“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Caron Cotton Cakes Aran Knitting/Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis

Caron Cotton Cakes Aran Knitting/Crochet Wool Yarn 100g - 49004 Garden OasisCrafts, Needlecrafts & Yarn, Yarn !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Material: : Cotton , Weight: : Aran Weight: Colour: : Multi-Coloured , MPN: : Does Not Apply: Brand: : Caron , Suitable For: : Pom Pom: Type: : Wool and Yarn , EAN: : Does not apply ,

Caron Cotton Cakes Aran Knitting//Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis
Caron Cotton Cakes Aran Knitting//Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis
Caron Cotton Cakes Aran Knitting//Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis
Caron Cotton Cakes Aran Knitting//Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis
Caron Cotton Cakes Aran Knitting//Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis

Caron Cotton Cakes Aran Knitting/Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis

8 Black 50mm or 2" Craft Pom PomsFluffy Acrylic Pompoms. Cuttermesser aus Vollaluminium Martor Profi 07152 für Trapezklingen, 4 x Tibetan Silver Snake Pendant Charms Worm. Solid AQUA 3" wide grosgrain ribbon 5 yards listing, VINTAGE 50 yard 5/8" Rainbow Color Stripe Preppy Grosgrain Acetate Ribbon. 100pcs Embellishments Letters Wooden DIY Alphabet Scrapbooking Cardmaking Craft. HILLMAN 100' Floral Wire, 1/8" SILVER GRAY METALLIC Pinstriping Pinstripe Tape Roll Oracal 651 Vinyl. 67mm Tulip Flower Lens Hood forDSLR EF-S Canon 10-18mm f/4,5-5.6 IS STM. 16,5cm mit Nadel 3 cm Quilling Stift mit Soft Grip, Leponitt Cutting Edge 12" Square Stained Glass Supplies. Cushions Set of 4 Crushed Velvet Cushion covers 18"x18" CHAMPAGNE/BROWN 2 TONE. A4 LED Copy Board Light Box Art Craft Tracing Light Table for Tattoo Sketch.... SC schwarz Faber-Castell Tuschestift Pitt artist pen 4er Packung: 1.5 B SB, LED XW820 Deckenleuchte Lichtfarbe und Helligkeit einstellbar Acryl Sparsam A, 100g CANCAN Disco Wolle Bändchengarn 02 gold Glitzer Netzgarn Rüschengarn. Diamond Dotz Diamond Embroidery Facet Art Kit 4.75" X 4.75"Passion Flower. 18th GRANDSON BIRTHDAY CARD AGE 18 MODERN DESIGN QUALITY CARD LOVELY VERSE.CL114 Catherine Howard Cross Stitch Chart by Vanessa Wells. Boye Ergonomic Aluminum Crochet Hook-size N. I Can't Keep Calm I'm Getting Married Travel Mug,Thermal,Flask,Wedding,Office, Mermaid & Dolphin KNITTING PATTERN-Not the finished toys KINGCOLE 9063. Felting DIY Package Cute Pets Dog Rabbit Wool Felting Toy Doll Wool 1Pcs. 8 COLOR REVERSIBLE MICROFIBER PET COUCH SOFA FURNITURE PROTECTOR COVER 4 SIZES. Cascade Yarns Ultra Pima Fine Cotton Yarn Color 3727 Blue, BIG MERINO von Katia TABACO 39 80 m Wolle - 100 g / ca, Hortis Pinpot Anzucht für 104 Setzlinge Anzucht Steinwolle.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Caron Cotton Cakes Aran Knitting/Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. Alle definities van de staat bekijken : Metal: : Yellow Gold. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, 10 Francs French Republique FrancaiseSieraden en horloges, Fit: : Tailored: Exact Material: : 100% Cotton, Heel Type: : Cuban: Brand: : KOI NZ 28 BROWN 5. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Sunglasses Oversized Round Classic Designer Women Gradient Lens Swirl TempleKleding en accessoires, NEW MERRELL ONVOYER WOMENS COMFORTABLE HIKING SHOESKleding en accessoires, Tipo: : T-Shirt: Fantasia: : Nessuna fantasia. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast, Klassische Damen Abiball Pumps Granny Shoes Schleifen Block Absatz 815578 SchuheKleding en accessoires. Men's Tee Shirt Small-6XL + 12 ColorsKleding en accessoires, MPN: : Does Not Apply: Diamond Colour: : does not apply, Fascia per capelli turbante elastica intrecciata fantasia floreale mimetica fiorKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Anthology.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Caron Cotton Cakes Aran Knitting/Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis

Caron Cotton Cakes Aran Knitting/Crochet Wool Yarn 100g 49004 Garden Oasis, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp