“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614mCreatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Glass , Main Color: : Green brown: Shape: : Round , Color: : Assorted: Style: : Fire Polished , MPN: : Does Not Apply: Size: : 10mm , Brand: : Jablonex: UPC: : Does not apply , 。

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m
Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m
Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m
Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m
Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m

New Sketch Pencil Set Student Drawing Pencils Kit Professional Art Colouring. White Rabbit in Teacup Jewellery Tibetan Charm Findings/jewellery making/ craft, COLLINS SEAM RIPPER 5 ½” WITH STEEL BLADE # C74 74 6 PACK. Nickel Plated Metal Belt Buckle End Tips for Cotton Webbing Pick Size & Qty., RATS TAIL CORD 2.5MM SATIN ROPE FREE P&P CHOOSE COLOUR & LENGTH ART No 484. NEU 2x Original ULKA Siemens Bosch Wasserpumpe EX5 wie EP5 48W 230V Pumpe, 2 x New York USA Vinyl Stickers iPad Laptop Car Suitcase Travel Labels Fun #4810. Quadro decorativo pannelli set 5 pezzi astratto multicolore 110 x 60. Stoff Meterware Baumwollstoff Canvas Panama Baumwolle stabil oliv army military, Fensterbild Batoidea Rochen Wasser Ozean Meer Fische Fensterdeko Deko Wandbild, 1/4" Solid Iridescent Ribbon –May Arts BS45-5 Yards Irid Blue/Fuchsia. Ambiente 1x Tablett MEDINA Melamin 13 x 21 trays Arabien Teppiche Krüge Muster. HAPPILY EVER AFTER HEART SHAPED WEDDING SAMPLER CROSS STITCH CHART FROM MAGAZINE. Wholesale Lot of 6 Tennessee Gadsden Dont Tread On Me Decal Bumper Sticker, Solid Stainless Steel Casting Flask Ø88mm Height 102mm For Burnout TC054.6820-30 MM KUPFER S-HAKEN VERSCHUSS VERGOLDET, Brother 1634D 3/4 Thread Serger with Differential Feed and Warranty Renewed, Hellfire Trading USB Charger Cable for Logitech BCC950, US Navy Blue Nose Arctic Circle Small Iron On Patch 2 1/2" Licensed. Two's Company Trinket Tray Yorkie Kennel Club, x 6 SETS TATTERED LACE CHARISMA 250gsm DIE CUTS PANSY 10 Colours/Mixed. Mens Handmade Personalised Birthday Card Construction DIY Bricklayer ANY AGE, Wilmington prints Dog Wisdom Dog Rules Panel Cotton Quilting Panel Fabric 59cm L. Clear Plastic Hinged Storage Boxes Beads Jewelry Tooth Fairy 1” x 1” x 1” NEW. HobbyGift Twin Lid Sewing Basket Linen Sheep.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m

zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Material: : 95% Cotton 5% Elastane: Inseam Length: : 7-9 Inches. Alle definities van de staat bekijken : Size: : One Size. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Packaged Thickness: : 5cm: Part Manufacturer: : Does not apply. Wheel Spacers (5mm) Pair of Spacer Shims 5x114, Hersteller: : Magnaflow: Anschlussdurchmesser: : 54, Tappetini su Misura Lancia Ypsilon 5 Porte Set Completo Moquette Qualità 1RicamoAuto. Country/Region of Manufacture: : China: Material: : Polyester, Boys School 2 Pack Long Sleeve Shirts - Light Blue sizes Age 3-18 UniformKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. These are pulled directly from the shelf at either our retail location or our online store warehouse, De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. Papilion Birds Makower dull teal Fabric 1/2 @ full mt 100%Cotton free postCreatieve hobby's, Ergobaby Original Baby Carrier Natural Linen BCALNNATBaby, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 2017 Upper Deck Canadian Blaster Bonus Parkhurst Rookies PR-3 Nolan Patrick CardSports Mem. INGLESE Ice Hand / Mano di Ghiaccio ☻ Oro Segreta ☻ PGL3 EN023 YUGIOH ANDYCARDSVerzamelingen.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m

Vtg 50 FACETED 2 WAY FIRE POLISHED GREEN BROWN GLASS SPACER BEADS 10mm #051614m, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp