“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6

Shabby Chic Stencil pack A6 (148x105mm) Stag Deer Head selection Plastic sheetCreatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Solitary Design , Colour: : Semi- Transparent: Type: : 125 mic Mylar film , Theme: : Wall/Furniture: MPN: : Does Not Apply , Style: : Stag theme: Sub-Type: : Stencils , EAN: : Does not apply , 。

148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6
148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6
148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6
148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6

148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6

Pierres Semi-Précieuses perles rondes pour fabrication des bijoux 8mm 47-50. Simple Stories 2018 Collection 12 x 12 Collection Kit 9444, 9mm Elastic Flat Bands for Various Arts & Crafts Clothing Headband Straps Black. birthdays keepsake gift Personalised folded book art Gifts for any occasion. actual designs may vary 2cm Superb value 50 Assorted Fabric Covered Buttons, NEW HAWAIIAN HONU OHANA PRINT 100% COTTON BEACH POOL TOWEL BY ISLAND HERITAGE. BIKE SMALL BICYCLE COLORS WHITE COTTON FABRIC BTHY. Birthday Party Supply Kit for 8 w/ Table Ware SONIC THE HEDGEHOG, 6 Stück Kuchenstück 15x16,5mm Cabochons Harz Resin Bunt Herz Scrapbooking 1021. Hand Painted Ceramic by Bost Frog Scrubby Holder with Non-scratch Dish Scrubber, CT21152 Crafts Too 4 Pieces Craft Magnets Press To Impress. Original MTD Keilriemen 754-0631 Antrieb Mähwerk Mähdeck, 12 pc 23mm to 29mm Safety Nose two styles for Teddy Bear Animals PN-1 Puppy.1000 gm Sirdar Imagination Chunky Flecked WOOL YARN Job lot 40 FREE POST. FELT FITS SINGER 99K 66K 15K 201K 127K VINTAGE SEWING MACHINE SPOOL COTTON PIN. Kameratasche für Sony A6600ILCE-6600aus Leder in Schwarz von Gariz Design, *NEW* Scuba Crepe Stretch Jersey Floral Prints 7 Dress/Craft Fabric *FREE P&P*. Wood Carved Corner Onlay Applique Frame Furniture Craft Unpainted 19*11*0.8cm. 100g BALLS PATONS SMOOTHIE DK YARN 3 SHADES avail, Dinosaur Iron On Patch Set of 2 SMALL Triceratops Science. Tim Holtz Layered Stencil 4.125"X8.5"-Poinsettia.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6

WOMENS HEELED CLEATED SOLE LEATHER SUEDE STYLE CHELSEA ANKLE BOOTSKleding en accessoires. 3yd-Variegated Burnt OrangeCreatieve hobby's. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Puppenfamilie: : Stehpuppen Spielpuppen Babypuppen. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Megadeth Skull Music Car Bumper Sticker Decal - 3'' or 5''Huis. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Split/Duplication: : 1 : 1/Not Applicable: Connector(s) B: : MADI. Rio InTouch Level T-14 30 FT 8-9 IPS Tip Free Shipping Options 6-20577Sport en vakantie, Brand: : Fresh Produce: Pattern: : Solid, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Brand: : Quinton Hazell: Part Manufacturer: : Quinton Hazell. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : TRW-Lucas. 25"w x 2"h)(WHITE)Sport en vakantie, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : PUMA, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Alle definities van de staat bekijken : Model/ Series: : CR 250 1982-1984, Heizbare Sitzauflage 12V PKW Fahrersitz Beifahrersitz Sitzheizung z. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Dusch-WC Bidet Miuwa Refresh Bidet 400 I Taharet Wc I Warmwasser I Po Dusche, Alle definities van de staat bekijken : Theme/ Shape: : Christmas, Yu-Gi-Oh Super Rare Super Polymerization OP09-EN009 (NM)Verzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6

148x105mm Stag Deer Head selection Plastic sheet Shabby Chic Stencil pack A6, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Sjablonen, modellen

Telefon

Whatsapp