“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads - Frosted Mixed Colours Bright GB65Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Glass & Lampwork , Material: : Glass: Subtype: : Frosted , Purpose: : Any Purpose: Size (mm): : 4 , Finish: : Frosted: Shape: : Round , Bead Type: : Glass & Lampwork: Main Colour: : Multi-Coloured , EAN: : Does not apply , 。

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65
200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65
200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65
200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65

3MM CHALCEDONY BLUE JADE GEMSTONE ROUND 3MM LOOSE BEADS 16". HALLOWEEN ORANGE WITH BLACK SPIDER WEBS DAVID TEXTILES 100% Cotton Fabric SBTY. Janlynn Counted Cross Stitch Kit 16"X12"-Ringlets & Roses 14 Count. Tahki Yarns Cotton Classic Deep Indigo #3856, Scottish Thistle Mini Craft Sized Acrylic Mirrors 10Pk. High Quality Shoulder Pads Cushions ✄ White & Black ✄ Medium ✄ Multi-Packs ✄ B14, Stencil by Aurora Arts A4 Tropical Forest Frame 190mic Mylar craft stencil 092. Indian Beading Loom Friendship Bracelet Necklace American Making Easy Kit Gift, Khaki Beige Canvas Twill 8 Oz 60" Poly Cotton Fabric Apparel Upholstery Military, Flax Linen Fabric Beige Floral Pink 55"W Upholstery By The Yd Natural Fiber, 20X14-8X5MM BLUE GREEN JADE GEMSTONE GRADUATED FACETED RONDELLE LOOSE BEADS 19". Sunbeam Heritage Series Mixmaster Stand Mixer Orange 1.0 CT, Sizzix Original Large Red Frame ZigZag Scrapbooking Die 38-0164, KNITTING PATTERN Girls Long Sleeve Round Neck Jumper DK King Cole 4246, 2 x Yellow Citronella Metal Candle Bucket Handle Fly Insect Deterrent Repellent.POW Back Patches Freedom Isn't Free POW Eagle Patch, Black Nutscene 150 m Tin O' Twine. FORD MUSTANG OWNER WATER PROOF 550GSM GRADE PVC GARAGE BANNER 28" X 28", Quality 32 Plus Presser Foot Set for BERNINA NEW Style Aurora Artista Activa 100. santa stockings 100 % cotton CHRISTMAS FABRICS per 1/2 metre/ fat quarter stars. Frozen Characters 15CM Stationary Ruler Birthday Party Bag favour Gift 12 pack, 30MM SPLIT RINGS KEY KEYRINGS ROUND RING KEYRING KEYS CLASP 10 to 1000.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65

REGATTA ORIGINALS WITHINGTON Men's Padded Jacket - Insulated, Angolo del fascio: : 120: MPN: : VT-280. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). PERSONALISED FAMILY MEMORIES SCRAPBOOK MEMORY PHOTO ALBUM GIFT MULTI USECreatieve hobby's, MPN: : 56017: Material: : BRITANNIA PEWTER. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Sub Type: : Chair Decoration: Type: : Elasticity Stretch Chair Cover Bands. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Ladies Primark Disney Seven Dwarfs T-shirt Pyjama PJs Set Women's Bnwt. T-SHIRT UOMO THE NORTH FACE 2TX3FN4 EASY TNF WHITEKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Layered, Manufacturer Part Number: : PWRFX1: Model/ Series: : Astra MK5. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Schwarz für Harley Davidson Softail 00-17Auto. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. ISBN: : Does Not Apply: Quantity: : 1 - Sold Individually. 07 kg: Filterausführung: : Filtereinsatz, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Brand: : SuperCoolCreations: Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, D369 // ECUSSON PATCH AUFNAHER TOPPA / NEUF / I LOVE ROCK N ROLL 6*8.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65

200 x 4MM Multi Colour Round Glass Beads Frosted Mixed Colours Bright GB65, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Kralen

Telefon

Whatsapp