“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden) !. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, ongebruikt, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : China , Pattern: : Plaids & Checks: Style: : Skort , Occasion: : Everyday: Season: : Spring, Summer, All Seasons , Brand: : Beehave: Material: : 100% Cotton , 。

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT
BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT
BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT
BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT
BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT

Mint & White Shabby Bunny Rabbit Newborn Headband Baby Girl HairBow Easter Bow. Newborn Baby Girls Bunny 7 Piece Layette Clothing Gift Set inc Toy 3-6 Months. DOUDOU LAPIN PLAT CATIMINI BLANC ÉTOILES NOIRES NEUF. Child Baby Dishes Feeding Bowls TPR Bottom Cloud Island 3pk Blue Teal Gray New, LGBT Baby T-Shirt "I Love my Daddies This Much" Gay Pride 2 Daddys. 35-55 cm Set Rare Precious White Feather Pattern Wholesale Feathers 14-22 Inch, BABY BODY VW Torn 2 Ripped LOGO CAR LANGARM/KURZARM WHITE, BPA Free 0-2 Months 2 Count NUK Medic Pro Genius Newborn Dummies, Walt Disney Animation History B/W Cross Stitch Chart BUY 1 GET 1 HALF PRICE, NEU Original Audi Baby Rennanzug-Body Audi Sport weiß/rot 74/80 Strampler, MEDIUM AND LARGE NWT TODDLER BOY MONKEY ALINE SLIPPERS SIZES SMALL, 4pcs-Brass Compass charm,explore charm,direction charm, ⭐ Personalised Baby Blanket Fleecy Blanket Embroidered Design x 6 Colours ⭐, Strass-Abstandhalter Silber Zwischenteil 2 Stück #H06527. 9-12 Mnth Nike Future Gold Set Baby 3 Piece Twin Bodysuit Set Size 6-9, Jeans Knopf 10 stück mit Niete gold creme knöpfe 18 mm #621#. Baby On Board Funny Car Child Children Window Bumper Sticker Vinyl .. 1 Pair Latest Designer Pearl zircon Beads Latkans Decorative Tassel Accessories, Open Box!! Maclaren Twin Triumph Black/Charcoal.Big Shot & Wizard Sizzix Small Embossing Folder HAPPY HOLIDAYS fits Cuttlebug. 5 PACK Plain Burgundy Maroon 100% Cotton Babygrow baby body suit romper multibuy. 100% Organic Cotton Fabric Birds Birdhouses ABCs Gray Clothworks Cloud9 FQ BTY. 2PK New Unique Magnetic Two-Lock System 76-83cm Callowesse Freedom Baby Gate. Platinum Akku DMW-BLG10-E Ladegerät für Panasonic Lumix DC-TZ96EG DMC-LX100. Bugaboo Bee Faux Leather handlebar cover. LITTLE ME Girl's Zip Front Sleeper Outfit Animal Print 18 Months. White Pink Shamballa Bow Crystal Bling Baby Romany dummy pacifier clip chain. Taufaufleger Taufüberwurf FAMILIENTAUFKLEID 56-92 Christening, TRIPLE TASSLE HAT 0/3 MONTHS FREE P&P BNWT BLUE PINK AND .WHITE,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Blue Frog Toys, Type: : Shirts: Sleeve Length: : Short Sleeve. Muster: : Kariert: Stil: : Funktionsjacke/Wetterjacke, Alle definities van de staat bekijken : Feingehalt: : 925. Funny Novelty Hoodie Hoody hooded Top - Attorney Youre Looking At An AwesomeKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Mehrstückpackung: : Nein: Präzises Material: : 100% Ringspinn-Baumwolle. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : "Handmade". Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. SHAPE: : Pebble Nugget Chip: SIZE: : 5-6MM, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Arzberg. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Stainless Steel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Material: : nylon: Shape: : Rectangle, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Hunter Drip Emitter HEB-050 1/2" Female Thread 0, Original Miele Verschluss Deckel Klappe Abedeckung für Wärmetauscher Nr. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT

BEEHAVE TODDLER GIRLS SKORT SCOOTER SKIRT with SHORTS 2T-4T BOUTIQUE CLOSE OUT, Baby, Kleding en accessoires, Meisjeskleding (0-24 maanden), Rokken

Telefon

Whatsapp