“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band SetsBaby, Kleding en accessoires, Accessoires !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Handmade , 。

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets
3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets
3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets
3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets

Super Soft Sherpa Baby Blanket with Plush Toy Newborn Luxury Gift Baby Shower Nu. Boys infant hat autumn spring dog sizes 1 month to 1 year. 36X6-12X6MM CHAORITE GEMSTONE GRADE AA GRADUATED STICK LOOSE BEADS 17". 3Pcs Newborn Baby Batman Outfits Jumpsuit Clothes Romper Hat Costume Shoes, SARAH LOUISE Baby Girl Bolero Cardigan White or Ivory BNWT 6787, Craft Bundle 1 KILO bag of fabric remnants-off cuts-Craft projects Sale, Koo-di DELUXE FOLDAWAY PLAYPEN GRAU Baby Reisen Sicherheit Neu. 6 x Pink Premium Quality Thick Muslin Squares100%cotton super soft Made In EU,, Metal Candle Holder Tealight Holder Antique Gold Wire Contemporary Lantern Home. Universal Baby Parasol Fits Joie Stroller Buggy Pram Black Summer Sun Protector. I'm Gonna Cost My Nana A Fortune Baby Vest, Party Decor Happy 6th Birthday Holographic Pink Foil Balloon 45 cm 18 inch. Toddlers/2Pc Paddington Bear "I'm A Very Rare Sort of Bear" Pajama Set/Intimo™, DOUDOU PLAT SINGE BLEU CLAIR CIEL GRIS RAYE RAYURE OBAIBI OKAIDI NEUF. "Mainstays 24x36 Wide Black Poster and Picture Frame Set W ", Munchkin White Hot Safety Baby Newborn Toddler Spoons 4Pk food Feeder Feeding. Julius Zöllner Jersey Winterschlafsack mit Arm gefüttert Gr 86 Stella NEU, Rotweiler Dog 'Yours Forever' Picture Placemats in Gift Box AD-RW5P.PACIFIC TRAIL Aqua Blue Navy Puffer Jacket Coat Hood Zipper Toddler Boys Sz 3T. Body NAISSANCE 0 MOIS ROSE NEUF KING BEAR Lot de 2, Rue Herb Seeds 800 Seeds. Baby & Little Boys Spanish Style Romany Smart White Patent Lace Up Boots Shoes, Maxi-Cosi Pria 3-in-1 Convertible Car Seat Child Safety Harbor Side NEW, Children's Stamped Pillowcase With White Perle Edge 1/Pkg-Little Girls. Amigos XXL Ausstattung für Stubenwagen Matratze Weiss Sterne Grau inkl, Cribmates Baby Boys' 5-Pack Caps. Gold Glitter Adhesive Letters and Numbers New Free Postage 10mm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets

10pc Steel Crystal Labret Internally Threaded Lip Bar Ring Helix Tragus PiercingSieraden en horloges. Occasion: : Halloween: Style: : Venetian, Officially Licensed ZZ-Top - Lowdown Since 1969 3XL, Pattern/Style: : 4458-24783-mul1: Brand: : SPX Fabrics, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Minifigure Series: : Series 14. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Model: : 11x11 SICUP Command Post Tent, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Getriebeart: : manuell, ukscooters VESPA SET OF 4 CLEAR INDICATORS LENS REAR FRONT PX LML T5 2T 4TAuto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, BMW R50/5 R60/5 R75/5 R60/6 R75/6 R90/6 R90S Motorentlüftungsschlauch EntlüftungAuto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Model/ Series: : YZ: Classic Motorcycle Part: : Yes, Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Lawn Mower Garden Tractor Gas, Non-Domestic Product: : No: Color: : Brown. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets

3pcs Set Newborn Baby Girls Floral Headband Ribbon Elastic Strap Hair Band Sets, Baby, Kleding en accessoires, Accessoires, Haaraccessoires

Telefon

Whatsapp