“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UKCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : PinkyPonyRene , Colour: : Mixed: Product Type: : Embellishments , Theme/ Shape: : Sweet Little Girls , 。

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK
5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK
5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK

Navy Green & Cream Check Polyester Wool Suiting Dress Fabric Tartan 60" Wide, Spellbinders Cutting & Embossing Folder Diamond Lace Frame, BABY SLEEP NEST PERSONALISED BREATHABLE POD CO SLEEPING COT CRIB BOYS GIRLS. PAPER NAPKINS FLOWERS HIBISCUS SERVIETTES EN PAPIER HIBISCUS FLEURS PARADIS. Smafolk Baby Body Owls Eulen Retro, Slider pull #5 for spiral chain zip zipper puller repair replace kit AV8, ME AND DADDY LOVE ARSENAL BABY GROWS SUIT boys bodysuit GUNNERS GOONERS VEST NEW. 2 1/2" 3 1/2" 4 1/2" Osborne Scratch Awl Leather Craft Tools. Ruffle Bloomer Set 9-12M FREE SHIP New Mud Pie Baby Girls Garden Rose Headband, Sterling silver 925 Infinity sign plain charms connector, 6Pk Plaid:Delta 97-9560 Stencil Mania Stencil 3"X8.5"-Row Of Flowers, Sirdar CROFTER DK Knitting Wool/Yarn 50g 045 Seagrass.6 1/2 Yards Christmas Red Green Coin Dot Polka Dot Grosgrain Ribbon 1 1/2. Pro Art PA020600 Sketch Book 4"X6"-80 Sheets 3Pk. Craft Wedding rings Decoupage 4x Paper Napkins for Party, TAJIMA DORA Cutterklingen superscharf RAZAR BLACK 30° 9mm 100 Stück Spare Blades, Katzenzungenpinsel Fächerpinsel Schrägzieher Spitzpinsel 6 Künstlerpinsel Set, Cotton Thomas & Friends Giant Christmas Stocking Panel OOP 2006 VIP Cranston, Patches Aufbügler GLITZER AUFNÄHER Patch Bügelbilder Schmetterling Rose 3308, We R Memory Keepers Euro Hook Power Hole Punch,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, Fast Family Paul Walker Kapuzenpullover - Fast and Furious Tuning Hooded SweaterKleding en accessoires, NEW Aeropostale Junior Girls Purple Plaid Shorty Shorts 1/2Kleding en accessoires, Dit object kan een showroommodel zijn of een object dat aan de verkoper geretourneerd is nadat het gebruikt is, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. ** ROSA Kinderstoff Stoff Öko-TexCreatieve hobby's, Handmade Birthday Card Grandma Nana Mum Daughter Aunt 40th 50th 60th 70th 80thHuis. Alle definities van de staat bekijken : Scale: : 1:64. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, A5 Personalised Birthday Card Any Name / Age. Country/Region of Manufacture: : United States: Number of Pages: : 68. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, ZS50QT-4 VTLSA22 LD5TCBPA LF50QT-2A QM50QT-2M QM50QT-6D. Artikelbeschreibung: : Lagerung: EAN: : 4031185182812, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), BIKEHAND Bike Bicycle Frame Rear Dropout Derailleur Hanger Alignment Gauge ToolSport en vakantie. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Rothco. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Marca veicolo: : APRILIA: MPN: : 3756271646#1. BMW X5 E70 Radlaufblenden Kotflgelverbreiterungen, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : MoonWorks, Brand: : C & F Quilted Products: MPN: : 842611761, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is).

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK

5 x Sweet Little Doll Girl Flatback Resin Embellishment Crafts Bow Cabochon UK, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Hangers, cabochons

Telefon

Whatsapp