“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcsCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Base Metal: : Brass , MPN: : M1A8272FN: Brand: : Unbranded , Material: : Metal: Color: : Gold , Metal: : Brass: Earring Type: : Pierced , Metal Plating: : Gold: UPC: : Does not apply ,

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs
Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs
Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs

Crackle Glass Loose Beads Various Colors & Amounts 6 mm beads, NEW 13 pc HOMESCHOOLING STICKER MEDLEY Learning Study Reading Writing K & CO 3D, 1 Yards Latest Indian Zari Ambi Sequin Dupatta Sari Border lace Trim Indian, Malspachtel 1023 Conda Malmesser. New Look 6767 Misses' Jacket Blouse & Skirt 8 to 18 *Ex Rare* Sewing Pattern. Fumo Soap Dish/Dispenser Rubber/Ceramic Bathroom Accessory Set Tumbler. 4mts ITALIAN SUPER HI-QUALITY 100%COTTON COMPACT YARN POPLIN WOVEN MULTI STRIPE, SILVER PannuDesigns DIRTY 30 Foil Balloons Birthday Party 30th Decorations GOLD, 210 120 m Wolle CATENA MERINO CONCEPT von Katia - 50 g / ca MAQUILLAJE. Leonardo Universal Glocke Käseglocke Haube Glas 25 cm 42610. Pfau Pailletten Kleidung Patches Applikation für T-Shirt Jeans Kleidung Taschen. Cast Iron Spindle Assy fits Ferris Snapper Simplicity Deck 5100993SM 14708. "VEGAS GOLDEN KNIGHTS" Hockey Team 8.5" x 11" Stencil Plastic Sheet NEW S327. Sock Knitting Machine Gearhart's Manual 1924 copy my knitting instruction book, Dark Sapphire FlatBack Rhinestone Loose Gems size2,3,4,5,6mm AAA Quality Hotfix, TESSUTO ACCOPPIATO DOUBLE FACE LANA PEPE E SALE E SCUBA NERO STOFFA AL METRO.Sue Wilson Cutting Dies 2018 Choice of CREATIVE EXPRESSIONS. Cool Guy Zone warning sign Decal Phone laptop Car Window art 80257. Handmade Wooden Hanging Bird table ..Dementia, ❣️Personalised Any name Any Occasion Anniversary Wedding Birthday Card. 40 220yds alu Aluminum Madeira Metallic No. Kuchenteller D 20 cm Rosenthal Sanssouci elfenbeinfarben Rosendekor, Santa FeTrevira Flame Retardant Polyester Drapery FabricBTY P/Kaufmann. 2 Statement Anhänger "Feder" in antik silberfarben. French Nouveau Mermaid Quilt Block Multi Szs FrEE ShiPPinG WoRld WiDE S43, 5 yards 7/8" PATRIOTIC STARS & STRIPES AMERICAN FLAG Grosgrain Ribbon,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs

Alle definities van de staat bekijken : Color: : Green. Metal: : Sterling Silver: Main Color: : Clear. Einladungskarten Hochzeit FE3695 mit Umschlag, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Sponge Sanding Pads-Superfine & Microfine Art Clay Silver -Fimo-Polymer ClayCreatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Size: : 7", tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Main Colour: : Transparent: Brand: : BODUM. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. Colour: : Assorted: Pattern: : Designer, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Manufacturer: : EBC Brakes: Brand: : EBC Brakes, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Brand: : Delphi: Type: : Fuel Filter. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast, Codice IAM (Independent AfterMarket): : 40 19064 10330 1: Altro codice identificativo: : 26189, Suzuki Grand Vitara MK2 8SMD LED Error Free Canbus Side Light Beam Bulbs PairAuto's. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Farbe / color: : violett / purple: Hersteller: : Powerflex.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs

Art Deco Nouveau Swirl Gold 14K Plated Earwires Earring Hooks Findings 10 pcs, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Oorbellen en -ringen

Telefon

Whatsapp