“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool

C.S. Osborne Bissonnette Edge Tool (Bent Shank) #127.5-B Size 00 To 4 EdgerCrafts, Leathercrafts, Leathercraft Tools !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : 127.5-S , Brand: : C.S. Osborne & Co. , 。

Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool
Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool
Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool
Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool
Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool

Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool

V Belt Vbelt Optibelt for Sewing Machine Motor 3L~33". Black Silk SATIN Fabric 5"x12" remnant, Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 12-959 Bagger. ADAPTER Serger Shank Ankle Juki MO634D MO644D MO654 MO654DE MO655 MO655DE. Keurig 2.0 K300 K350 K400 Piercing Needle SCREEN Assembly Replacement Part Black. Moda Fabric BLOCK PARTY 24.5" Panels in Tomato. 68x80 inches CVS Fairy Tree In Mystic Forest Fabric Wall Wall26, 1.5 oz Italian Lambskin Leather Skin Hide Black Matte Mat 15" x 15" Inches,. POLKA DOT PINK WHITE SPOT 66" x 54" PENCIL PLEAT CURTAINS & MATCHING TIE BACKS. YELLOW ORANGE & GREEN/AFRICAN ANKARA PRINTS FABRIC/100% COTTON/ 6 YARDS.Cool Uncle Fathers Day Gift Best Uncle Ever Mug Uncle Coffee Mug Tea Cup, 144 MIX COLORS Flat Back Swarovski CRYSTAL HOTFIX 2078 2088 Rhinestones 16 SS. USA First Special Forces USA Fringe 3 Flags 4"x6" Desk Set Black Base, Warm Anti Pill Polar Fleece Fabric Soft UK Fabric Machine Washable, 1 Strang *BACATUS* #4288 4-5 mm Süßwasserperlen lila Nuggets echte Perlen. Pcs Gemstones DIY Jewellery Making Picture Jasper Round Beads 6mm Pale Beige 60. Baumwollstoff Weihnachten Rentier Schneekugel Glocke hellblau,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Personalised Kids Backpack Any Name Jurassic World Boys Childrens School 4Kleding en accessoires, Type: : Plain Shaggy: Regional Design: : English. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : GOLDEN CARE, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Type: : Craft Magazine: Sub-Type: : Templates, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), No of Pages: : 73: ISBN 10: : 1470633000. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lezyne. Occasion: : Casual: Adjustment Type: : Stretch Fit. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gildan. Akh Black Check Panel Sleeveless Balloon Dress BNWT Lagenlook Summer StyleKleding en accessoires. MANN-FILTER Kraftstofffilter CHRYSLER CROSSFIRE CHRYSLER CROSSFIRE Roadster MAuto. Classic Car Alfa Romeo Fiat Iveco Lancia Innocenti Blank Ignition KeyAuto, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Style: : Road. Width: : 11cm: Brand: : Starcrossed Beauty. 4x NGK IRIDIUM Zündkerzen Set CR9EIA-9 Suzuki GSX-R 1000. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ArtVerse, Elvis Presley Jailhouse Rock Metal Sign 290mm x 200mm (nm) Huis. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does Not Apply, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Grade: : Ungraded: Card Manufacturer: : Topps.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool

Bent Shank C.S #127.5-B Size 00 To 4 Edger Osborne Bissonnette Edge Tool, Creatieve hobby's, Leerbewerking, Leerbewerkingsgereedschap, Overig

Telefon

Whatsapp