“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool/Yarn 100g

DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool/Yarn 100g - 107 LemonCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Acrylic , Suitable For: : Accessories - Bags/Purses, Accessories - Gloves/Mittens, Accessories - Hats, Accessories - Socks, Apparel/Textil, Baby/Toddler, Bedding, Blankets/Throws, Crafts, Crochet, Drapery, Pom Pom: Colour: : Yellow, Lemon , eBay brand: : Unbranded: Brand: : DY , eBay MPN: : Does not apply: MPN: : Does Not Apply , eBay barcode: : 8.80021E+12: EAN: : Does not apply ,

107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool//Yarn 100g
107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool//Yarn 100g
107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool//Yarn 100g
107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool//Yarn 100g

107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool/Yarn 100g

Lot de 2 serviettes papier Nouvel an Porte Bonheur Decoupage Collage Decopatch. 5 Meters Soft Faux Suede Cord 3mm x 1.5mm ~Plain~Glitter~Choose~ NEW ADDED ~ UK. Needlepoint/Tapestry Pillow Cover DIY Kit "Kaleidoscope of Cats". Flexible Resin Mold Small Bubble Heart Set of 4. American Crafts "Be Mine" Ribbon Set $3.19 shipping for up to 4 sets Save 40%, Größe 80/86 auf Mischband 25 Textiletiketten, 3MM TURQUOISE GEMSTONE GREEN BROWN ROUND TUBE HEISHI LOOSE BEADS 12", Princess 3/8" wide grosgrain ribbon the listing is for 5 yards. atmungsaktiv 210 cm Überbreite Watte/Volumenvlies 150gr griffige Ware. Sandylion CLOWN BIRTHDAY PARTY Strip of VINTAGE Stickers RETIRED', Patterned Tuareg Brass Tube Beads 41x5mm Mali African Large Hole 34 Inch Strand, silber Melitta Caffeo Solo & milk Kaffeevollautomat NEU!. 4 Lunch Paper Napkins for Decoupage Party Table Vintage Beach Numbers, 1 EFCO Prägeschablone EMBOSSING FOLDER Deckchen Blume SPITZE 88, YING YANG HIMALAYAN SALT CANDLE HOLDER TEA LIGHT NATURAL HEALING IONSING. 20x10 cm BALCK FULL GRAIN LEATHER REMNANTS SOFT COWHIDE offcuts 2.5mm thick. Oursons DÉCORS 3D ADHÉSIFS PERMANENTS KDB60, print sister your wings were ready my heart not memorial a4 picture unframed. *DISNEY**********STRAIGHT OUT OF DISNEY**********FABRIC/T-SHIRT IRON ON TRANSFER.Singer Sewing Machine Needle Plate 313066. cialde tonda Cialda in ostia per torta SPIDERMAN UOMO RAGNO personalizzata. Lot Of 4 New Cross Stitch 14 Count Aida Cloth Hop Scotch Tartan Plaid 15”x15”. White stars on red background print fabric approx 44" wide by 18" long. Off White DALIX Lino Vertical Blinds Window Slats Replacement Parts 5 Pack Qty, Threading Wire #03-0020-0-000 For Reece 101 Button Hole Sewing Machines, vintage 4 aiguilles n°4 à tricoter ARIEL made in France 30 cm ancienne, Detox Water Bottle 800ml Cycling Sport Fruit Infuser Water Lemon Juice Bicycle. Green & White Check 1 YARD SUPER SALE Silk Taffeta Fabric.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool/Yarn 100g

NEU Übergröße bequeme Damen Stretch Harems Hose schwarz Gr, Ellejay Women's Paige Bikini Bottom Black/White Size X-SmallKleding en accessoires. Premature tiny baby girls clothes velour baby grow 3-5 lbs 5-8 lbs 8-10 lbs BNWTBaby. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : STOF Fabrics. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, MPN: : Does Not Apply: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom. Model: : 1111111111111: Number in Pack: : 10, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Lining: : Textile: Occasion: : Clubwear Party, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Garanzia del produttore: : 2 Anni: MPN: : 68B40717 48 1994 1995. 30" Yellow Bungee Cords Metal Hooks Elastic Strap Rope Tie Down Luggage BikeSport en vakantie. Hakengröße: : 6/0: Marke: : AQUANTIC, 3ft Pig-Hog Dual 1/4" TS Mono Male Plug to 2-RCA Male Plug Audio CableMuziekinstrumenten, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : F6102RW. Modifizierter Artikel: : Nein: Angebotspaket: : Nein, Intended Use: : Replacement Part: Manufacturer Part Number: : Does Not Apply. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, CAST-IRON BRACELET/ BANGLE STEEL MANDREL ROUND AND OVAL WITH TANG JEWELRY MAKINGCreatieve hobby's. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Color: : Multi-Color: Material: : 100% Cotton.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool/Yarn 100g

107 Lemon DY Baby Joy Sparkle DK Knitting Wool/Yarn 100g, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp