“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street

Bothy Threads Cross Stitch Kit - Funky StreetCrafts, Needlecrafts & Yarn, Embroidery & Cross Stitch !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Bothy Threads , Colour: : See Listing: MPN: : XCR1 , Size: : See Listing: Count: : 14 , Cross Stitch Needlework Type: : Counted Cross Stitch Kit: EAN: : 5060038384386 ,

Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street
Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street
Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street
Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street
Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street

Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street

McCall's M 6941 Daenerys Style Dress Thrones Costume Sewing Pattern sz 12-20 NEW, 100 wholesale lead free pewter route 66 charms 1077, 10 DREAM CATCHER RINGS TO MAKE YOUR OWN DREAMCATCHER DIY KIT CRAFT ACTIVITY, Made in USA chf0625 in 3 Größen JDM Heckscheibe Aufkleber. scratch à coudre largeur 25mm JAUNE OR au METRE, Canvas Prints Wall Art 4mm Glass Photo ANY SIZE London Big Ben Thames p82857, Plywood Hexagon laser cut shape embellishments craft wood blanks 5mm thick 200mm. Alice In Wonderland Cheshire Cat Nursery Wall Art Quote Vinyl Decal Sticker, VELCRO 1" BRAND HOOK 88 SEW-ON 8289 BEIGE 200 P/N 196025 FIRE RETARDANT 50 YARDS, 60cm Giant Love Letter Word Parties Foil Balloon Valentines Gift, 5 Yards of Cincinnati Bengals Grosgrain Ribbon-7/8 inch, PAINTED-STYLE FLORAL FLOWERS OCHRE YELLOW LINED PENCIL PLEAT CURTAINS *9 SIZES*.G4279-M Impex Fancy Shank Buttons, Cafe Stal Turkish Coffee Pot 6oz Traditional Coffee Maker Warmer Cream Milk. Woven Ribbon Elastic 25mm Wide Per Metre Beige. Baby Boys Spanish 2 Piece Set Blue Short Sleeve Top Bow Pants NB 3 6 M 19 56, Tiger in Hat and Suit Smoking Pipe Jacket Handbag Purse Zipper Pull Charm, Ladybird on Toadstool Decorative Garden Stake Outdoor Metal Fountasia Ornaments. Klebesticks Heisskleber 6 Heissklebestifte 8 mm im Set für Heissklebepistolen. ANMUXI 5D Diamond Painting Kits Full Square Drills 30X30CM Little Tiger Animals. Webband 1541 Mops auf hell 22mm Breite Eigenproduktion Ripsband Borte, 12x12 Shimmer Cardstock Paper 2pcs Rich Brown.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Steve Madden, Garment Care: : Machine Washable: Style: : Fashion T Shirt, 9ct Yellow Gold Polished Script Initial Pendant E NewSieraden en horloges, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 40680, 75534 LEGO STAR WARS Darth Vader Buildable Figure 168 Pieces Age 9+ New ReleaseSpeelgoed en spellen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : e-kurzwarzen, Top Bloke Andrew Tin Mug NEW Indoors Outdoors Camping Fishing 28Huis, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). MPN: : 3D's 2 1/2" Crankbait 3/8oz in RED BREAM: Country/Region of Manufacture: : China. 0 schwarz Lack Schnür Halbschuh Leder Classic 206503 51052Kleding en accessoires, Beastie Boys Ad Rock in Kleding en accessoires, Stil: : Facettiert: Marke: : Markenlos. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Skyline GTR Generations Printed Mug Ideal Fan GiftAuto's, FRONT BRAKE PADS FITS VW PASSAT 2005-2010 3. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gemini, Style: : Western: Model: : POCO BRIDLE, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. SS4378 T402774 V301194 VKDA35810 VKDA35810T WG1306537 REPAIR, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). BMW R 1150 R / R1150RT / R1100S / R850RT Schraubensatz Motor Schrauben EdelstahlAuto, Spannung: : 12 V: Herstellernummer: : 51524-987447. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street

Bothy Threads Cross Stitch Kit Funky Street, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: pakketten, Kruissteek

Telefon

Whatsapp