“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE

1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINECreatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Matière: : bambou véritable , Numéro aiguille: : au choix: Type: : Aiguille circulaire , Nombre de pièces: : 1: Sous-type: : Bambou , Marque: : - Sans marque/Générique - ,

1 PAIRE D/' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE
1 PAIRE D/' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE
1 PAIRE D/' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE
1 PAIRE D/' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE
1 PAIRE D/' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE

1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE

Rice Paper for Decoupage Scrapbook Crafting Train Locomotive 594. KnitPro Nadelspiel Karbonz 15cm ab 1,00mm stricken Stricknadeln Socken 41101, 12 MM ACHAT KUGELN STRANG DUNKLES MAGENTA X7-05.. 100pcs Antique Silver Round Baum des Lebens Schmuckherstellung Charms. NEW IN 6MM 8MM PINK/PURPLE TWO TONE 3D ILLUSION MIRACLE ROUND ACRYLIC BEADS, BTY Cotton GRAY 3209S-19 STUDIO E NOODLE DOODLE LT 108" Wide Quilt Backing, Pot Holders and Oven Mitts Simplicity Sewing Pattern 8109 Towel Dresses, 3 & 5 Metre Pretty Maroon Floral & Scallop Edge Lace 30mm Wide Available in 1. Haceka Mezzo Tec Seifenhalter Draht Edelstahl matt NEU+OVP. Birdcage Die-cut Items Ideal for cardmaking, Topper and Scrapbooks, BÜGELBILD-Vintage-Shabby-Nostalgie-French-Rose-3034. 12x 25W Halogen G9 Clear Capsule Dimmable UV Stop Light Bulbs Energy Saving Lamp, Winter Joy Snowflake Rot Patchworkstoffe Weihnachtsstoffe Patchwork Stoffe Deko, A4 plain adhesive sheets,fun funky kids craft Uk PLAIN Foam Sheets Big Packs, VIP Ticket Gold Hochzeitseinladungen Einladungskarten Hochzeit individuell. High Density Fine Grade Graphite Plate Glass Blowing 1/4" x 4" x 6", King Cole DK Knitting Pattern 4524:Waistcoats 282"-46", Norpro My Favorite Spatula Black 1.The Cracker Box Inc Christmas Ornament Kit Simplicity on Black, #CBD001 Hank Size 4 Satin White Czech Bugle. NEW 12 pc Summer LIME GREEN Paper Plate Holders Rigid Plastic & Washable, 1x Fusible Bias Tape Maker 12mm Sewing Craft Tool Hobby Art UK Bulk Filoro, 9944 Black 45RPM Record Adapter 7" Vinyl Retro Embroidered Sew Iron On Patch, Télécommande ERA-INTI2 de marque NICE ERA-INTI2 france neuve FLO2R-S FLO4R-S,, Feuille 3D Pyramides à découper A4-630-132 Chien Noël Decoupage Dog. Unicorn Dots Bullet Liverpool Fabric,Baby HeadWrap Patchwork Knit Fabric By Yard, 6MM BLACK HEMATITE GEMSTONE LOVE HEART LOOSE BEADS 15.5",

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Size: : Read Description, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 2717. Alle definities van de staat bekijken : Occasion: : Birthday. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Vater American Hickory Power 5B Wood VHP5BW Drum SticksMuziekinstrumenten. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 0 SPIGOT RINGS SET OF 4 For Alloy Wheel Hub Centric wheel spacer +GIFTAuto, Produktgruppe: : Antriebsteile & Getriebe: Herstellernummer: : CLS-00151-24, PIONEER Heck Auto Lautsprecher Kompo für SEAT Leon 3 (5F) ab 2012Auto, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, MR TOAST "I Wuv You This Much" Official Womens T-Shirt (M)Kleding en accessoires. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Occasion: : Party. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : 3M, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, 2010 Topps Prime Autographed Rookie #PAR-AM Anthony McCoy Seattle Seahawks AutoSports Mem.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE

1 PAIRE D' AIGUILLE CIRCULAIRE A TRICOTER 100cm EN BAMBOU VÉRITABLE TRICOT LAINE, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Breinaalden

Telefon

Whatsapp