“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 NEW 1 1/2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS

10 NEW 1 1/2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONSCrafts, Sewing, Closures & Connectors !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : SHANK/HOLES: : 2 HOLES , DESIGN N0.: : 261--60: Shape: : Round , TYPE OF FINISH: : DULL/MATTE: MADE IN: : USA , MPN: : 26160: COLOR: : EMERALD GREEN , Brand: : J's Button Hole: Country/Region of Manufacture: : United States , Suitable For: : Costumes, Crafts, Jackets & Coats, Shirts & Blouses: Material: : Plastic , Unit of Sale: : Pack: SIZE: : 1 1/2 INCH LINGE 60 , UPC: : Does not apply ,

10 NEW 1 1//2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS
10 NEW 1 1//2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS
10 NEW 1 1//2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS

10 NEW 1 1/2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS

Sign Stencil BEWARE Witches in the Air Halloween. RED SPOTTY RIBBON Polka Dot GROSGRAIN 25mm Wide Christmas Crafts Bow making. Custom Text Stencil from Clear Acrylic Reusable Choose Font/Size A4 a Fiver, 200 Beautiful Assorted Colour Feathers Crafts Card Making Mixed Sizes. Reusable stencil wall art decor geometric sacred geometry screen print hexagon. 19x7mm silberfarben 5 Strassverbinder ca. Goldline A4 White Layout Pad GPL1A4, 10.5 x 13.5 inches PLASTIC MESH CANVAS 7 COUNT STITCH FABRIC CRAFTS STIFF. Lake Lanier Georgia Embroidered Patch Iron Sew-On Decorative Gear Applique, Art Nouveau Fish Design Counted Cross Stitch Pattern Chart Pattern, Fat Quarter Folk Art Birds Linen Look Cotton Quilting Fabric 50 x 55cm Coffee. GIRLS DK CARDIGAN Knitting Pattern 22-30 " CHEST AGES 2-11 YEARS NO 54. Sony ALC-F49S Alpha Objektivdeckel für 49mm lens cap NEU/OVP, 242 Intenso Malabrigo Lace 100% Baby Merino Knitting Yarn Wool 50g. 49 x 65 CARTUCCIA CERAMICA PER MISCELATORE RAF-TAMIGI CON QUADRO 102 mm. Robert Sorby 843H 3/4'' Roughing Gouge, ISLAMIC WALL STICKERS Calligraphy Wall ART Decal Sticker With 10mm Crystals N96, 17mm Metal Antique Silver 10 Dragonfly Charms.Sparset 4W GU10 LED Leuchtmittel Spot Lampe Licht Birne SMD Kaltweiss 5x 10x. 2 Pairs Earring Lifts BRAND NEW MagicBax Earring Lifters. TREAT BOXES LOT OF 6 MINI PULL BACK CARS 2.25" PARTY FAVOR TOY GOODY BAGS, P8-03_100 M STAHLSEIDE GOLDFARBEN 0,3 MM, 12 x Vintage Victorian Style Red Floral Print Natural Brown Paper Gift Bags, 50 Opaque 6mm Faceted Round Fire Polish Czech Glass Beads Jet Black AB, Czech Glass Seed Beads Size 6/0 " LUSTER WHITE " Loose 50 Grams, Motorrad Ziernieten Beschlag Biker Rocker Copper Farbe Altsilber zum Schrauben, PEGASUS DVX57 NEEDLES SIZE#22 fits SINGER JUKI 10 ORGAN 62X57 KANSAI SPECIAL. CHOICE NEW Kwik•Sew by Kerstin Martensson Patterns-Misses' Swimwear & Workout,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 NEW 1 1/2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS

Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. PLAYMOBIL (L2223) MOYEN-AGE - Canon à Massues Noires sur Roues 4870Speelgoed en spellen, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Undisclosed. Pattern: : Patchwork: Width: : 54". 48/50 - Q5518 - 947237Kleding en accessoires. Color: : White: Designer/Brand: : "Handmade", Sterling Silver Round Buddha Face CharmSieraden en horloges, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Lining: : Textile: Main Colour: : Black. Subtype: : Brake Pads: Intended Use: : OEM Replacement Part, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, POKEMON BLACK AND WHITE BOUNDARIES CROSSED - KLINK 97/149 REV HOLOVerzamelingen, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, MTG RIVALS OF IXALAN * Path of Mettle (Metzali. de West-Samoa Zambia Zimbabwe Zuid-Afrika Zweden Zwitserland Er zijn 6 objecten beschikbaar.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 NEW 1 1/2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS

10 NEW 1 1/2 INCH EMERALD GREEN DULL FINISH BUTTONS, Creatieve hobby's, Naaien, Ritsen, clips, Knoppen

Telefon

Whatsapp