“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig.& Jump Ring/Parrot Clasp Findings 18k/.750

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig.& Jump Ring/Parrot Clasp Findings 18k/.750Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Yellow Gold , MPN: : Does Not Apply: Material: : 18ct Gold , Brand: : Unbranded: Type: : Lobster Claw Trigger Clasp W/Jump Ring , Size: : 12.0mm: EAN: : Does not apply ,

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig./& Jump Ring//Parrot Clasp Findings 18k//.750
18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig./& Jump Ring//Parrot Clasp Findings 18k//.750
18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig./& Jump Ring//Parrot Clasp Findings 18k//.750

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig.& Jump Ring/Parrot Clasp Findings 18k/.750

A4 Ultra-Thin Portable LED Light Box Tracer USB Power LED Artcraft Tracing Light. 120 m Wolle 0203 MERINO 120 von LANG YARNS - 50 g / ca STEIN, 50 Stück Druckknopf Oberteil Plane Zelt Verdeck Segel Stoff Nähfrei Leder DOT, 9614-2 KUPFER ZYLINDER 13x8 MM VERSILBERT GEBÜRSTET, Stronghold 4 Inch X 5 Feet Adhesive Hook And Loop Fastener – Sticky Back Mount, 655 10-30 Staubsaugerbeutel für AEG Vampyr 402 406 408 Boogie Gr 11 13. Helz Cuppleditch Christmas Christmas Village 12x12 Paper Pad 24 Sheets. Believe in the Season Christmas Tree Clothworks Fabric by the 1/2 Yard #Y2164, 6 x Lighting Science 6W LED E26 Light Bulbs PAR16 Narrow Flood 350 Lumens 2700k. HOUNDSTOOTH BROWN/GRAY BY RILEY BLAKE COTTON FABRIC FH-2820 BY YARD CLOTHING, GOLD LOOK CHAIR GARLANDS FABULOUS PHOTO BACKDROP BRIDE AND GROOM CHAIR SIGNS, 2pcs 1/2" Multi-Purpose Double-Sided Clear Thin Super Sticky Adhesive Tape 33ft.. Wenko Türgarderoben-Schiene Alu, Wendy Knitting Pattern 5117 Ladies Gilet Waistcoat 32-42 Eyelash Velvet Chenille, Julius Zöllner Nestchen für Beistellbett ca 94 x 43 x 30 uni silver NEU, 1mm Nylon Cord Macrame Jewelry Beading Kumihimo Shamballa 100 Yards. Home Run Baseball Grandma Iron on Rhinestone Transfer Hot Fix Bling Sports.Misses' Wrap Dress With Sash Vogue Easy Options V9313 in SZ 6-14 & 14-22. Auswurfhebel für Durchlaufschnitzler Küchenmaschinen ORIGINAL Bosch 151927 MUZ6D. Prym Patches Velourslederimitat zum Aufbügeln 10x14 cm hellgrau 1 Paar 929381, exklusive Wohnzimmerlampen LED Stehleuchte mit Chrom & Lampenschirm Textil weiß. Guinea Pig Eating Puffy Bubble Dome Scrapbooking Crafting Sticker Set. Moomin Half Panama Fabric Comics Moominmamma Finlayson 100 x 150 cm, Disney EVERYTHING MICKEY Craft Buttons Novelty Mouse Animal Minnie America USA, LADY READING A BOOK cross stitch kit 14 ct size 45 x 50 cm JOY SUNDAY BNIP. 50pc Gold Plated Nautical Sailboat Charms 4763,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig.& Jump Ring/Parrot Clasp Findings 18k/.750

Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Happy Socks. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, UV-Schutz: : 100% UV 400: Gestell / Material: : H-Flex. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Mehrstückpackung: : Nein: Stil: : Blusen, Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Textilpflege: : Maschinenwäsche: Material: : Baumwolle. Main Stone: : Zircon: Style: : Hoop, Neckline: : Collared: Country/Region of Manufacture: : China, Hauptsteinfarbe: : Cognac: Metall: : Sterlingsilber, Spot On F2R234 Ladies Purple Canvas Ballerina Pumps (R13B)Kleding en accessoires, Adult Ladies Cleopatra Egyptian Queen Goddess Braided Book Week Fancy Dress WigKleding en accessoires, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. R2D2 Necklace STAR WARS NEW Disney Force Rebel DROID HeroSieraden en horloges. Manufacturer warranty: : 1 year: To Fit Lens Front: : 67mm. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Brand: : Antique Gold Honey Bee Charms/Pendants: Colour: : Antique Gold. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Aluminium, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Vintage Crochet PATTERN to make Pinwheel Filet Doily Centerpiece PinwheelFiletCreatieve hobby's. Country/Region of Manufacture: : United States: MPN: : Does Not Apply. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Apparel - Everyday Clothing: Width: : 46.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig.& Jump Ring/Parrot Clasp Findings 18k/.750

18ct Yellow 12mm Lobster Claw Trig.& Jump Ring/Parrot Clasp Findings 18k/.750, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Sluithaakjes

Telefon

Whatsapp