOW PATCHES TRIMMINGS IN UNUSUAL COLORS, Black Chic trees 100% Cotton Fabric Scandinavian tree shapes Christmas JC4/68*, 3D Printing Wall Hanging Galaxy Milky Way Tapestry Wall for Dorm Living Room, Green The House Livin La Vida Mushroom Cross Stitch Chart PRICE REDUCED, BABYLOCK QUILTING NEEDLES 30 EA 134FG #18 GROZ-BECKERT. Fancy Linen Embossed Oversized Coverlet Bedspread Set Dark Gray All Sizes New, NEW SPELLBINDERS SHAPEABILITIES ANNE DECORATIVE BORDER STRIP DIE.25 yards Roll Double Sided Gingham Check 3/8" Ribbon/Craft/Trim/Baby R147-Color, Japanese Nostalgic Sticker Car Bumper Decal 3'' or 5''. 1 Lederband Lederriemchen 1,5 mm in schwarz zum Perlen auffädeln und basteln. Iron On FREE SHIPPING! Punk Rock CRASS SYMBOL embroidered Patch, 12V 2A AC Wall Adapter DC Power Supply Cord For Lifegard Aquatics LED Light s. 0.5M Hot Pink MIFFY Print Fabric Material COTTON Crafts Quilting Sewing 1/2M. James Brett Double Knitting Pattern Baby Accessories Hats Mittens Bootees JB008. 25 JUMBO CHUNKY STRAWS Assorted Colour Milkshake Smoothie Drinks Cocktail Tea. NIU Wolfe Huskies Logo Rhinestone Design Bling Iron On Heat Fabric Transfer.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Hobby & Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Red Skull the Captain must die Schwarz T-Shirt Hydra Captain America, Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, USK Scalemodels Claas 450 Liner 1:32 scale boxed 30014. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Fox Rage Kebab + Bait Popper Kit Pike fishing tackleSport en vakantie. Flexfit Classic Baseball Cap XS/S Carolina Blue Kleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Herzlinie Auto Aufkleber Autoaufkleber Styling decal 24 FUN Wunschmame #8135Auto. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : HCP, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : HYPNOTIC STRAPS. Kool-Stop Tire Lever Bead Jack Lever Tool with Handle for Bicycle Tire InstallSport en vakantie. New York NY Cotton Denim Washed Adjustable Baseball Cap Hat LOT Buy 3 get 1 freeKleding en accessoires. Kabelsatz Kabelbaum Kabel Scheinwerferreinigung Anlage SRA für VW EOS / TiguanAuto's, Alle definities van de staat bekijken : Specific 1: : Power Tool Accessories. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : YourSecretGift, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Hobby & Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10

Hobby & Crafts All colours Medium Tip Edding 750 Paint Marker Pens Box 10, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Pennen, markers, stiften

Telefon

Whatsapp