“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

OOP BUTTERICK 4557 MS/Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10/12-14-16/18-20-22 UC

OOP BUTTERICK 4557 MS/Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10/12-14-16/18-20-22 UCCreatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Female , Cut/Uncut: : Uncut: Modified Item: : No , MPN: : 4557: Country/Region of Manufacture: : United States , Age Group: : Adult: Vintage (Y/N): : Yes , Brand: : Butterick: Type: : Dress , 。

OOP BUTTERICK 4557 MS//Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10//12-14-16//18-20-22 UC
OOP BUTTERICK 4557 MS//Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10//12-14-16//18-20-22 UC
OOP BUTTERICK 4557 MS//Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10//12-14-16//18-20-22 UC

OOP BUTTERICK 4557 MS/Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10/12-14-16/18-20-22 UC

CD COPY OF NECCHI INSTRUCTION MANUAL FOR SEWING MACHINE MODEL 503 FA. The Old West retro denim blue western cowboy scenes Kaufman fabric, #JBP004 40 gram 8/0 Opaque Aqua Seed Bead, Maus Nr.01 Stickdatei Embroidery #35, Lilies & Lace BTY Bernadette Mayer Sullivans Tonal Pink Triangles, Pendat Pinch Bails Claps silver tone Connectors jewelry findings DIY k17, Singer Bobbin Cover Fits 3709 3820 3825 6510 7322 7350 3810 3722 7312. Kona Cotton-"Butter" By Robert Kaufman-By The Yard, 10 x Swan Tibetan Silver Charms Pendants Beads LF CF Birds 20mm, BIRD BATH SET & BIRDS Dies Steel Die Cutting Dies CHEERY LYNN DESIGNS B438 New. SWEET UNICORNS STICKO STICKERS. Vintage 1940s Knitting Pattern Toy Soldier/Guard & Sailor Dolls., LADEGERÄT FÜR MEDION TRAVELER DC-8300 DC-8600, World Of Bottles Washi Tape Masking Tape Mushroom Bottle Gilding Girl Deco Tape. Santa's Arrival Cross Stocking Santas stocking Dimensions Counted X Stitch, Lot Sale! 12 Pieces Plastic Soap Dish For Kitchen Or Bathroom Dishwasher Safe. The World is Flat Embroidered Patch, Shabby Chic Stencil 4 love birds on tree Vintage A4 297x210mm for wall furniture, Bitcoin. Round Gold Metallic 2" x 2" 12 Logo Decals...Virginia City Mint.., Elvis # 13-8 x 10 Tee Shirt Iron On Transfer in the army.1.5" Baseball Stitching Ribbon 10 Yards. Luxus Halogen Decken Pendel Hänge Leuchte Nickel Glas weiß Arbeitszimmer 2700 K. 2 Inch Nickel Plated Steel Safety Pins ** 50 x 54mm, Wachskunst verschiedene Farben Wachsornament 4 mm Flachstreifen. coastal pillow pillow 12x18 coastal decor nautical Beach pillow. Green & Rustless Silver x40 Black Coloured Safety Pins 27mm Gold Silver. Jersey Stoff Kinderstoff Mädchen mint Breite 150cm, 100pcs acrylic 9x5mm skull beads mix colour jewellery making craft UK.,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

OOP BUTTERICK 4557 MS/Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10/12-14-16/18-20-22 UC

Prodotto: : M148: Tomaia: : Neoprene. De oorspronkelijke labels kunnen wel of niet aan het object vastzitten, Main Stone: : Crystal: EAN: : Does not apply. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Schlafzimmer: Besonderheiten: : Handgefertigt. 80m Brown Kumihimo Shamballa Macrame Beading Cord 1mmCreatieve hobby's, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat:: Nieuw: Overige (zie details): Een nieuw, Ab Trainer Home Abs Training Machine Home Abdominal Trainer Gym WorkoutSport en vakantie, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Product ID: : BQ5878 001. Material: : Textil: Herstellernummer: : B-08-weiss, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Charm(s), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 5D 143HP 49177-06452 Turbocharger Gasket Kit 73Auto's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Eiko 6S6/12V S-6 Candelabra Base Bulb 12V/6WHuis. Design: : Dragon Ball: Theme: : Dragon Ball Z. Room: : Any Room: Material: : Faux Mohair 100% acrylic.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

OOP BUTTERICK 4557 MS/Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10/12-14-16/18-20-22 UC

OOP BUTTERICK 4557 MS/Wmns Mock Wrap Dress PATTERN 6-8-10/12-14-16/18-20-22 UC, Creatieve hobby's, Naaien, Naaipatronen

Telefon

Whatsapp