“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

ALTA MODA COLOR 50g SCHURWOLLE FARBVERLAUF Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008

WOLL-WEBER LANA GROSSA - ALTA MODA COLOR - 50g SCHURWOLLE FARBVERLAUF Fb. 008Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : LANA GROSSA , Material: : Schurwolle: Lauflänge: : 90m , EAN: : Nicht zutreffend , 。

ALTA MODA COLOR 50g  SCHURWOLLE FARBVERLAUF  Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008
ALTA MODA COLOR 50g  SCHURWOLLE FARBVERLAUF  Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008
ALTA MODA COLOR 50g  SCHURWOLLE FARBVERLAUF  Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008

ALTA MODA COLOR 50g SCHURWOLLE FARBVERLAUF Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008

8mm Copper Bezel CupSolid Copper10 Pieces, 10 x Embroidered Purple Silver Sequin Flower Art Crafts Card Making Motifs #8E48, SALE POLYPROPYLENE STRAP WEBBING 25 mm CHOICE OF LENGTHS, Lot of 25 pcs Shiny Gold Metal Jingle Bells 25mm 1" Christmas Crafts Supplies, 2 Breloques Pendants SYMBOLE FÉMININ "Argenté" 12 x 26 mm. DeLonghi 5332259800 Ansaugrohr für PrimaDonna Kaffeevollautomat. Wooden MDF Eyelash craft shape lash Giant eyelash Unicorn eyelash decoupage, 7/8" Grey Volleyball Grosgrain Ribbon, William-Adolphe Bouguereau Nascita di Venere Stampa Tela Vernice Pennellate, #190 Freshwater Pearl Metallic White Color Small Potato Shape 2.5x3mm. Guyana National Country Flag 1" Scrapbooking Crafting Stickers, Exklusive Gardine MAßANFERTIGUNG C Bogen NEU Creme / Gold Tüll, 25/50/75/100 Geschenkanhänger Etiketten Papieranhänger Weihnachten Tannenbaum, Kanye West Tweet Unise I'm Not Even Gon Lie To You I Love Me So Much Right Now. 200 Iron antiqued bronze Colour Folding cord End Tips Jewellery Findings. Bandiera da bastone Vandea 70x105cm, Santoro Gorjuss Large Die Set With Free Papers The Little Friend. 7mm diameter findings for jewellery making fluted bead caps 100 gold plated. MYLAR STENCIL Shabby Chic FRENCH VINTAGE Craft Art 125/190 micron A3/A4/A5 231.GoPro AMCLP-001 The Jam Adjustable Music Mount. Hemline Premium Hand Needles Beading. PP2425 WARNING AREA PATROLLED BY GORDON SETTER Chic Sign Home Store Decor. RED CROSS large rhinestone Iron on Transfer Hot Fix NO SHIRT. Personalised On Our 1st Wedding Anniversary Card Wife Husband Pastel Colour. Permanent Adhesive Vinyl Letters & Numbers 3" 160/Pkg. Simplicity Amazing Fit Miss/plus Size Flared Pants Or Shorts-10-12-14-16-18. Japanese black white grey material Chinese Oriental mythical Dragon fabric. 5D Painting Wall Crafts Arts Diamond Embroidery Landscape Harry Potter Owl. 20 Yards Country Brook Design® 3/8 Inch Ocean Blue Heavy Nylon Webbing,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

ALTA MODA COLOR 50g SCHURWOLLE FARBVERLAUF Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008

Mens Tokyo Laundry T-Shirt Crew Neck Short Sleeve Vintage Tee Top ShirtKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Ring Size: : Adjustable. Staat: Nieuw zonder labels : Een gloednieuw, Main Stone: : Cubic Zirconia: Metal: : White Gold Plated, RESINA DRAGONBALL MAJIN BU ALTA 30CM ALTA DEFINIZIONE E QAULLITà Speelgoed en spellen. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Lotus Rhinestone / Diamante Hotfix Transfer Iron on Motif with a Free GiftCreatieve hobby's. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Beach Sunset Print Zip Front Short Sleeve One Piece SwimsuitKleding en accessoires. Main Colour: : Blue: Gender: : Women's. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Model/ Series: : RD80 LC 1 GERMANY 1982. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Herstellungsland und -region: : Japan. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, INSPEKTIONS-KIT INSPEKTIONSPAKET FILTERSATZ "C" SKODA OCTAVIA 1Z 1. 200 BCW 8x10 Photo Soft Poly Sleeves Acid Free Print HoldersFoto en camera, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Voltage: : 220V - 240v: Main Colour: : Chrome OPAL.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

ALTA MODA COLOR 50g SCHURWOLLE FARBVERLAUF Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008

ALTA MODA COLOR 50g SCHURWOLLE FARBVERLAUF Fb WOLL-WEBER LANA GROSSA 008, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp