“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€/m

(0,50€/m) feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband DekoBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Form: : Band - Meterware , Herstellungsland und -region: : Deutschland: Farbe: : Silber , Marke: : Da Vinci Artfleur: Design: : Unifarben , Bändertyp: : Mit Draht: Material: : Lurex , 。

feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€//m
feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€//m
feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€//m
feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€//m
feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€//m

feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€/m

Jeans Flickstoff dunkelblau 12,5 x17 cm 1170/Fb 2. Leaves on Black "Nature's Harvest" Moda M7045 Deb Strain Quilting By 1/2 Yd, Christmas Holiday Craft Ribbon RED TRUCK w/ TREE BURLAP Wired Ribbon 2.5 x 9Ft, Dena Designs Butterfly Garden Butterfly Palm Fabric in White PWDF227 100% Cotton, Balloon Travel Fabric by the Metre Linen Look Cotton Pastel Pink. Bass Rosewood Fingerboard-Mandolin 5 & 6 string A Grade FREE SHIP! Classical. Quality Metal Cutting Die Card Making Create a Clown Kit Scrapbooking A9. LOVEBIRD with tail die cuts scrapbook cards. 812 841 and others 110v Push In Type 1 Clear 20 LED Light Bulb for Bernina 718. Prima Marketing Double-sided Paper Pad 12"x12" 24/pkg-apricot Honey 6. Hell embroidered patch NWOBHM Heavy Metal sew on logo occult satan astral thread. Blue Turq 5 DL Single Fold No Aperture Blank Craft Cards & Envelopes 10x21cm, Black Daisy Guipure Vintage Double Edge Lace Trim Width 40mm 2018. Glittered Stone Round Plastic Shank Buttons Gold/Light Copper Tone 12mm 6pcs, Reststücke Baumwollstoffe 2 x 1,00 x 1,40/1,50 schwarz gemustert uni schwarz. 6706 PATRON" BURDA 2 CREATIONS INDISPENSABLE PETITE ROBE DROITE 38 AU 48, Spulenhalter 8er Set 4 Farben, 7D,1D X Mark II,1D Mark IV Mark III EG Eyecup Eyepiece EG for Canon EOS 5DS R.53732 Kordel "Weave" pro Meter black MiPerla 10mm, #022813v VTG 100 LAVENDER GLASS 15mm FRINGE TEAR DROP BEADS DRAMATIC. 20x30x1 Dust & Pollen Merv 8 Pleated Replacement AC Furnace Air Filter 6 Pa. Silver Tone Plated Iron Flower Bead Caps 8mm HA13025 Packet 50, 1 Metallanhänger Gitarre altsilberfarben ca 44 x 14mm. 2 Candle Wall Sconces w/ Two Amber Lily Cup Candle Holders, Delta 100% Cotton DK 100g Ball Patons Yarn. transfer combs decker knitting machine 5.6 gauge 4.5mm 24 40 60 Deckerkämme, Big Ben London Westminster Parliament 3D Smashed Wall Art Stickers Home Decor.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€/m

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Cardigan: Country/Region of Manufacture: : United States, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Type: : Military: Subtype: : Accessories, Brand: : Hot Wheels: Series: : First Editions, ClosetMaid 1233 Adjustable 8-Tier Wall and Door Rack, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Shape: : Bow: ISBN: : Does not apply, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Non-Domestic Product: : No: Bolt Size: : M10x1, NK SPURSTANGE AXIALGELENK VORNE RECHTS AUDI VW SKODA 2603458Auto. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ProSphere Men's Colorado State University Camo Pullover Hoodie (CSU)Kleding en accessoires, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Außendurchmesser 1 [mm]: : 72 mm: EAN: : 3358960278975. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Era: : Modern (1970-Now): Player: : Patrick Roy.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€/m

feines Dekoband Glitzer Lurex Silber Glanz Draht 40mm Tischband Deko 0,50€/m, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp