“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING / RollschnallenCreatieve hobby's, Naaien, Overig !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : THAL PARTS® , Herstellernummer: : 551501610: UPC: : 4250789915590 , ISBN: : 4250789915590: EAN: : 4250789915590 ,

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen
10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen
10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen
10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen

OCCHI MOBILI TONDI CONFEZIONE 100 PEZZI o 200 Misura 12 MM. 24 White Black Anchor Stranded Cotton Thread Skeins Cross Stitch Free p&p UK, NWT Gymboree Spring Vacation Flamingo Girls Floral Swimsuit Bathing Suit, Stylecraft Icicle DK Fluffy Glittery Yarn 50g Ball Polyester Crystal Pink. 150 Antique Silver Plated Brass Horse Shoe Wire Guardians 5 x 6mm HA11595, 1.5” Brand New 1 Metre Beautiful Bright Coloured Feathers Grosgrain Ribbon, VTG 1 HANK HOT MAGENTA PINK IRIS ROCAILLE SEED BEADS 10/0 #012419p. TOP QUALITY Bright Neon Florescent Anti Roll 25mm Strong Flat Elastic Buy 1 2 4m, Dusting Desk Supplies Pen- Drafting Brush Drawing Mr Eraser Shield Artist, Hot Pink/Shocking Pink Edged 1/2"inches wide selling by the yard. 15 Pair Aluminum Clock Hands 3 1/8" Special .194"Hour & .113" Minute Holes,Round, 30% Mohair Garn • OCKER • NM9 • Strickwolle stricken häkeln Kone Virginia 785031. Makes 10 Cards Festive Fauna Die Cut Christmas Cardmaking Kit mini boxes. 100% cotton quilting craft Fabric Green Brown Check Graphix Paint Brush Studio, 1.2 mm 16 gauge Silver Plated Craft/Jewellery/Florist Wire Non Tarnish 3m, Great Snowy Mountain Hawks Quilting Fabric by Yard #988, Cutting Mat Board Matt Craft Hobby Art Supplies 12x18", Heavy Duty Leather Hole Punch Hand Pliers Belt Holes 6 Sized Punches Tool New.Mandala Doily Lace Stencil Template Card making Paint Furniture Crafts Art DL28, Surprise Party ~ fits Barbie dolls Annie's plastic canvas pattern leaflet, 50g brightly coloured garden buttons flowers birds butterfly ... 1cm 4cm. Anhänger als Bommel aus echtem Fell in grau 1 Stück von Vintageparts, Glass Beads #3 Bugle Beads Assorted Colors Buy 5 get free Shipping. 10 cm * 15 cm schwarz Kunstleder Aufnäher zum Au 2 tlg Set ovaler Flicken, Craftool Pro Line Diamond Stitching Chisel 6 Prong 1/8" Tandy Leather 88045-06. CB14R Small 10mm 16L Black Polished Shank Buttons Children Craft Scrap Book.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen

Karen Kane Women's Floral Print Halter Dress - Choose SZ/ColorKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Women Lace Up Ladies Shape Up Walking Toning Platform Wedge Sneakers Swing ShoesKleding en accessoires. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Genuine GreenWorks 34106583 Oil Tank Cap for 20092 20192 20182 1400102Tuin en terras. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Produktlinie (LEGO Spielthemen): : Star Wars. ALBION ALLOYS NSR10 Nickel Argenté – Nickel Silver Rod 1. Fassung: : GU10: Produktart: : Spot-Strahler. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Herstellernummer: : Nicht zutreffend: Breite: : 100 cm. Color: : Brown/Green/Red: Length/Amount: : By the Yard, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : - Senza marca/Generico -, 75mm precise OTT or TTF Target Slingshot Bands catapult HuntingSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : STACKPOLE. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Anlass: : Freizeit: Ärmelart: : Kurzarm. Alle definities van de staat bekijken : Style: : Beanie. English Laundry Men's Arrogant Walking Plaid ShortsKleding en accessoires. en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen

10 Stück Gebogene Rollschnalle 16mm MESSING Rollschnallen, Creatieve hobby's, Naaien, Overig

Telefon

Whatsapp