“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Chain , Country/Region of Manufacture: : Unknown: Sub-Type: : Extender Chain , Brand: : Unbranded: Colour: : Gold , EAN: : Does not apply , 。

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120
50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120
50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120
50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120

tangerines Japanese San-X bubble tea Sumikko Gurashi kawaii cuddle stickers, 2 Sewing Machine Spool pin RED FELT compatible with Janome, Blanket & Hat DK Knitting Pattern Sizes 14-22" King Cole 5207 Baby's Cardigan, Newborn Baby Cactus Romper Jumpsuit Playsuit Sleeveless Girls Boys Clothes. Luxus Taft* Taftstoff schwarz Kleider Taft Dirndl Taft KT401, Rainbow Butterfly Self-Adhesive Acrylic Gems for Children to Decorate and Per..., OMNILUX 230V/1000W GX-6,35 3200K 100h, WC4010 Logan WC-5 Blade 5 pack for Foamwerks WC2001 WC6010, Set 7 Elephant Semi Precious Gemstone Stitch Markers Crochet Knitting Clip Charm. Oaktree Organza Fabric Rose Gold 29Cm Wide 25M Roll Decoration New Fast Delivery. HEAVY PONTEROMA STRETCH JERSEY-BORDEAUX DRESS FABRIC-FREE P&P, Leader Paper Products 631428 5.25 In x 7.25 In White Envelopes A7-100 Pack, Jacquard Solarfast Starter Kit, Wire Wrapping Jump Ring Mandrel Steel 5 Size Jewelry Making Wire Working Tools, Fairway Needlecraft Quilt Blocks Cross Stitch Kit #98105 Flower Plate 6 Blocks. Owls by Moonlight Grafitec Printed Tapestry/Needlepoint Kit, Fat Quarter Christmas Time Penguins Cotton Quilting Fabric 50cm x 55cm.CURVE IT UP QUILT PATTERN QCR From Sew Kind of Wonderful NEW, *Fransengarn • TÜRKIS • NM 2,5 • Strickwolle Fransen Garn Kone. Perles de Rocaille 2mm couleur transparent coeur gris x 20g. NEW Magnetic Eyeglass Pin Brooch Glasses Spectacles Holder. 54F 200 ANTIQUE BRONZE BALL PINS 20mm x 0.5mm Jewellery ~ Beads ~ Earrings UK.. Fabric SHEETS sew CHUNKY Glitter Material glue or die cut 25 colours. "HAWAIIAN LUAU" PATCH-PALM TREE-PINEAPPLE-BEVERAGE/Iron On Embroidered Patch,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120

Alle definities van de staat bekijken : UPC: : Does not apply, Guirande de 6 mètre de 18 Fanion Anniversaire 70 Ans Décoration de SalleHuis, Alle definities van de staat bekijken : Country/Region of Manufacture: : United Kingdom, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Staat:: Tweedehands: Een object dat al eerder is gebruikt, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Material: : Polyacryl: Geschlecht: : Unisex, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), Main Material: : Cotton: Fit: : loose fit, 0 DIESEL 6M 5P 100KW 2008>2012 1763646Auto's, Artikelnummer: : 1 987 946 246: Herstellernummer: : 1 987 946 246, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Material: : Alloy/Metal: Length: : 1 & 1/2" (38mm). Color: : Beiges: Style: : Graphic Tee, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Manufacturer Part Number: : BLUEPADA002327: Placement: : Rear, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, New Henley All Purpose Heavy Duty Green Apron Water ResistantHuis, Wissenschaftlicher Name: : Alchemilla xanthochlora: Gattung: : Alchemilla. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat: Tweedehands : Een object dat al eerder is gebruikt.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120

50 x Gold Plated Extender Chain 5.5 x 4mm Links Extended 45mm Length N120, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Kettingen

Telefon

Whatsapp