“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191Bastel- & Künstlerbedarf, Schmuckherstellung, Perlen, Schmucksteine &-kugeln !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Art: : Perle: Material: : Messing , Zustand: : Neu: Produktart: : Metall , Stil: : Handgefertigte Künstlerperlen: Form: : Rund , Durchmesser: : 3x3x2mm: Größe: : 3 - 3,9 mm , Farbe: : Silber: Stückzahl: : 50 , Angebotspaket: : Ja ,

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191
50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191
50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191
50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191

In Car Wood Wooden Beads & Saint St Theresa Teresa of the Andes Charm Pendant, Betty Boop Iron on Applique. Anna Valeire #7 c.1915 Rare Pattern Book Crochet Yokes & Lingerie Book REPRO, Cottonwood's Small Blue Yellow Flowers on Rosy Red Quilting Fabric by Yard #353, 5 Yards Pastel Green Lt Gold 1/2" Gimp Braid Trim Rose Garden, Yellow Roses Flower Panel Tapestry Needlepoint Canvas. EOS Kiss X2 EOS Kiss X3 CAMCORDER Akku-Ladegerät DUAL für Canon EOS Kiss F, Tandy Leather Classic Card Wallet Kit 44067-04, -> Fische weiß Kassetten Duschrollo deluxe Seitenzug 134 cm -> ECO-DuR, EK Success Jolees 29 Pcs Stickers Foil Colorful Robots Card Scrapbooking Crafts. Hallmark Keepsake 2019 Family Love Snowman Porcelain Ornament.NY Yankees 1" grosgrain ribbon the listing is for 5 yards. ADD ANY AGE HAPPY BIRTHDAY scene setter ~ Adult Birthday Party Decoration 6ft, 40pc Gold Plated 6mm Half Ball Post Stud Earrings w/Backs 20pr Jewelry Findings. Rosenkreuz Konfirmation Einladungskarten Konfirmationskarten Einladungen, All you Need is Love Decorative Good Feelings Iron-on Patch. Kelly Green Plaid Cotton Fabric By 1/2 Yd P&B Summer Etchings by Susie Robbins. Baby Matinee set Romany cardigan bonnet booties Knitting pattern,DK Coat.girl.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191

tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Pro Track. Alle definities van de staat bekijken : Wool Weight: : DK. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Wheel Size: : 700C: Type: : Clincher, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Activity: : Basketball, New DANSKO Womens Sophie Ivory Metallic Leather Sandals 9841622200Kleding en accessoires. Lady's Fashion Knitted Lace Trim Boot Cuffs Toppers Leg Warmers Winter Socks LotKleding en accessoires. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 2x Audi Black Plastic Bonnet Stay Holder Clips- Clips to hold Bonnet Support RodAuto, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Marke: : High Peak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : KMS TOP QUALITY, Alle definities van de staat bekijken : Type: : STEERING WHEEL CONTROL INTERFACE. E-Satz Blinküberwachung: : Ja: Model: : Roomster 5J, Marke: : ATG: Produktgruppe: : Karosserie, Inserzione bundle: : No: MPN: : 436278, 10" 100 Pcs Latex Party Balloons for Wedding Birthday Christmas DecorationHuis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. ❤ Set Of 2 Christmas Decoration Kurt Adler Classic & Digital Camera Tree OrnamenHuis, Yugioh Number 62 Galaxy Eyes Photon Dragon Ultra rare BLLR NM/MVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191

50 Kaschierperlen 3mm Verdeckperlen Quetschperlen Crimpschutz Crimp Cover F191, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Koordstoppers en crimps

Telefon

Whatsapp