“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mmCrafts, Beads & Jewellery Making, Beads !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Size (mm): : 8 , Shape: : Disc: Main Colour: : Green , Purpose: : Jewellery Making: Exact Colour: : Green clear , Bead Type: : Glass & Lampwork: Bead Sub-Type: : Indian , Type: : Glass ,

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm
100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm
100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm

Black Golden Pheasant Tippet Feathers Pheasant Feathers 1 Dozen, BUTTERFLY GARDEN COLLECTION MACHINE EMBROIDERY DESIGNS ON CD OR USB. New Hampshire State Top Rocker Patch 50 States Patches U.S, The Hook Nook Main Squeeze Yarn-Midnight Decisions, Sterling Silver Closed Jump Ring Twisted Oxidised JCSS-102-9MM. KAS AUSTRALIA 'SUZIE' SQUARE PILLOWCASE 65 X 65 CM 100% COTTON 300 THREAD COUNT, 8 mm 20 Glasschliffperlen in grau, Schablonen #5122 150 x 400 mm Bernina Mega Hoop Stickrahmen inkl. SHIMMER AND SHINE CUPCAKE TOPPERS BIRTHDAY PARTY SUPPLIES SET OF 24, 50 10" Invisible Zippers~ Closed Bottom ~ White ~ YKK, 2 1/4" x 2 1/2" Red Black Dark Navy Blue Block Letterman's Letter R Felt Patch, CopperGarden® Kupfertopf ❀ XXL = 18 Liter 32 cm ❀ glatt mit Henkel & Deckel, CHIPBOARD Cut Out Die Cuts GATES x 2 Sizes 2 pieces each pk Scrap FX Choice G, Replacement Battery For HILTI C 7/24, Tropen Nacht Camouflage reißfester Nylon-Stoff Segeltuch FleckTarn Metwerware. FITS AMERICAN GIRL LOGAN~TRULY ME BOYS SEWING PATTERN MAKE BOY DOLL CLOTHES. Taftstoff Two-tone Taft.Kleider Taft Dirndl Taft KT252. HOTPOINT EW24 EW31 EW32 EW34 EW41 EW52 EW61 OVEN Fan Oven Heating ELEMENT. DOT PREMIUM QUALITY CUDDLE FLEECE 147cm WIDE HEART STAR DIMPLE MINKEE.Nautical Wooden Boat Ship Wheel Fish Net w/ Shells Sea Party Wall Home Decor, YARD LALALOOPSY RAG DOLLS GROSGRAIN RIBBON GIRLS CHARACTER #89, Tala Three Tier Non-stick Cake Cooling Rack, WOOD FILAMENT FAST PLAY 3D FILAMENTS ROOT PLAY 3D PEN POLAROID PLAY 3D PEN. John Deere RX73 Kawasaki 9HP FC290V Grass Screen M74152 AM116034, #78 DK 19.25" Soldier Coldstream Guardsman Toy Vintage Knitting Pattern. 2 x Tibetan Silver HARRY POTTER HOGWARTS EMBLEM DISC Charms. BeadTin Glow 12mm Heart Pony Beads Vertical Holes Color choice 250pcs, 100 KENMORE SINGER 15 VIKING METAL BOBBINS #H52 2518, CB78-A-B Square 23mm 28mm 38mm 44mm Grey Pearlescent Pink Green Tones Buttons,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Width: : Standard (B): Lining: : Textile. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, 1 Ladies Thermal Winter Warm Heat Holders Snugover Fleece Jumper Purple L/XLKleding en accessoires. Candle Type: : Wax Melt: Theme: : Family & Friends, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Frame Material: : Frameless: Style: : Modern, 6 x 30 LEDs Battery Operated LED Copper Wire String Fairy Lights Lamp 3M PartyHuis. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Up In Lights Flamingo LED Light Up Decoration Night Light Wall Mountable Girls Huis, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, 6 Untersetzer Glasuntersetzer Kaffee Kork NEU Shabby ChicHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw: Type: : Dollhouse Miniature. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Blechschild Welt Reise Ghana Flagge Wand Deko Schild 20X30 cmHuis, Marke: : Lampenwelt: Produktart: : Deckenlicht/-leuchte. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm

100 Green Indian Glass Floral Disc Beads; Size 8mm, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp