“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden SchnurBastel- & Künstlerbedarf, Bastelmaterialien, Basismaterialien !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Griffin , Produktart: : Schnur: Farbe: : Schwarz , Herstellungsland und -region: : Deutschland , 。

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur
GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur

Vtg 12 LOVE KNOT BRASS METAL PENDANT BEADS 15mm KOREA 082818k. 60x thank you love you Adhesive Baking sealing label tag For Party Gift B3CJCAU, Stickerbomb ... Notebook Sticker Aufkleber Matt-Optik "Ganesha" Laptop. Royal and Langnickel Premier 40pc Artist Sketching Drawing Pencils Wooden Carry. Amann 100% Polyester Core-Spun Sewing Thread Sabac 80 1000M Color 0782 Durable, 10pcs Mini Clear Glass Bottles Vials With Corks Cute Jars Charms Pendants, FQ DISNEY TOY STORY BUZZ LIGHTYEAR JESSIE ALIEN REX POLYCOTTON FABRIC CHARACTER. New High Quality 1 x Navy Blue 50m Cotton Sewing Thread For Hand Or Machines, Crown Charm/Pendant Tibetan Steampunk Antique Bronze 17mm 15 Charms Accessory. 60 Hummingbird Color Abstract Vinyl Envelope Seals Labels Stickers 1.2" Round.. 10 x On Your Fourth Birthday 4th Album Book Card Making Crafts Motifs #13A88. 1,20 €/lfm SALE Neu OVP Tapetenborte Bordüre *AS 8442-17 Jet-Ski 5m Borte. white Dog.......3/8" yellow grosgrain ribbon the listing is for 5 yards, STAUBSAUGER FLACHFALTENFILTER für Kärcher NT 30/1 Tact Te H NT 30/1 Tact Te L. 4 Wheel Set Vergez Blanchard Leather Pricking Stitching Marker #7,8,10,12.TAUPE Hotel Comfort Exotic Blend Bamboo Sheet Set Soft Cozy Breeze QUEEN SIZE, Richloom Fabric Invigora Spring Coton Drapery Upholstery, Wall Art Sticker decal Full Colour Cute Gorilla Boom Box Radio stereo music. 5 years. Birth Baby boy Jacket pants & Hat knitting pattern in DK, 65W SUNCO 2 PACK BR30 FLOOD LED LIGHT BULB 11W 850 LUMEN 3000K WARM DIMMABLE. Dress Costume BU1339 17 COLOURS Elastic Sequin Stretch Trim Ribbon 22mm 1M. 51ST BIRTHDAY PHOTO BALLOON Custom Printed Party Supplies. 1 metre of polycotton with black bats in various sizes on white background. lot de 20 perle en verre ronde plate blanc mitigé marron perle vintage, D-041 12.1cm x 9cm Window Hindu Sticker NARASIMHA Double Sided.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Type: : Cushion Cover: Modified Item: : No, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 31" TALL JAKE AND THE NEVERLAND PIRATES SUPERSHAPE FOIL BALLOON PARTY DECORATIONHuis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. : ProductTypeSubcategory: : prints-pages, Custom Bundle: : No: Non-Domestic Product: : No, Florsheim Mens Walking Shoes Fuel Wingtip Oxford Cognac 14238-221Kleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. 2x VW Amarok Genuine Osram Original Tail Light BulbsAuto, YY50QT-21A YY50QT-21B YY50QT-21C JSD50QT-27B U31000, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Troy Lee Designs, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Occasion: : Party: Design Features: : Stretch, Car Cover Type: : Car Cover: Features: : Breathable. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Country/Region of Manufacture: : United States: Type: : Iron-On, Alle definities van de staat bekijken : Gender: : Unisex, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : L3C. Produktart: : Tattoo: Marke: : Kiwistar.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur

GRIFFIN geflochtene Nylonschnur Ø 2mm schwarz Spule 10m Schmuckband Faden Schnur, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Raffia, touwen, draden

Telefon

Whatsapp