“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

ab 9,00 EUR/100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g

(ab 9,00 EUR/100g) Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600gCreatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Stil: : Sockenwolle , Material: : 72% Baumwolle,18% Polyamid, 10% Polyester: Form: : Knäuel , Passend für: : Accessoires - Handschuhe, Accessoires - Hüte, Accessoires - Socken, Accessoires - Taschen & Beutel, Baby/Kleinkind, Decken, Häkeln: Produktserie: : Regia , Verpackungseinheit: : Einzeln: Lauflänge: : 420 m / 100 g , Marke: : Regia: Faserart: : Baumwolle , 。

ab 9,00 EUR//100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g
ab 9,00 EUR//100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g

ab 9,00 EUR/100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g

Perles de rocaille 4mm 20g violet pâle nacré, White & Red Royal/Queens Guards and British Flag Printed Polycotton Fabric, itenga 24x Sticker "Schön dass es dich gibt" Aufkleber grau türkis, 10 Blätter in gefrostet Vintage 24 mm, EMBELLISHMENTS FOR CARDS AND CRAFTS 9 pcs GOLD DAISY DIAMANTE FLOWERS, 50pc Gold Plated Hairdresser Barber Mirror Charms 6861, Tangerine Sorbet Tiny Treasured Diamond Bead Kit Mill Hill 2013, 1 Roll Knit~ Knitted Elastic 1 1/4" inch Wide~ 50 yards White, 1212 Troja 500 Meter von Amann Mettler wirsing Farb-Nr, 10m and 20m Lengths 10mm Blue & Ivory Deckchair Stripe Grosgrain Ribbon 1m 5m. 1940s Vintage Sewing Pattern DRESS B32" R555, Tim Holtz Remnant Rubs Halloween NEW Tim Holtz Idea-ology Halloween 2019. Grey/Pink Jacquard Lining Fabric C28 C6340. 50 Or 100PCs Glass Leaves 11mm Orange Aurora Borealis Leaf Beads G3308-20. VLIES FOTOTAPETEN WANDTAPETEN WANDBILDER 3D-DIMENSIONALE DRACHE KN-2351VE, 2 Line Iron on Rhinestone Transfer Hot Fix Bling Sport Mom DIY LOVE Football, LEUCHTPURPUR 35,98€/kg 500g REINE WOLLE 5,3 Strick Garn C23 SCHURWOLLE. 2 Belts for Bissell Easy Vac Vacuum Cleaner 3130 3130E 3101 Asda YMH29240 hoover, Washi Tape designer 15mmx10m Roll Decorative Sticky Paper Masking Tape Adhesive, f DRAHTHALTER Blätter u BrassPushType Ohrstecker Blüten auf Draht.Solid Bed Sheet Set Super Soft Cotton Luxury Deep Pocket Free Wrinkle 300 TC, lot 6 jolis boutons anciens vert travaillé bombé à pied petits 1,3 cm ref 1814. EcoSoya PB Pillar/Votive Soy Wax 45 pound case. Laos Glossy Map Flag Car Bumper Sticker Decal 3'' or 5'', Cordon Spaghetti Liberty Wiltshire R Liberty of London 1 Mètre REF spa9009r. MICHIGAN STATE SPARTANS BLOCKS MSU GO GREEN WHITE COTTON FABRIC BTHY, REPLACEMENT STARTER FOR TOSHIBA FG-1P, 10pcs Mini Clear Glass Bottles Vials With Corks Cute Jars Charms Pendants. KAREN FOSTER SPORTS TEAM PENNANTS ADHESIVE BACK GELS EMBELLISHMENTS NEW A18324.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

ab 9,00 EUR/100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Aerosoles Women's Showdown Gladiator Sandal, Themen: : Winter Business schwarz warme Socken Thermo: Textilpflege: : Maschinenwäsche, Main Colour: : Ecru: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Alle definities van de staat bekijken : Exact Material: : NYLON, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Model Number: : 30016. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Filter Effects: : Infrared, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Plastic. Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Thunder Tiger. Staat:: Nieuw: Country/Region of Manufacture: : China. PAGANI HUAYRA MATT BLACK 1:24 DIECAST CAR MODEL BY MOTORMAX 79502, Type: : Wall Sticker: Main Colour: : Various, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : DeLonghi, Lady Dot Creates Hand-Dyed Chenille Peony Pink 3 YardsCreatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Sandylion. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Brand: : Disney / Marvel: Custom Bundle: : No.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

ab 9,00 EUR/100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g

ab 9,00 EUR/100g Regia Tutti Frutti Color Cotton Sockenwolle 100g o 600g, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp