“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

CROSS STITCH PATTERN ONLY GU EEY SEASON'S GREETINGS CARDS

SEASON'S GREETINGS CARDS - CROSS STITCH PATTERN ONLY GU - EEYCreatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek !. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt. Het object kan tekenen van cosmetische slijtage vertonen, maar werkt naar behoren. Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden. Alle definities van de staat bekijken , Opmerkingen van verkoper: “This is a counted cross stitch pattern which has been carefully removed from a USED/NEW magazine, book or out of print publication.” ,

CROSS STITCH PATTERN ONLY  GU EEY SEASON/'S GREETINGS CARDS
CROSS STITCH PATTERN ONLY  GU EEY SEASON/'S GREETINGS CARDS
CROSS STITCH PATTERN ONLY  GU EEY SEASON/'S GREETINGS CARDS
CROSS STITCH PATTERN ONLY  GU EEY SEASON/'S GREETINGS CARDS

CROSS STITCH PATTERN ONLY GU EEY SEASON'S GREETINGS CARDS

Band flach 10x2mm schwarz 10cm Perlen 6431 PVC. STICKABILITIES OWLS FOIL Paper Studio Stickers NEW PUFFY 3D. und Pinselspitze Copic Ciao R20 blush Layoutmarker mit Keil. high detail airbrush stencil evil face FREE UK POSTAGE, #E397 Soccer Ball Geometric Stamp Leather Stamping Tool Craft Japan. B6535 Butterick Xmas Holiday Decorations Sewing Pattern OOP. 2 x Angry Panda Vinyl Sticker iPad Laptop Helmet Skateboard Car Bike Bear #4366. Stoff Meterware Weiße Blumen auf Hellgrün Dirndl Trachten Deko Bettwäsche, CANON REBEL T5i T4i T3i DIGITAL SLR CAMERA EVERYTHING YOU NEED HD ACCESSORY KIT, jewelry making green yellow 100g Sari Silk Ribbon craft ribbon yarn. NEW BLUE CANYON GEOMETRIC COLLECTION BATHROOM SHOWER CURTAIN 180X180CM. ROSWELL UFO ALIEN "1" PATCH AREA 51 SOUVENIR COLLECTIBLE 4x1 INCHES #75.VINYL Wall DECAL inspirational quote lettering NEW What will your verse be, Honey Bee Polymer Clay Mold #MD1333. orange Reality|Trio Deckenleuchte Pendelleuchte Lampe Lounge Deal 40cm Schirm. Blaufluss Perlen 4-12 mm dunkelblaue Kugeln facettiert Edelsteine,1 Strang #4866, Rare Hallmark Ambassador Vintage Rainbow Brite Caketopper Candle Happy Birthday, 5pcs 25x25mm Heart Self Adhesive Stick on Crystal Gem Rhinestone Embellishments. 5-pc ARTIST'S WOOD HANDLE SPATULA SET 3093AB ~NEW~ HANLDE LENGTH 4-1/4", Näh-Set Topp 18063 Näh mit Kreativ Set mit Material Turnbeutel selbst nähen,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

CROSS STITCH PATTERN ONLY GU EEY SEASON'S GREETINGS CARDS

Alle definities van de staat bekijken : Shoe Type: : Trainers, Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Anhänger, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Produktlinie (LEGO Spielthemen): : Technic. Graham Farish 374-852A Stanier Vestibule Composite BR Maroon N GaugeSpeelgoed en spellen, Dramm Revolver 9 pattern Adjustable 9-Pattern Metal Hose NozzleTuin en terras, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : RGHardies, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Exact Material: : 100% Polyester: Style: : Raincoats. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 1 +OE Bolts For Skoda Superb [Mk3] 15-16Auto's. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes. 11 Tactical Level 1 6 Inch Unisex Underwear Socks - Black One SizeKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Pepe Jeans. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), K&N Ölfilter Honda NX 650 DominatorRD08 1998Auto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Glimmer Fabric Tablecloth Heavy Weight Wrinkle resistant by Benson MillsHuis. Wintergarten: Anlass & Jahreszeit: : Ganzjährig Geschenk Geburtstag Jubiläum Feier, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

CROSS STITCH PATTERN ONLY GU EEY SEASON'S GREETINGS CARDS

CROSS STITCH PATTERN ONLY GU EEY SEASON'S GREETINGS CARDS, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Patronen, tijdschriften voor borduren, Kruissteek

Telefon

Whatsapp