“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Prym , Größe: : 14 mm: Farbe: : weiß , Produktart: : Druckknöpfe: Herstellernummer: : 341900 , EAN: : 4002273419004 ,

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900
Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900
Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900
Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900
Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900

Derwent Artists Pencils, Pacifier Faceted Acrylic Charms Baby Shower 50 x Clear CRYSTAL Dummy, Zpahetti Recycled Thick TShirt Yarn Crochet Knitting Tshirt For Bags Baskets Z10, Punzonatrice idraulica per punzonatrice CH-60 MAX 0,39 "Utensile in rame metallo. Korallen 8 cm Altgold Sahara Dekoborte m Troddeln Barock Luxus Quastenborte m, DECORATE WINDOW MEDALLION BACKER SILVER WHEEL PUTZ DRESDEN GERMAN ORNAMENT ART. 500PCS Merry Christmas Gift Happy New Year Packaging Envelope Tag Label Stickers. USB Kabel für Nikon D5300 DigitalkameraDatenkabelLänge 1,5m, PICK COLOR Phifertex Mesh Plus By the Yard Boat and Patio Fabric. 12x Teelichte Duftkerzen "Apfel" Ø37mm Kerzen Wiedemann GmbH Deggendorf, Kirkland Wire Edged Ribbon Red/Silver Glitter Stripes on White 50 yards 1.5 inch. Medium Base Clear MH100/U/MED 100-Watt Metal Halide ED17 Bulb Pack of 4, Baby Knitting Lace Blanket Pattern Baby Blanket Knitting Pattern, CALZA BEFANA PERSONALIZZATA CON FOTO 02 PERSONALIZZA IL TUO NATALE QUICKGADGET.10g Opaque White TOHO Seed Beads Japanese 11/0-41, PERSONALISED MICKEY MOUSE CLUBHOUSE CANVAS PICTURE, SARTORIA GESSI IN CRETA PER SARTI COLORATI SCATOLA DA 25 GESSI- MADE ITALY. 14oz Best Uncle ever Stainless Steel Travel Mug W/Handle L1, Graphic 45 2 sheets Mon amour Collection mon amour double side, Milwaukee M18CLT-0 FUEL Akku-Rasentrimmer 18V. Pink Soft Mesh with 3D Butterflies Lace Dress Wedding Decorations.Sold 1 yard, Double Gauze Cotton Fabric Mustard Llama Dressmaking Childrens Material. Violet 9 x 12 76 lbs. Pacon Riverside Construction Paper 50 Sheets/Pack,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900

Genuine Ruby 1 Carat Puffy Heart Pendant Necklace 14k White Gold over 925 SSSieraden en horloges. Staat:: Nieuw zonder doos: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Electrolux E130A Central Vacuum Filter Retainer 7453-26 E130F CentraLux unitHuishoudapparatuur, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Rolson. Red Bicycle Wire Mesh Basket Fits On To Front Or Rear Carrier Shopping LuggageSport en vakantie, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Garment Care: : Dry-clean Only: Material: : Silk. Main Stone: : Cubic Zirconia: Theme: : Love & Hearts, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Citroen. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Feather, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brake Disc Type: : Vented, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900

Prym Annäh Druckknöpfe Kids 14 mm weiß 5 Stück zum annähen Metall Knöpfe 341900, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Accessoires leerbewerking, Klinknagels, oogjes, knopen

Telefon

Whatsapp