“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : FITS SINGER 17 CLASS , MPN: : Does Not Apply: Material: : Metal , UPC: : Does not apply ,

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166
SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166
SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166
SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166
SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166

Sticko CHEERLEADERS Stickers BORN 2 CHEER TEAM SPIRIT NEW, Flachkolbennadel System 130/705 H-M. Bootees Shoes & Mittens~DK~0-12 mo King Cole Knitting Pattern 3905~Baby's Hats, Baby Grow "Weekends Mean One Thing Hockey" Hockey Baby Vest, Calico Fabric Heavy Weight 52" Wide 100% Cotton £100 For 25 Metres Roll, Wooden I Love You Heart Shapes Decoration Craft Wood MDF Blanks. Fular Portabebés Elástico Cangurera Algodón Spandex Talla Única Boba Wrap Negro. Zig Zag "A" foot for Husqvarna Viking #4123800-45. Easter Lamb/Rabbit Choc orange covers Chick creme egg cover Knitting patterns, Girly foe girly elastic fashion hair ties fashion foe fashion inspired-5/8, MICHAEL MILLER "NEVERMORE COLLAGE" Edgar Allen Poe Like Fabric by the Yard. Stampin' Up NIP BELL Punch Christmas. Nr 35 einzelner Buchstabe 10cm hoch ● ABC Wand Schablonen Mal -Textil, Large Rivet Setter, HEV SCARY MOTIFS FOR THE KITCHEN CROSS STITCH PATTERN ONLY ZA. BEES LOVE FLOWERS COUNTED CROSS STITCH KIT 14 COUNT AIDA 15x19CM, Boyds Bear Yellow Nursery cotton fabric Print #281-2. Darice Luminara Flameless Candle Unscented Outdoor Pillar Candle 7 inch. 307 50 g Lana Grossa Fb Wolle Kreativ Mc Wool Merino Mix 100 Print.Lot de 10 pendentifs en filigrane bronze antique 20~70x7~60x0.2~1 mm. Counted Cross Stitch Kit GINGERBREAD HOUSE ORNAMENT Susan Winget. Beautiful Jade Dragon Talisman Brown Tassel 14" Length, 1 MTR QUALITY CLARET RED CHIFFON FABRIC...45" WIDE £2.49 SPECIAL OFFER. Size 67 1/2 in.  x 79 1/2 in. Joyfully Quilt Pattern by Cluck Cluck Sew, Jewellery Making 100 Ivory Premium Glass Craft Seed Beads Size 6/0-4mm. 14X10MM MIX QUARTZ GEMSTONE FACETED RONDELLE LOOSE BEADS 7.5". Giga Hoop D for Janome MC300E 350E 9500 10000 10001 Bernina Deco 330 Elan,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166

Alle definities van de staat bekijken : Metal: : Alloy. 2mm 18K Gold Plated Sterling Silver 925 Italian TRACE CABLE Link Chain NecklaceSieraden en horloges. Gift Wrap Wrapping Decoration Paper Storage Bag Tidy Organiser Xmas Festival UKHuis, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels eraan vast. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Vehicle Year: : 2001: Features: : Unopened Box. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Theme: : TV & Film Characters: Brand: : Nick Jr, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Hackle, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Herstellung: : Behandelt: Marke: : Dalila Jewelry. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Qualität: : Premium Aftermarket: Produkttyp: : Scheinwerfer, Manufacturer Part Number: : 36320DELLP1902- DELBG3861_32950-Mando: EAN: : Does not apply. Material: : Polyester: EAN: : 4001690413329. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Main Colour: : Green: Features & Fastening: : Laces. Präzises Material: : 100% Baumwolle: Style: : Passend zu trendigen Jeans oder lässigen Chinos, Exact Material: : Cowhide Leather: Brand: : RKsport. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Brand: : LaoGraphics: Theme: : Cats & Kittens, Alle definities van de staat bekijken : Zimmer: : Veranda. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166

SINGER 17 CLASS NEEDLE BAR THREAD GUIDE #2166, Creatieve hobby's, Naaien, Naaimachine: onderdelen, acc., Onderdelen en accessoires

Telefon

Whatsapp