“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

- CD5113 r Collection D'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -

Collection D'Art - Cross Stitch Cushion Front Kit - Cabbage Rose - (r) - CD5113 in Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: pakketten, Kruissteek. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Colour: : Assorted Colours , Brand: : Collection D'Art: MPN: : 5113 , Theme: : Flowers & Plants: EAN: : 5206575151139 ,

- CD5113 r Collection D/'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -
- CD5113 r Collection D/'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -

- CD5113 r Collection D'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -

DISNEY PRINCESS 2 Sheets Scrapbook Stickers Ariel The LITTLE MERMAID Sebastian. Applikation zum Aufbügeln Bügelbild 14-973 Piraten Flagge. Medium CW200O230 2" Contour Wheels w/ Adapter Kutzall Original, June Tailor Quilt As You Go Fair Square. 100 pcs Crafting Supplies Laser cut wooden apples 1.25 x 1.25 Inches. A4 & A5 Compatable B plates for die cutting machines, 2er Hosenbunderweiterung Hosenerweiterung Hosenbundverlängerung Bunderweiterung. New Ultra Soft Flannel Plush Twin Size Velvet Cozy Blanket 2.2lbs Buy Get Gift, BULK 50 Star charms antique copper tone CC30. Rope String Garden Twist Twine Thick Strong Natural Jute Roll 600 Feet 6ply 3mm. Bulk Gold Placemats 600ct. MF-280818-20A-M Double Sided Spongy Knit Fabric. RAGGEDY ANN/ANDY SMALL HEARTS FABRIC APPLIQUES 5 PCS., Novelty Personalised Theatre Stage 7.5" Edible Icing Cake Topper acting dance. Twister Beads Clip Loop Clasp Bail Silver Plated 1 pc 26x20mm Jewelry Craft fnt, Reispapier-Motiv Strohseide-Decoupage-Vintage-Flieder-Vögel-R1174, LARGE ITS FIVE O'CLOCK SOMEWHERE 3X5 novelty FLAG FL793 bar sign FUNNY FLAGS. SILK 100% CRINKLE GEORGETTE CHIFFON FABRIC 45" DRESSMAKING APPAREL SOLID YELLOW, 10 pieces Stripped Coque Feathers Millinery & Crafts 5-7" Yellow, 5 Piece SILVER Round Clear Crystal Rhinestone Diamante Bling Shank Sew on.20 edler acrylicfancy Mix Perlen türkis spotpainting mit silber 16 mm Blumenform, 50 Blank bookmarks 1.5" x 5" thick white 140lb watercolor paper bookmarks. LED Lampe Ventilator Decke 3-Stufen RGB Fernbedienung Lüfter Kühler Flur dimmbar. CATH KIDSTON MINI STANLEY DOG HABERDASHERY COTTON FQ FABRIC SCRAP 44 x 55 cm, CHICK IN EGG CHICKEN EASTER IRON ON PATCH 2.75" X 3.25" FREE SHIPPING, 5,5 MM FLUORIT KUGELN STRANG FACETTIERT C2-05. 1 11 yard Spool Kreinik Metallic Heavy Braid 221 Antique Gold #32 One,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

- CD5113 r Collection D'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -

onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Alle definities van de staat bekijken : Recommended Age Range: : 14 years old and up, 1/2 yard Lavender glitter ruffle 3" shabby chiffon rose trim flower DIYCreatieve hobby's. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Camera Filter Kit. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : AWDis, Theme: : Animals & Insects: Style: : Traditional. Season: : Fall: Style: : Basic Coat. Brand: : Delicacy: Fastening: : Zip Up. Length: : Regular: Closure: : Half-Zip, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. MPN: : MAL-BOOK-009: Brand: : Malabrigo. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. MTG COMMANDER (2018 Edition) * Unwinding ClockVerzamelingen. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. État de la carte: : Comme neuf: Caractéristiques: : Version originale. 1 x Meteorite Campo del Cielo de Santiago Estero en Argentine de 3 à 5 grammes.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

- CD5113 r Collection D'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -

- CD5113 r Collection D'Art Cross Stitch Cushion Front Kit Cabbage Rose -, Creatieve hobby's, Handwerken, Borduren, kruissteek, Handborduren: pakketten, Kruissteek

Telefon

Whatsapp