“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mmCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Perle fantaisie , Forme: : Ronde: Sous-type: : Verre , Lots: : Moins de 10: Couleur: : Rouge , Marque: : - Sans marque/Générique -: EAN: : 8944772771930 ,

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm
5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm

W/ RING #LC126RSF SILVER FILLED TRIGGER LOBSTER CLASP 11 MM 12 PCS, New American Craft DIY Shop 8 Flair Button Stickers With Foil Heart Accents. cute navy sewing lace trimming baby clothing edge trim decoration lace ribbon, 4 Hot Pink Heart 25mm Craft Flatback Acrylic Resin Decoden Kawaii UK Cabochon. 25g 50 x Mixed Small Tibetan Silver Lead Free Beads, Vorleger mit Ausschnitt Kleine Wolke Jazz Weinrot Badteppich 55x55 cm. PK 2 MALE CIVIL THE NEWLYWEDS CAR EMBELLISHMENT TOPPERS FOR CARDS, 2 YDS 1.5" Cream,RED,a little Burgundy,Lt.wt Plaid Wire-edge Valentine Ribbon, Elegant Mis Quince Años Room Decorating Kit Birthday Party Decorations 10 Pack. 10 Papillon Würfelplättchen ca 6 x 6mm schnee-weiß. Lunch Tote L.O.L Surprise Pink Lunchbox Bag. MOTIV S. BILD SANDYLION STICKER VINTAGE 90ER, BRAND NEW HONDA GX270 CARBURETOR GASKET SET FITS 9HP ENGINES SET OF 5 GASKETS. Scrapbooking Sheet Craft Vintage Morocco Tiles 2 Rice Paper for Decoupage. 12 pc set. Wood Carving Chisels Wooden Handles, 2" Jewellers Melting Casting Dish Scorifier Crucible Jewellery Soldering TC1424, **NEW** GoPro HERO4 Session Waterproof Action Camera CHDHS-101.QuicKutz 2" x 2" PUNCTUATION 6-Die Set with QuicKutz Stamping Foam, VAUXHALL PARKING SIGN RETRO VINTAGE STYLE 6x8in 20x15cm garage workshop. D'Artisan Shoppe 15 Pc Art Paint Brush Set Professional Artist Paintbrushes New, Olivia's Heartland country primitive burgundy BURLAP Wine window Tier curtains, GROZ BECKERT INDUSTRIAL SEWING MACHINE NEEDLES 134R DPX5 SIZE 14/90, Coupon tissu Patchwork Makower branches d'arbres beige crème 45 X 55 cm, 90 5 Stück 9451 Madeira Maschinensticknadel für Metallgarne Nr, Free UK P&P FP MLTB011S-M Style Arc Ladies Sewing Pattern Bianca Top. Patchworkstoff €18/m² 0,3 m Weihnachtsstoff Ranken auf hellbraun 1,1m breit,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm

Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, DQT Woven Floral Paisley Royal Blue Formal Wedding Mens Skinny TieKleding en accessoires, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. 4Pcs/Set 3D Pattern Printed Pillowcase Duvet Quilt Cover Bed Sheet Home BeddingHuis. Fridge Magnetic Learning Set Alphabet letters numbers educational kids toys Speelgoed en spellen. ED71) 33 Stück gelbe 1/3 Steine RUND PLATTE 1X1 Plättchen 4073 & unbespielt. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Silva Simi Flashing Red or White LED Bike or Scooter Safety Light TURQUOISE Sport en vakantie, Bundle Description: : No: MPN: : 0181781, Produkttyp: : Kostüm: Themen: : Polizei & Feuerwehr. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Point Zero. en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Gewährleistung: : JA: Herstellernummer: : 302-0010-2. Sleeve Length: : Short Sleeve: Material: : Polyester. Alle definities van de staat bekijken : Caliber: : 9mm/. Alle definities van de staat bekijken : Theme: : Biker. Alle definities van de staat bekijken : für Fahrzeug: : Skoda Citigo. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Single-Insert.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm

5 JOLIES PERLES ROUGE EN VERRE FLEUR ROSE ET LISERÉ DORÉ INCRUSTÉES Ø10mm, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp