“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

FOR BROTHER RUFFLER FOR ALL SERIES OF INNOV-IS EX EX CS

FOR BROTHER RUFFLER FOR ALL SERIES OF INNOV-IS EX EX CSCreatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Brother , MPN: : 12345678910: Compatible Brand: : For Baby Lock, For Brother , UPC: : Does not apply ,

FOR BROTHER  RUFFLER FOR ALL SERIES  OF INNOV-IS EX EX CS
FOR BROTHER  RUFFLER FOR ALL SERIES  OF INNOV-IS EX EX CS
FOR BROTHER  RUFFLER FOR ALL SERIES  OF INNOV-IS EX EX CS
FOR BROTHER  RUFFLER FOR ALL SERIES  OF INNOV-IS EX EX CS
FOR BROTHER  RUFFLER FOR ALL SERIES  OF INNOV-IS EX EX CS

FOR BROTHER RUFFLER FOR ALL SERIES OF INNOV-IS EX EX CS

10 x Antique Bronze Love Heart Key Charms Steampunk Alice In Wonderland, spiral 3 mm breit 0,16 EUR/Stück Farbe: schwa 50 Reißverschlüsse 22 cm lang, Edelstahl Perlen Spacer 7,5x8mm für Bänder 2,5mm 10/50/100 Stück Zwischenperlen, Peanuts & Gang Faces in Squares-Black B/G-Quilting Treasures-BTY, Helix Maped Graph Peps Duo Fineliners 0.4 Point Tip Fine Pen Markers Drawing Art. 4 Meters Blue Daisy Poly Cotton Fabric 114cm, 200 White with Black Assorted Smile Round Beads 8mm, GALON DENTELLE CROCHET FINE BLEU TURQUOISE SCRAPBOOKING COUTURE CARTE SCRAP 11mm, WC Papierhalter SE60272 Toilettenpapierhalter Serie Old Brass Halter. Christi Friesen Surface FX Super Hero Set Mica Glitter Chalk For Polymer Clay. 6pcs Irregular Natural Agate Quartz Slice Pendants Jewelry Charms with Hole, 10 Stück 230V LED Leuchtmittel Strahler KAMILUX 5 Watt GU10 = 50 Watt Halogen, Rhinestone Diamante Applique Sew on Motif Wedding Silver Crystal Patch A130, 100% Leinen Authentic Öko Leinen CLASSIC mittelschwerer Leinenstoff, Roundabouts L ~ FREE POSTAGE UK Funny Humour Card. Mini Xmas Bottle Holder Wine/Prosecco. TFS5120 Busch Pave Setters Burr Mixed Set of Fraizers Setting 12 pieces, 100 Pairs of Disposable Wooden Chopsticks Chop Sticks.A CHRISTMAS STORY 1" CIRCLES BOTTLE CAP IMAGES $2.45-$5.50 FREE SHIPPING. New Children's Make your own Glass Jar Candle Decorating Kit by Craft Deco. Gas Grill Replacement Heat Plate 91721 fits Member's Mark. 1 April birthstone pendant silver tone, For Hats Fascinators & Craft use 50cm 90cm FS02 Millinery Sinamay Fabric. 1 Swimming Floating Pool Foam Noodle 56" Swim Noodles Water Float Floatie Crafts. He Still Loves Me navy blue green vines swirls Benartex fabric. Sealed Madeira 5000m Classic Viscose Embroidery Rayon Thread mystic lavender, Flower Beads Lampwork Glass Beads Light Brown Flat Round 20mm 5 pcs,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

FOR BROTHER RUFFLER FOR ALL SERIES OF INNOV-IS EX EX CS

en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak). Base Metal: : Sterling Silver: Metal Purity: : 925 Sterling Silver, Theme: : Reversible: Custom Bundle: : No. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Produktart: : Standardballon: Alter: : Kinder, Stil: : Antik-Stil: Produktart: : Skulptur, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Brand: : Bazzaree: Country/Region of Manufacture: : India. Voltage:: : 12V DC: Brand: : Unbranded. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Trueflight 5 inch Feathers Right Wing Shield Cut 50 pack Chartreuse BarredSport en vakantie, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw. Brand: : Bar III: Size (Women's): : XL. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : KYB, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Produktgruppe: : Karosserieteile: Herstellernummer: : CL-01443 x1-11, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Country/Region of Manufacture: : United States: Size: : 12in x 9in, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Charm(s). en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Produktgruppe: : LED Lichterkette: Anzahl der Lichter: : 60 LEDs. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : PYREX. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China. Year: : 1997-98: Card Number: : #23.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

FOR BROTHER RUFFLER FOR ALL SERIES OF INNOV-IS EX EX CS

FOR BROTHER RUFFLER FOR ALL SERIES OF INNOV-IS EX EX CS, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Naaivoetjes

Telefon

Whatsapp