“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket & Hats DK 12-20" King Cole 3773

Original Knitting Pattern Baby Dress, Jacket & Hats DK 12-20" King Cole 3773Crafts, Needlecrafts & Yarn, Crocheting & Knitting !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Boys, Girls , Type: : Baby: Wool Weight: : DK/Double Knit , Brand: : King Cole: Technique: : Knitting , EAN: : Does not apply , 。

Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket /& Hats DK 12-20/" King Cole 3773
Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket /& Hats DK 12-20/" King Cole 3773
Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket /& Hats DK 12-20/" King Cole 3773
Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket /& Hats DK 12-20/" King Cole 3773

Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket & Hats DK 12-20" King Cole 3773

2 PERLES CHARMS LOVE COEUR 11x12mm POUR BRACELET SERPENT METAL ARGENTE *E188. ❤ French Jardinier Stencil Vintage DIY Sign home decor Furniture Chic Wall Art, Tim Holtz Layered Stencil 4.125"x8.5"-shifter Stripes, Patrick's Day Leprechaun Caddy-Plastic Canvas Pattern or Kit St, Green Jade Round Beads Gemstone 15.5" Strand 4mm 6mm 8mm 10mm. UK METAL LOOK SKULL BUTTONS – PLASTIC GOLD 17X12mm SHINY SHANK HOLE. Sourpuss Kustom Kreeps Hooligan Punk Rockabilly Embroidered Iron On Patch KKP35. Benartex Hydrangea Blue by Jackie Robinson 3094 03 Light Yellow Butterfly Tonal. Half Meter x 135cm Isles Harris Autumn Herringbone Tweed Curtain Roman Fabric, 10pc 15mm 14k Yellow Gold Filled round wire endless Beading hoop earring earwire, Hood for Sony DCR-SR45 SR42 camcorder,USA Telephoto Lens Kit 30mm Wide Angle. TATTERED LACE For Papercraft & A FREE APRON! Blue 200 GLUE APPLICATORS Large.Taschentuchbox braun natur Kosmetiktücherbox quadratisch Kosmetiktuchbox Holz. Kaowool 1/4" x 24" x 10' Ceramic Fiber Paper 500 Grade Thermal Ceramics 2300F, 11 Colors I TAKE PRIDE IN MY RIDE Vinyl Decal 5" x 6", 3777 UNCUT Vintage Butterick SEWING Pattern Easy Mens EZ Shirt Pants FF OOP SEW. 6 Philips 100 Watt Light Bulbs Frost Rough Service Lamps New 100A/RS/TF 120-130V. Crochet Effect Stretch Jersey Knit Dress Fabric MF-100142-M. BLUE AND GOLD LITTLE PRINCE CROWN HERSHEY NUGGET WRAPPERS BIRTHDAY PARTY FAVORS, 10 Pcs Tibetan Silver Princess Crown Charms Jewellery Craft Pendant F80. Pion Design Flower Frames 6 x 6 Designs Rosa.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket & Hats DK 12-20" King Cole 3773

Inseam: : 32: Material: : Cotton Blend. Thema: : Bewusstsein: Farbe: : Gold. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Main Colour: : White: Shape: : oval. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Power Supply: : DC, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 6421 (Lot of 2) mulching blades for John Deere Gator type 38"Tuin en terras, Alle definities van de staat bekijken : Zimmer: : Arbeitszimmer, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), GALVAN T-8 SPARE SPOOL FOR TORQUE 8 FLY REEL BURNT ORANGE 8/9 WEIGHT RODSport en vakantie, Boys 9ct GOLD FILLED CURB CHAIN Bracelet ''Size ''6 ''7 8'' 9'' 10''Sieraden en horloges, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), ITEM: : 32181228: Produkttyp: : Zylinderkopfdichtung. Material: : Aluminium: Artikelnummer: : GSK1688. Silencer: Subtype: : Part of Exhaust System, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Spannung: : 11000 Volt: Herstellernummer: : 14983, Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Lens Color: : Smoke Gradient Lens: Frame Effect: : Oversized / Exaggerated. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : COMREPAIR ®, Part Manufacturer: : WALKER: Manufacturer Part Number 1: : MAPCO : 88864. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Ubranded. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket & Hats DK 12-20" King Cole 3773

Original Knitting Pattern Baby Dress Jacket & Hats DK 12-20" King Cole 3773, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Patronen en modellen

Telefon

Whatsapp