“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 - NEW SMOKE FREE HOMECreatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : India , Color: : Multi-Color: Brand: : Bernat , UPC: : 057355398238 , 。

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME
BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME
BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME
BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME
BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME

Singer Symphonie 3232 H74 3221 Garnrollenstift für Singer 1120, Latex Rubber 0.45mm Thick Pearlsheen Shamrock 92cm Wide Seconds. GENUINE SOLID BARE COPPER USA COPPER ROUND WIRE 18GA SOFT 1/2 OZ 7 FT. Colour eye Crewel needles assortment compact by Pony, Christmas Morning Shimmer Metallic Blend By Timeless Treasures Cotton Fabric. Animal Fabric Sloth Jungle on White Quilter's Palette YARD, Berry Concho Antique Silver Screw Back 1-1/4" 7861-21. Sapphire Athletic Sports Mesh Knit Polyester Football Jersey Fabric BTY. Drucktaste Starttaste Tastenkappe Waschmaschine Bauknecht 481071425341, 6MM NOIR BLACK HEMATITE GEMSTONE TWISTED ROUND HEXAGON DRUM 6MM LOOSE BEADS 7.5". WICKED MAGIC POTIONS SPELLS BOTTLES BLACK WHITE COTTON FABRIC FQ. Deko-Katzenpaar Tierfigur Skulptur Katze Holzoptik Höhe 21 cm, 9 DIY Engel Anhänger Bastelset lila pink Drahtperle Engel Anhänger Perlenengel. Off Shore C4924 Riley Blake Boats Fabric FQ or More Blue 100% Cotton Craft Boys. Waterproof Snowman Sticker Wall Art Kid Shop Show Window Christmas Decor Decal. 5 STÜCK NATUR HOLZ PERLE BEADS POLIERT OVAL 4MM LOCH X 45MM LANG. By 1/2 Yard Michael Miller Festive Nest Snow ~ Tamara Kate Christmas Deer Fabric. Awesome Since 1989 30th Birthday Funny Gift Wine Glass.11 yards Xsotica® Brown Distressed Round Leather Cord 1mm 10 meters. FIRE RETARDANT DACRON POLYESTER UPHOLSTERY FILLING WADDING QUILTING BATTING. Silver-Vein 12 D X 30 W X 60 H Muscle Rack 5-Shelf Steel Shelving. 10 pcs 5mm clear plastic pierced ball shaped earring back stoppers, Paris Cats BTY Benartex Kitty Boutique Tonal Brown. Palettenkissen Palettensofa Palettenpolster Polster Auflage Kissen Sofa FX08, 5 Reach for the Stars Charms Antique Silver Tone SC3005, Scrapbook SCRAPBOOK Fun MOM premade 12x12 Paper STICKER Lot *60%OFF & FREE Ship. NEKO Curved Double Pointed Needles Hat & Loops US # 9 5.5 mm Germany New.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME

Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten, IKEA VARIERA Bügeleisenhalter verzinkt Haushaltshelfer Ordnung Küche NEUHuis, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, 75" POP VINYL FIGURE FUNKO 547Speelgoed en spellen, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Set enthält: : Gästetücher, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. To_Fit_Make: : Moto Guzzi: Type: : Air Filter. Produkttyp: : Ventilschaftabdichtungen: Referenznummer(n) OE: : 027109675, LETRONIX Plasma Tacho Tachoscheiben EL-Dash VW Corrado Passat VR6 G60 AnalogAuto, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Twisters, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Alle definities van de staat bekijken : Dress Length: : Long. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : NB PARTS, Mirrors Left & Right Hand for 1997 Vespa ET4 (125cc) (4T) in Auto, Alle definities van de staat bekijken : Sub-Type: : Single Sided, WooCategory1: : Christmas: MPN: : 505060. Betriebsart: : Elektroherd: Typ: : Backofen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Featured Refinements: : Cast Iron Bottle Opener: MPN: : KKP9034.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME

BERNAT HANDICRAFTER CROCHET THREAD in SURPRISE #43208 NEW SMOKE FREE HOME, Creatieve hobby's, Handwerken, Haken, breien, Haakkatoen

Telefon

Whatsapp