“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für HandwerkBastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederbearbeitung & Accessoires !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos , Größe: : 2 mm (ca. 11 Punkte pro Zoll): UPC: : Does Not Apply , EAN: : Does Not Apply , 。

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk
2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk
2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk
2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk
2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk

Decoupage Papier Bogen 50 x 70 cm " weiße Blumen " 74 Serviettentechnik, Topflappen Häkelset Anleitung Häkelnadel Wolle Minze Rouge, Hotfix Steine Sterne gold silber turmaline chrysolith 2,8 5.2 mm chatons 5-10gr., 6 m 0,54 EUR/M col.38 Endlos-Reißverschluss 5mm dunkelgrau 18 Zipper. 0,57 EUR pro m 4 m Band aus Wildlederimitat in rosa,3 mm. BEAUTIFUL TROPICAL MEDALLION BLUE AQUA OCEAN COAST BEACH TEAL YELLOW QUILT SET. 30 x Hohlringe 3mm brillantiert 925-er Silber Silberperlen Rondelle 278-30E, Dekostoff Baumwollstoff Koala Eukalyptus weiß grau rosa beige 1,6m Breite, COUNTRY WESTERN,COWBOY 1-HONEYCOMB CENTERPIECE 10" TALL PARTY SUPPLIES, Patchwork Quilt Dekostoff Gardinenstoff Indianer Donnervogel Rot lfm Baumwolle, Culpitt FESTIVAL GIRL Claydough Instant Cake Topper Decoration Party Figurine, 5 Lunch Papier Servietten Napkins M5-24 Vögel und Blumen. Gardenwize Garden Yard Patio Porch Solar Light Duck Post Bucket Welcome Ornament. Lana Grossa 365 Cashmere 50g Wolle verschiedene Farben, Coats Cotton Thread Mint 2427. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 8-164 1863, elektro FLIESENHEIZUNG qm 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 m². 2 Gießform 1 runder Bilderrahmen Nr.Geburtstag 18 Jahre Deko 25g Party Tischdeko Streudeko Konfetti 18, silber – 13 mm 6 GLASSCHLIFFPERLEN EXKLUSIV bernstein Böhm., 2 TORCHONS 50 × 70 cm MICKEY Disneyland Paris 2 TEA TOWELS, Baumwolljersey Jersey Hasen mit Brillen COOL RABBITS ockergelb bunt 1,5m Breite. 100 Seeds Mealy Cup Sage Salvia farinacea 'Victoria', Bekleidungsstoff Stretch Jersey Sport Streifen schwarz bunt meliert 1,5m Breite. 2 Cocktail Papier Servietten Napkins USA Frau schmückt Tannenbaum N4-7, Cotton Style 13 jeans 50 g Fb Lana Grossa Wolle Kreativ. 36-50 Schnittmuster Burda 2529 Damen Varietefrack Kostüm Gr. LP 15Yards Weiß Elastisch Spitze Borte Spitzenborte Klöppelspitze Verzieren 3cm.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk

SKECHERS - Boys Vert II Sneakers Trainers Sport Shoes - Charcoal / Blue - NewKleding en accessoires, MPN: : Does not apply: Material: : 80% Cotton / 20% Polyester. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. off white Tag String Lock Fastener Labeling Tagging Supplies square end tag hangHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Nieuw: Herstellernummer: : 14319, Colour: : Multi-colour: UPC: : 856739001579, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), MPN: : Does Not Apply: Type: : Arrow Wrap, Maxway Honor Fliegenrolle Schnurklasse # 3/4- #5/6- #7/8- #9/10 Fliegenfischen, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Nike. Kawasaki VN 800 B8 Vulcan Classic 2003 (800 CC) - Clutch Spring KitAuto's. Fuel Mixture Formation: : Petrol Injection: Manufacturer Part Number: : 0280155968-PK4, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Placement on Car: : Rear, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Benartex Fossil Fern Watercolor Style Blender Fabric Blue 528B-1T BTYCreatieve hobby's. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Shipping Weight: : 4 Kg: Item Weight: : 1. Een nieuw object met een fabrieksfout of andere kleine foutjes.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk

2mm Pitch Überstich Rad Lederstich Raum Papier Perforieren Roulette Für Handwerk, Bastel- & Künstlerbedarf, Lederbearbeitung, Lederbearbeitung & Accessoires, Sonstige

Telefon

Whatsapp