“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Gold Filled Open Jump Ring of 20 / SAW-CUT #FA281 20 Ga - O/D 3.50 MM Pkg

Gold Filled Open Jump Ring ( 20 Ga - O/D 3.50 MM ) Pkg. of 20 / SAW-CUT #FA281Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Modern Findings , Country/Region of Manufacture: : United States: Model: : Jump Ring , UPC: : 0619159673715 , 。

Gold Filled Open Jump Ring of 20 // SAW-CUT #FA281 20 Ga - O//D 3.50 MM Pkg
Gold Filled Open Jump Ring of 20 // SAW-CUT #FA281 20 Ga - O//D 3.50 MM Pkg
Gold Filled Open Jump Ring of 20 // SAW-CUT #FA281 20 Ga - O//D 3.50 MM Pkg

Gold Filled Open Jump Ring of 20 / SAW-CUT #FA281 20 Ga - O/D 3.50 MM Pkg

Camelot Fabric I Believe In Unicorns Rainbows & Hearts in Cream HALF METRE. Cottage Collection Cream 5mm Gingham Linen Look 100% Cotton Fabric Per Metre, Pack of 30 Tibetan Silver Shooting Star Charms Wish Believe 17mm x 8mm Christmas. 1x SHEET LETTERS ALPHABET GLITTER PUFFY 3D STYLE STICKERS CRAFT PEELOFF 27cmx9cm, Gift Bags Vol 2 Christmas by Kimberbell Designs It's a Cinch, Elegant Filigree Butterfly Embellishment by Martha Stewart Crafts EK SUCCESS New, AWESOME THE BLACK PANTHER ACTION FIGURE Premium Quality 3.5" X 3" Patch, Men's Broadfall Drop Front Breeches Pants size 30-42 Eagle's View Sewing Pattern, 6x Schwamm-Filter für Bauknecht TK Uniq 83A GBW 92A FLD 93A GBW Miostar BA 7011, 20 x Burnt Orange Coloured AB Coated Frosted & Faceted Flat Round Glass Beads., Angel Fairy Decal Sticker Choose Pattern Size #52, 4mm Earnuts Stoppers Findings 200 x Rubber Earring Backs ~ Clear Soft Rubber, 60 Metallic-Spiralen Set 12er Deckendeko Geburtstag gold-silber, 10 PELOTES DE LAINE ICE YARNS ETAMIN CLAIR VERT. 6 x Ivory Luxury Wedding Foam Rose Bud with Green Stems Flower Bouquet #18D135, DMC 3771 dark peach stranded floss embroidery thread brand new, 2,4l Nature Blue Green Control Lid Made in Germany Silit Kochtopf Ø 20 cm ca.Snoopy Peanuts Woodstock cute kawaii washi sticky masking deco tape. Typ 75 puteus 110-01CEE Handpumpe mit Seitenflansch 1 Stück 11001-CE/E, Ready To Paint North Pole Post Office Village House 7" x 6" x 5" Ceramic Bisque, Cool White 44x7mm 3W COB Power LED Aluminum panel, Fabric Plain 100% Cotton Voile Matrieal Lining Pataka Turban, MERINO 50 von LANG YARNS - 100 g / ca PETROL 0188 90 m Wolle. Blue patchwork patterned blender fabric 1 metre Nutex 76830-1 100% Cotton. Stickeroni by Hallmark Valentine's Stickers Funny Love Stinks Clear Back 3 Packs, NEW Vintage Oak Finish Quilt Rack Stand Blanket Bedspread Storage Display Wooden, 5 METRES Pretty Iris Lilac Blue Soft Stretch Lace Trim 2.5"/6cm TOP SELLER.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Gold Filled Open Jump Ring of 20 / SAW-CUT #FA281 20 Ga - O/D 3.50 MM Pkg

22” KNEE HIGH BLACK tube socks with NEON GREEN stripes style 1 (22-139) Kleding en accessoires. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Besonderheiten: : Bandaufhängung: Farbe: : Weiß, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Besonderheit: : Gewölbt, Borraccia Termica In Plastica "Termika" 500 CC / Colore Nero-GrigioSport en vakantie. BMX Bike - Old School: Type: : Threadless. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Main Color: : Black: Color: : Black. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Jockey Women's 3 Panties French Cuts Combed Cotton Scallop Waistband Size 5Kleding en accessoires, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Gewährleistung: : JA: Referenznummer(n) OEM: : ACHSLENKER, Land Rover Jaguar - iCarsoft i930 Diagnostic Scan Fault Code Reader Tool - TF930Auto. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Hauptstein & Perlen: : Perlen (Imitation): Geschlecht: : Damen. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, EAN: : 5028740758222: Placement: : Rear, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Kilen. Alle definities van de staat bekijken : Occasion: : Christmas. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. MPN: : RV6581-16SS: Color: : Stainless Steel, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Gold Filled Open Jump Ring of 20 / SAW-CUT #FA281 20 Ga - O/D 3.50 MM Pkg

Gold Filled Open Jump Ring of 20 / SAW-CUT #FA281 20 Ga - O/D 3.50 MM Pkg, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Jump- en splitringen

Telefon

Whatsapp