“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7/8"

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7/8"Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Ribbon Type: : Grosgrain , Style: : Grosgrain: Material: : 100% Polyester , Product: : Grosgrain ribbon: Width: : 7/8" , Item Condition: : NEW: Theme: : crown , Print: : crown: Main Color: : multiple ,

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7//8/"
Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7//8/"
Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7//8/"
Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7//8/"

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7/8"

5 Pochettes floquées 6x7cm Sacs cadeaux bijoux, White Circles & Squares on Dark Blue By The Yard CSHCIR04345, 20 mm Shadow Stencil 3D Font Upper Case Alphabet Letters & Number Template. Swarovski Crystal Aquamarine Metallic Blue Z 14mm Cross Tribe 6868 Pendant, K & CO ABRIANNA WORD & PHRASE GRAND ADHESION STICKERS BNIP. Bracelet,... Lot 20 pieces Perle Rouge ronde Acrylique 8mm scrapbooking Bijoux. Day of the Dead DIY Counted Cross Stitch Patterns Needlework for embroidery, Dead Kennedys Icon Iron On Patch 4.5" x 1" Off Licensed C&D P-4085 Free Shipping, 1" Tall Bright Metallic Silver Monogram Block letter H Embroidery Patch, 0,80 mm ø 6 m Silberdraht mit Kupferkern Basteldraht SB-Btl, New Black Handles & Bottom Purse Knitter's Pride Faux Leather Sew On Bag Kit, Bringing Home Christmas Holiday cotton quilt fabric Panel 24x44 by Wilmington. 100% COTTON CHILDRENS' WINNIE THE POOH/THOMAS THE TANK LARGE QUILTING PANELS, 125 Lapislazuli Perlen 4mm bis 9mm Natur Chipsform Edelstein Schmucksteine G200. ZWO Kamera ASI 290 MM Mono. Fabric Native Spirit Feathers Buffalo Skull Terracotta Cotton Elizabeth 1/4 yard, baby alpaca viscose yarn Mount Desert :Folio #4534: Berroco, 3D Kätzchen Katze Tier Aufdruck Steppdecke Bettbezug Mit Kissenbezug.beach titles beach die cuts scrapbooking die cuts scrapbook embellishments. Marker Pen Collection Nuvo Indigo Ink 327n, 2x Personalised Car Wing Mirror Graphics Vinyl Stickers Decals Removable WSDCD1. School Supplies Embroidered Iron On Applique Patch Backpack School, 6xProfessional Coated Precision Tweezers Kit Stainless Steel Non-Magnetic Craft, 2 x RECESSED LED CABINET LIGHT KITCHEN UNDER CUPBOARD DISPLAY SHELF WARM WHITE. PRYM #17 Steel Satin Precision Point Pins 1/2 LB BOX, 100% Cotton Hand-Dyed Velveteen Fabric Lady Dot Creates.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7/8"

De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Capacity: : 11 oz: Custom Bundle: : No, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Produktart: : Kleiderstoff: Breite: : 150 cm. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Innenmaterial: : Leder & Textil: Material: : Anilina, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Manufacturer Part Number: : LEMARKA035454: Placement: : ALL. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : Bedifol, Herstellernummer: : nicht zutreffend: Eigenschaften: : Semi-Slick-Profil, Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Produkttyp: : Heckleuchte: Artikelnummer: : 13 09 87-7. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), DEUBA Staubsauger beutellos Bodenstaubsauger Teppichsauger Multi Zyklon 900WHuishoudapparatuur. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Garment Care: : Machine Washable: Material: : Denim, 5 Servietten Veilchen Violets Blumen Karten Serviettentechnik kleine Motive SchCreatieve hobby's. Serie: : Empilable: Herstellernummer: : E8860, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7/8"

Sparkle Princess Crown Metallic Grosgrain Ribbon 7/8", Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp