“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50gCrafts, Needlecrafts & Yarn, Yarn !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Shape: : Ball , Bundle Listing: : No: Country/Region of Manufacture: : Belgium , Weight: : Fashion DK: Fibre Content: : 49% Cotton 46% Acrylic 5% Polyester , Type: : Fashion Yarn DK: Style: : Creative , Brand: : Rico: Material: : 53% Cotton 35% Acrylic 12% Metallic Yarn, 49% Cotton 46% Acrylic 5% Polyester , Suitable For: : Accessories - Bags/Purses, Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Apparel/Textil, Crafts, Crochet , 。

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g
Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g
Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g
Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g
Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g

1/2" x 2" Red Port upper rocker Tab Iron on Sew On Patch. Rose Gold Plated Charm Locket Pendant with Rhinestones, 6 TEDDY BEAR fabric pieces "Warm Fuzzies to My Friend at Christmas" 6.5"x 6.5". 100 Ösen mit Scheiben 11 mm innen 18 mm außen Silber farben inkl Werkzeug, "Westcott Economy Stainless Straight 8"""" Trimmers Blunted Straight-left/right". ASSORTED KNITTING PATTERNS ASSORTED DESIGNS. RED FLOWERS LINEN LOOK 100% COTTON FABRIC DOUBLE WIDTH 280cm. Stativ für Digitalkameras und Videokameras Aluminium Höhe 51-156 cm, OOP Butterick B5045 Misses Drape Cover-Up Top Tunic Dress & Pants Sewing Pattern. e Scrabble Art Picture Photo Frame Mothers Day Mum Mummy Personalised. Rose Rosen Blumen Aufkleber Wandtattoo Sticker Heckscheibe Auto Spiegel. Craftables Adhesive Vinyl Roll 12" x 10' Permanent Craft Outdoor for Cricut. Silver Brace Dummy Clips 1cm Wide Suspender holder attachments strap grips 10pcs. Children's Boys-Girls Colourful Disney Birthday/Party Loot Bags, Factory Direct Craft Group of 12 Plump Artificial Woodland Mushroom Birds, Stickeralbum Sticker von Sandylion Vintage 90er Jahre Stoff Fuzzy Vögel, Genuine Monin Syrup Pump 70cl or 1 Litre Bottles, MATRIX TURQUOISE GEMSTONE BLUE STRIPE TWISTED OVAL 18X13MM LOOSE BEADS 7", Country Primitive LG Stencil Makin' Memories Family Home Kids Sign Art Blocks.Custom Made Genuine Icelandic Sheepskin Rugs,pillows,Chair Cushions,Troll Wigs, Vintage Three Little Mermaids Quilting Fabric Block, 10 20 50 Santa Key Skeleton Antique Golden Gold Charms Pendants C12. Edelstahl Besteck Kinder Babylöffel Gabel Messer reer Kinderbesteck Set 4-tlg, MODA Fabric ~ AUTUMN ELEGANCE ~ Sentimental Studios by the 1/2 yard 33114 15M. 8cm OLIVE GREEN embroidered guipure lace bridal wedding dress prom trim veil. 189 Isla Sirdar SNUGGLY BABY CROFTER DK Knitting Wool/Yarn 50g,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. 925 Sterling Silver Band Sizes 4-11Sieraden en horloges. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, 2 Champion RC12YC Spark Plugs Fits Kohler 12 132 02-S Deere M78543 Genuine PartTuin en terras, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Herstellernummer: : 2060-abv: Gestell / Material: : Kunststoff. 42-47 Skateboard Shoes Schuhe Kleding en accessoires, Marmot Winter Women Down Jacket ski size Small S newKleding en accessoires. Aprilia RS 125 High Quality Showe Clutch Cover Gasket 2005 - PresentAuto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Work Boots. Feature: : Personalised: Handbag Size: : Large. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Herstellernummer: : 4295061: Dicke [mm]: : 8, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Original Türverriegelung Bitron mit Mikroschalter Electrolux110577102 WaschgerätHuishoudapparatuur, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. KODAK Battery Cover EasyShare CD93 digital camera blue BATTERY DOOR lid cap NEW Foto en camera, Luxury Windsor Designer Towels 100% Egyptian Cotton 500gsm ~ SAVE 40% ON BALES. 2018 Panini Absolute Football Introductions #16 DJ Moore Panthers Verzamelingen. Language: : English: Genre/ Theme Options: : Yu-Gi-Oh.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g

Rico Creative LAZY HAZY Summer Cotton Cotton Mix DK Knitting Crochet Yarn 50g, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp