“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5TBaby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Old Navy , Sleeve Length: : Long Sleeve: Style: : Jacket , Pattern: : Solid: Color: : Browns , Occasion: : Everyday: Shade: : Dark Brown , Season: : Winter: Material: : 100% Polyester ,

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T
NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T

girls  pink and purple DUMMY CLIP custom name Minnie Mouse Inspired personalised. Bugaboo Donkey Side Basket Raincover Rain Cover NO OPENING. Lana Grossa Wolle Kreativ Cool Cotton Fb 34 orange 50 g, I Love My Daddy Babygrow Novelty I Love My Mummy Funny Babies Clothing, Vintage Victorian Girl Christmas Fabric Block Vintage Postcard Clapsaddle. Sun Protection,Size 18 Months,2T 3T,4T Uv Skinz Boys' 3-piece Swim Set UPF 50, Pioneer Mini-Poly Memories Album 4X6 Holds 36 Photos Assorted Colors 24 Pack, Baby Girl Pink Long Sleeve T Shirt with 'Pretty Miss Bunny' detail, Snuggle Pedic Shredded Memory Foam Pillow w/ Bamboo Ultra Luxury Cover King NEW, Peluche Chien Hugo Cape DOUDOU ET COMPAGNIE Rouge Jaune Cocard 25 Cm TTBE. The Tiger La Tigre - Stampa Giclée su tela Canvas Fine Art Cubismo Marc Franz, Bezug Stillkissen 190x30 Sei Design Taupe-Waschbär Pünktchen EPS Perlen SET.STAR WARS HALLMARK Christmas Tree Ornament 3 TO PICK FROM. FREE STANDING rod BABY COT/cot bed /CRIB CANOPY STAND/HOLDER pole,holder, Cat Paws stickers bundle of 50 Prints Vinyl Decals Tracks color available, Cosy Toes Compatible with Venicci Deluxe Pushchair Footmuff. SUPERMAN EDIBLE WAFER & ICING PERSONALISED CAKE TOPPER DECORATION BIRTHDAY PARTY. NHL New York Rangers Personalised BabyGrow OnePiece Bodysuit Vest Hockey, WHITE "BO PEEP" CAPRIS w/ruffles sizes 0M,6M,12M,2T,3T, Babies Novelty Christmas Socks/Booties 0-6 or 6-12Months,Stocking/Christmas Gift,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T

Alle definities van de staat bekijken : Product ID: : 847569-004. Ausschnitt: : Rollkragen: Besonderheiten: : Rollkragen, Bovine Ear Expander in a Rip Curl design (100)Sieraden en horloges. Sleeve Length: : Long Sleeve: Exact Material: : 60% Cotton 40% Polyester, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Stadlbauer, 2014 Matchbox LAMBORGHINI GALLARDO LP-560-4 POLIZIA✰White;Police✰LOOSE ~HEROIC, Gauge: : Standard: Vintage (Y/N): : No. Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). 10 x Top E (1st ) Classical Guitar Strings Normal Tension UKMuziekinstrumenten, PIKE / SEA: BAIT ELASTIC: SUPER FINE WHITESport en vakantie, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Nieuwe schoenen (zonder enige slijtage) die niet meer in de oorspronkelijke doos zitten. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Borg & Beck, Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : BOSCH, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : Does Not Apply. MITSUBISHI: MN195737: Artikelnummer: : 10041628. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Manufacturer Part Number: : Does Not Apply, Oberflächenbeschaffenheit: : NEU: Produktgruppe: : Bremssystem, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Chalcedony faceted briolette beads 11-13mm.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T

NWT Hooded Frost-Free Quilted Warm Jackets Girl Toddler Faux Fur Coat Sz 2T 5T, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Jassen, vesten, winterkleding

Telefon

Whatsapp