“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa

Feather BoaTurkey Flat Feather Boa - 2 Yards, 150 Gram, Light PinkCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Moonlight Feather | USA Seller , Feather Type: : Turkey: Color: : Pink , MPN: : 4161: UPC: : 848314032108 ,

Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa
Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa
Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa
Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa

Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa

Set of 2 9.5" Plastic Wreath Form. Accessoir Cahier d'Idées à Personnaliser Simba 109270020 Maggie & Bianca. bonded fabric blade HOUSING Cricut explore Tool, MERRIWEATHER 4 OZ! 3 SKEINS PREMIER CARNEGIE HILL YARN BY ISAAC MIZRAHI. JESSE JAMES BUTTONS ~ DRESS IT UP STOP AND SMELL THE ROSES 9377 ~ Sew Craft, Wide.... 25mm 1m is only £1.39...FREE P&P Mary Poppins Ribbon 1", Dwarf Grumpy of Disney's Snow White & The Seven Dwarfs Embroidered Iron On Patch, 5/8 Elephant foe inspired elephant elastic elephant hair ties spiritual foe. 50x Kristallglas Deko Oktagons Octagons Koppen14mm SPECTRA CRYSTAL von Swarovski. TRIPOD THREAD ADAPTER 1/4" TO 3/8" PACK OF 5 ADAPTOR HIGH QUALITY GERMAN MADE, 3 PURPLE Ostrich NANDU Trimmed FEATHERS 18-23" PLUMES; Costume/Halloween/Wedding, EGGPLANT PURPLE Paper Lace DOILIES4" 6" 8" 10" 12"Plum Eggplant Doilies, 24 NEW WHITE COTTON BLEND T-200 KING SIZE PILLOW CASES LOT 20X40 PERCALE LINEN. 27 weinrot Gewicht 300g/m² 10er Pack 0,38€/Bogen Fotokarton A3. Dog Poop Reusable Patterns High Quality Stencil 10 mil. Personalised Football Shirt Bedroom/ Playroom/ Den Hanging Door Plaque Sign. Alvin 1248 Professional Drafting Dry Cleaning Pads 3 1/2 ounce. W&N Artist W/C Brush Sable Rigger 1. 3 Lotus Musical Birthday Candles Ship From USA 1 Red 1 Blue 1 Yellow. Prismacolor Premier Art Markers Grass Green Grass Green.Pro Art 3078 18-Piece Sketch/Draw Pencil Set. Fuchsia 14" x 107" Satin Table Runner Pink 4 Count, MACHINE EMBROIDERY DESIGNS ON CD OR USB SKYLINES COLLECTION, 3 x 8 metres DMC Threads DARK TURQUOISE 3844, Swiss Diamond Tempered Glass Lid 6.3", 10% Off Mill Hill Spring Bouquet X-stitch/Bead Kit Roller Skates, Two Lambs' Tails Teresa Kogut Cross Stitch Pattern, Allary Style #A6235-03 Knitting Needles Size 3 US 3.25mm x 10".

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa

Color: : Silver: Country/Region of Manufacture: : Thailand. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Lot of 10 OWL 2-hole 3/4" (20mm) White Wood Buttons Scrapbook Craft (9004)Creatieve hobby's, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, S915 - 20 Stück SMD LED 1206 gelb LEDs yellowSpeelgoed en spellen. Material: : Diecast/Plastic: Recommended Age Range: : 8+, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Federringe Kettenverschluss Verschluss mit Öse 15mm Silber, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Type: : Bridge Cover: MPN: : 0019723000. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Men's NEW Fila WindShift 2 Wide Black Shoes with Grey and Red TrimKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : LST. Auspuffschelle Bügelschelle M8 x 28 mm 3 Stk, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Shrewd Sun Shade 42mm ShortSport en vakantie, Beinschnüre: Produktart: : Turnout-/Weidedecke, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Haarkneifer Punkte Haarklammer schwarz braun rot beere by Ella Jonte 4 FarbenKleding en accessoires, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa

Light Pink 2 Yards 150 Gram Feather BoaTurkey Flat Feather Boa, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Veren

Telefon

Whatsapp