“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

15 Holzperlen Diskus Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795

15 Holzperlen Diskus Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : EAN: : Nicht zutreffend ,

15 Holzperlen Diskus  Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795
15 Holzperlen Diskus  Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795
15 Holzperlen Diskus  Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795

15 Holzperlen Diskus Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795

S-230 Iridescent Fuchsia Rose Dupioni 100% Silk Fabric 44"/54" Wide By The Yard, Mrs Grossman's GAME BIRDS Stickers STUDIO LINE TURKEY PHEASANT DUCK QUAIL NEW, BOWED & CROSS PEEN SILVERSMITH HAMMER JEWELRY MAKING CRAFTS REPOUSSE MINI HAMMER. Colorado Biker Patch Iron On Patch 3.5x2.6 inch Free Shipping Biker P4668. VOL 2 NEW Just the WINGS 16 Fantasy Wing Patterns, ILFORD Multigrade 25M satin Schwarzweiß-Fotopapier 24x30,5cm 50 Blatt, Natural Mother-of-Pearl Zuni Bear Fetish Beads. Dentist Hygienist Dental Office Theme Female Decoration Picture Frame, Malabrigo Sock Superwash Merino Knitting Yarn Wool 100g Arco Iris 866, 8 Partyhüte Einhorn HörnerPartydeko Kindergeburtstag Mottoparty Unicorn Party, rund Borstenpinsel Set 6 Stk. Ice Age 4 Kinder Bettwäsche Kinderbettwäsche Babybettwäsche, Latex Craft Mould For Cherub in Wings Ornament Reusable Art & Crafts Hobby. Wall mounted Solid wood shoe rack Floating shoe organiser 60 cm.100% COTTON FABRIC 60 INCH WIDE NEW ENGLAND PATRIOTS NFL, New Snip It Handy Deadheading Deadhead Garden Mini Snips Snippers Green. Jolee's Dinosaurs Pterodactyl T-Rex Stegosaurus Jurassic Park 3D Stickers, Spacer Perlen Kunststoff 20x39,5mm metallähnlich 5 Stück SERAJOSY. écusson ECUSSON PATCHE PATCH THERMOCOLLANT TETE DE LOUP WOLF DIMENSIONS 8 X 7 CM, 2yd print fabric good weight 4 way spandex lycra MADE IN THE USA J4252, 32-48 Damenkostüm mit Schulterrüstung Gr Schnittmuster Simplicity 7108 Cosplay. fruti fruits glass banana grapes apple limes decoration jewelry beads lot 25, Mint/Silver Lion Brand Yarn LionBrandYarn 826-217 Scarfie Yarn.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

15 Holzperlen Diskus Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795

Cosplay Fancy Dress HalloweenKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Hahnemuhle Photo Matt Fibre 200 gsmCreatieve hobby's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Recommended Age Range: : 4+: Character Gender: : Not Applicable. ZAHLEN HÄNGE DEKO dritter Geburtstag Jubiläum drei Jahre Party Fest Deko F60803Huis, Alle definities van de staat bekijken : Length: : 1-5 m. PDF USAGE: : Sample Draft Only all property rights retained: Stickers Per Sheet: : 35, Main Colour: : GOLD glitter: Type: : Cake Topper, Austattung 6: : abnehmbarer Schlüsselanhänger mit HEAD Logo: Besonderheit 1: : HEAD Logos Außen und Innen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, K-SWISS RINZLER SP SCHUHE FREIZEIT LIFESTYLE SNEAKER DIVERSE FARBENKleding en accessoires, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. FITS SAAB SPORT CONVERTIBLE 02+ SET H3 H7 H7 501 SUPER WHITE XENON LIGHT BULBSAuto's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Specchio retrovisore FORD Fiesta 08> New Fiesta 2011 B MAX -SX asfericoAuto, Farbe: : rot: Nationalmannschaft: : Dänemark, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Piss on Trump shirt Not My President Liberal Democrat Impeach politics t-shirtKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Pin Up Couture. MPN: : Does Not Apply: Material: : Polyester. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

15 Holzperlen Diskus Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795

15 Holzperlen Diskus Wurzelholz dunkel 7x12mm 10795, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp