“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll - Red, Gold or SilverCreatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Length (Mtrs/ Yds): : 91.4cm: Width: : 52cm , Type: : Mesh , 。

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red
2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red
2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red

Schneidematte grün/schwarz 60x90 selbstheilend schützt ihren Arbeitstisch #12199. 3 Yds Red Pink Roses Ivory Wired Ribbon 1 1/2"W, Sew HN-1 20 pc 13 or 15mm Heart Shape Plastic Safety Noses Buttons Eyes Dolls, TOOLING & CRAFT VARIOUS LENGTHS 1mm 17 inch WIDE VEG TAN LEATHER NATURAL HIDE, 112 MYLAR STENCIL Shabby Chic FRENCH VINTAGE Craft Art 125/190 micron A3/A4/A5. Faber-Castell Polychromos Artists' Pencils 36 Studio Box. Hahnel Speedlite Softbox 80 Kit. Dictionary Of Cakes Bothy Threads Cross Stitch Kit, KnitPro Nova Cubics Deluxe Set 7 Paar Nadelspitzen 4.0-8.0 mm u 4 Seile, Stickers Betty boop 5, Alle Farben MERINO 400 LACE COLOR 50g Lang Yarns Merino-Linie mit Farbverlauf, KATOOLS MERLIN 2 MINI WOODCARVING SET FIX SPEED 99% More Efficient2, Fingertip Towels Paper Hand Baby Shower Bridal Shower Country Wedding Flowers, BNWSPend01 2 x Silver Plated Wire/Seed Bead Pendants, USA Made Sterling Silver Rhodium Plated 7 MM Earring Friction Backs, 240ml klar 6er Pac LEONARDO 039612 "Easy+" Wasser Becher Medium Glas H 12cm, 50 4mm AB Round Faceted Fire Polish Czech Glass Beads Black Diamond Gray. 8mm 10 Cateyeglasperlen in türkis.Brotteller D 17,5 cm Villeroy & Boch Jade, 6 Vintage Small Light Green Glass Fish Pendants Reversible 1", 25g craft fly tying shoemaking bookbinding 7" to 8" Hog Wild Boar Bristles Hair, 6” Pastel Color Easter Bunny Over The Top Feather Hair Bow. Merritt Capri Nähmaschinen Fußanlasser mit Kabel geeignet für viele Singer. 11 13 3 YOU CHOOSE SIZE 1 7 9 50 WOVEN LABELS 5, 10pc 11mm Mottled Dark Brown Cardigan Trouser Shirt Kid Sewing Buttons 0431,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red

RUSSIAN CHROME DIOPSIDE/FRESH WATER PEARLS STERLING DOUBLE STRAND NECKLACE 20 INJewelry & Watches, CE Tiny small 3mm crystal gems silver stud earrings surgical steel posts Plum UKSieraden en horloges, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Color: : Multi: Style: : Coastal Nautical, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Color: : Report Fraudule: ISBN: : Does not apply. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Bonsai Zeder 18x16cm in weißer Vase DP Kunstpflanzen künstlicher BaumHuis. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded. Ear Area: : Lobe: Item Condition: : NEW. Material: : Chrome-silicon-steel: EAN: : 4044197412631. Undertray & Splashguard Plastic Trim Clip / RivetAuto's, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Alle definities van de staat bekijken : Herstellung: : Behandelt, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Marque: : Bosch. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. Color: : Z1-Craps: Style: : Does Not Apply, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Alle definities van de staat bekijken : Type: : Home Décor upholstery and drapery, Professional Grader: : Not Professionally Graded: Product: : Single-Insert.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red

2 x 10 Yard Decorative Mesh Rolls 52cm x 91.4cm Roll Gold or Silver Red, Creatieve hobby's, Divers materiaal, Diverse knutselartikelen, Linten

Telefon

Whatsapp