“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard

1 Yard - NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather TrimCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Color: : Gold , Feather Type: : Pheasant: UPC: : 848314024035 , 。

NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard
NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard
NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard

NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard

Rainbow Gallery Fyre Werks Soft Sheen FT51 Copper 1/16" metallic ribbon 10yds. 6MM HOLE 10x JEWELLERY NECKLACE BRACELET BEAD END CAP FASTENER CLASP 5 COLOURS, Auriou Cabinet rasp L x 38 x 6.5 G.12 walnut handle brass ferrule 12'' 300, XL 120 PCS BLACK WOVEN CLOTHING SEWING LABELS MADE IN U.S.A XXL M XS S L, 15x300cm Clear Transfer Paper Roll for Cameo Self Adhesive Vinyl Signs. S 1 Motiv-Stanzer Kleeblatt M Auswahl Glücksklee Motivlocher Punch Rayher, Stoffpakete Baumwollstoffe Patchwork Stoffe Stoffreste Pakete Baumwolle, 25 50 Tiny Baby Mini 6mm Flower Shaped Buttons Mixed Sweet Colour Doll Craft, 37mm UV Filter Green.L Schutzfilter Silber für Kamera Objektive. Needle Bed Strip for Knitmaster Knitting Machine Ribber SR155 Ribber, TOHO 11/0 Rocailles 2,2mm 10g 20g Matt Beige Ivory Elfenbein nude Code 51F. X-Large 150Cm Tall Fake Cycas Palm Tree Realistic Artificial Plastic Wood Plant. Elephant Baby Buttons Plastic with Shank x10 Pastel Shades Baby Children Craft. EYELET OUTLET 8 PCS NEW JUST IN STOCK 3 DESIGNS BLACK DOG BRADS. 3-Phasen Schienensystem Spot Studio Aluminium E27 Schlicht schwarz PAR30, Stoff Leinen ♥ weich blau jeansblau ♥ Leinenstoff leicht 160 g/m2, Einladung zur Hochzeit 496 Silber Nr Stickerbogen, Greatest Dada Dadi Ever Perfect Special Present Mug Asian Grandparents Gifts D5, King Cole Big Value Baby Print 4Ply Free Knitting Pattern 1 3 6 or 12 Yarn Balls.Light Blue Translucent Glass Crow Pony Beads Jewelry Craft Bead 100 pcs 9 x 6MM. Conversation Concepts Rhinoceros Wine Bottle Cork Stopper ATB24. Stamoid Binding 1 1/4" Bias IVORY by Serge Ferrari 10 yards, A4 Blank Calendar Making Kit Any Year DIY Landscape 200g White Hanger & Binders, Katana Silhouette NEW White Tea Coffee Mug 11 ozWellcoda. KAFFE FASSETT Fabric Fat Quarter Cotton Quilting Craft SPIRAL SHELLS Lavendar, BIG SIZES #017 Mandala Floor Art Craft Reusable Stencil Decor Size A 5 4 3, STENS #785-527 Engine Maintenance Kit Briggs & Stratton 5134. 2 Rose charms antique silver tone F202,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard

Enameled Goldfish Pendant Necklace 18" Chain Gold Fish Fast ShippingSieraden en horloges, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : YKK, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. PURPLE 1955 DODGE ROYAL LANCER BLACK TOP M2MACHINES 1:64 SCALE DIECAST CAR, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Futter: : Textil: Stil: : Winter-/Schneestiefel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Paese di fabbricazione: : Italia, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Type: : Sports/Gym Bag/Overnight Bag/Maternity Bag: Pattern/ Print: : Floral. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Neckline: : V Neck: Main Colour: : Black. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Für Opel Zafira C 2011+ Ladekantenschutz V2A Edelstahl Abkantung Chrom Rostfrei-Auto, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Pyramid Parts, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Anchor Charm/Pendant Tibetan Antique Silver 23mm 10 Charms Accessory JewelleryCreatieve hobby's, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Farberware.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard

NATURAL GOLD Venery Pheasant Plumage Feather Trim 1 Yard, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Veren

Telefon

Whatsapp