“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate & Feed Dog Set 199R Consew 146RB

Consew 146RB, 199R, 199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate & Feed Dog SetCreatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Metal , Brand: : Cutex: Craft: : Sewing , MPN: : 146RB-SET: UPC: : 747465154762 ,

199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate /& Feed Dog Set 199R Consew 146RB
199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate /& Feed Dog Set 199R Consew 146RB
199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate /& Feed Dog Set 199R Consew 146RB
199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate /& Feed Dog Set 199R Consew 146RB
199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate /& Feed Dog Set 199R Consew 146RB

199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate & Feed Dog Set 199R Consew 146RB

18 11x8mm Czech Glass Faceted Amber Picasso Turbine Faceted Bicone Beads. God Bless America USA American Flag Banners Pleated Patriotic Jolee's 3D Sticker. 1 m Handbestickte Borte Blüten Bordeaux Rot Gold BO-EB-1307, Autumn Fall Leaves Stencil, Anlasser Fußpedal für Singer Quantum 9910-9960. NEFF Genuine Tumble Dryer Drive Belt Poly V 8PH 1965 PolyVee 1965mm, Rotolo Bobina TULLE BORDEAUX 12.5 cm X 100 metri. Ladies Super Chunky Knitting Pattern King Cole Sweater Pullover Hat & Scarf 4614, 15 Styles of Balloons Unicorn Flamingo Kitty Christmas Birthday Wedding Party, For fascinators FR016 Feather Fringe Grizzly Schlappen 1meter hats & craft use, Spirit Measures Not Included Stainless Steel Shot Rail Hold 4 Thimble Measures. per metre Liberty Of London Cotton Jersey 100% 'Saitama' C dresses, Kawasaki FH580V 12 Volt Electric Starter Replaces 21163-7010 FREE Shipping, High Quality pinch Bail pendant Sterling Silver 925 best for Swarovski crystals. Anchor Sticktwist 6fädig 8 m 100 % BW haut 881. Red Christmas Trees Artoz Artwork Self Adhesive 3D embellishments185500-94.BLACK WHITE MONOCHROME Fat Quarter Cotton Fabric FQ Houndstooth Print Geometric, 4 Lunch Paper Napkins for Decoupage Party Table Craft Vintage Heart Shaped, CAPRICORN Glyph Birth Sign Astrology Zodiac Vinyl Decal Car Sticker Choose Size, ADLER WALKING FOOT DOUBLE GROOVE WELT PIPING FOOT SET 6MM GROOVES. PINK BUTTERFLY TIARA FOR DRESS UP AND PLAY FANCY DRESS, creme Verdunklungsstoff Gardine Verdunklung Vorhang Meterware Tolko. Vintage Knitting PATTERN to make Knitted Afghan/Throw Lattice Lace Design, Leaf Appliques Mirror Pair Mardi Gras Beaded Sequin 5.25" XR301X-mg, blue curacao GOTS Biojersey Seagulls.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate & Feed Dog Set 199R Consew 146RB

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Size (Women's): : One Size: Material: : 92%Polyester & 8%Spandex, Personalised Limerick Gaa Hurling Boot Bag Sports Shoe Trainer PE GA11Kleding en accessoires. Lichtstrom: : 360 Lumen je Strahler: Herstellernummer: : nicht zutreffend. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. GREENLIGHT NEW YORK CITY DOT 2015 FORD F-150 LARIAT. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Color: : White: ProductGroup: : Kitchen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). die tijdens het productie- of leveringsproces kunnen optreden. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Außenspiegel & Zubehör: : Spiegelglas: Produktgruppe: : Karosserie, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Watte/Volumenvlies - 100gr - 210 cm Überbreite.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate & Feed Dog Set 199R Consew 146RB

199RB Series Zizg-Zag Machine Needle Plate & Feed Dog Set 199R Consew 146RB, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp