“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling ACreatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : MPN: : Does not apply , Dimensions: : 5.3 x 5.9 x 3.9 inches: Brand: : Does not apply , Finish: : Glitter: Model: : GEL PENS 018 , Custom Bundle: : No: Part Number: : GEL PENS 018 , Modified Item: : No: UPC: : Does not apply , 。

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A
108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A
108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A

Pcs Art Hobby Jewellery Making Crafts Lucite Leaf Beads 15 x 16mm Pale Blue 50. 1 Yard Metallic Brown Floral Autumn Quilt Fabric, Astrology Moon Star Chain Embroidery Patch Applique. Rectangular Rug Braiding VHS Instructional Video by Verna Cox. Wrights Shoe Wing Embellishment 2/pkg-teal Wings 1.5"x3.38", Croydex over shower double cloth line towel drying bathroom nylon cords, 4 metres de RUBAN laitonné 40mm de large BLEU NUIT bords TURQUOISE N° 1549. Singer Deluxe Seam Ripper 5-Inch with Ball and Cover, 12 Baby Shower Fillable Bottle Favors Party Decoration Pink Blue Gift Keepsake. Per 1/4 Metre Moda Fabric Vive La France Amboise Woad. Assorted Sizes Available Retro Squares Fabric Tablecloths, 12 PCS ROUND ABALONE SHELL BLANK PENDANTS CHARMS 25MM #T-441, Gardena R50Li R70Li R75Li Kabel Haken Verbinder Paket Kit Installation Set M, Prosecco Glass wooden mdf craft shape Champagne Glass emellishment decoupage, 29x12mm Anhänger Charm Seepferdchen maritim bronzefarben 1-100 Stück SB 673.Best Quality Travel Artist Paintbrush Set Acrylic Oil Watercolor & Face Paint. Artisan & Artist Red Label RDB-SL300 NVY Bag Pack Sling Bag Fotorucksack, 7 hübsche Knöpfe,Jackenknöpfe,,Farbe wählbar,ca.20mm K100. VIP-LASER XL 2D Glas Kristall Quader mit Deinem Aktfoto graviert, Waterproof TANGERINE Indoor/Outdoor Vinyl Fabric BTY, Vintage Gold Tone Tulip Floral Bead Findings Caps 10 mm, 1 x Bowknot Unicorn Set of Metal Cutting Dies Stencils Card Embossing Craft Bow. The Witches Apprentice Chart Counted Cross Stitch Pattern Needlework Xstitch.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Lillys Bow-tique, Alle definities van de staat bekijken : Marca: : Shopping in rete. Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Material: : Metal, Alle definities van de staat bekijken : Type: : Blade Sharpener. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : ECHO, Manufacturer: : Scalextric: MPN: : C3952, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Chiffon Bekleidung und Deko Restposten Hochzeiten Party NetzstoffCreatieve hobby's, Christmas Stocking Santa/Snowmen Fabric Panel - Makower - Xmas Christmas Panel Creatieve hobby's. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Madison, De oorspronkelijke labels zitten mogelijk niet aan het object vast. Ledershorts Leder Hose Shorts Schwarz Knalleng MaßanfertigungKleding en accessoires, 1 PAIR Large Black Anodized Titanium Screw Ear Plugs Flesh Tunnels YouPK Size Sieraden en horloges. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details en een beschrijving van onvolmaaktheden, Zündapp Lenkschloss Lenkradschloss 529-10. Metzger Spritzblech Hinterachse linksi BMW 3er X3Auto. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Madd Gear MGP 110mm Blitz Composite Flex Brake - BlackSport en vakantie, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : EAN: : 4055149130787.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A

108 Colors Gel Pens Set Pen For Adult Coloring Books Journals Drawing Doodling A, Creatieve hobby's, Grafische en decoratieve kunst, Tekenen, kalligrafie, Pennen, markers, stiften

Telefon

Whatsapp