“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36/7

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75" Eyepins 21 Gauge - Pack of 2 (K36/7)Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Colour: : Green: Type: : Findings , Size: : 0.71mm: Sub-Type: : Eyepins , Country/Region of Manufacture: : Unknown: Quantity: : 1-5 , Material: : Niobium: EAN: : Does not apply ,

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75/" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36//7
Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75/" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36//7
Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75/" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36//7

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36/7

ORANGE FLORAL ON ORANGE GREAT QUILTING $3.95 A YARD COTTON; 2 YARD PIECE, TENNIS RACQUET die cuts scrapbook cards. Schablone " Wenn Gott.. " auf A4, 3/4 inch wide ruffled stretch/elastic white/silver edge 1 yard and 34 inch cut, SCHMETZ DPX5SES 135X5SES 134SES NM:80 SIZE:12 INDUSTRIAL SEWING MACHINE NEEDLE. 9-10MM BERMUDAN BLUE IOLITE GEMSTONE GRADE AB ROUND LOOSE BEADS 7", 925 Sterling Silver 6mm Seamless Round Spacer Beads 20pcs #5101-6, Star Spangled Banner~counted cross stitch pattern #636~Patriotic Vintage Chart, Mexican Food Embroidered Patch California Burrito License Plate. Polka Dot Organza Ribbon 10mm Wide 7 METRE Reel 7m Roll Spotty Dotty. 10 yds 40 inch 10 oz Jute Upholstery Burlap ~ FREE SHIPPING ~, Vinyl faux Leather EEL turquoise gold embossed Faux vinyl fabric, Metal Cutting Dies Cut Die Mold Net Flower Lace Oval Edge Scrapbook Card. Block 8 McKenna Ryan Pattern "Rainbow Rising" of Aurora Ridge Quilt DIY. 24Pcs Mix Color Hanging Paper Pompoms Baby Birthday Wedding Home Party Decor. Coats Duet Topstitch thread 30m. 50 Czech Frosted Sea Glass Teardrop Beads Matte Smoky Topaz 6x4mm, Qfitt Silky Pillow Cover Soft Case Fiber Black Solid 20" x 29" Standard #3501. Frilly flounce/ruffle ribbon yarn 27 yds each yellow/brown lot of 3, Winsor & Newton Cotman Water Color Pocket PLUS Set of 12 Half Pans ~ NEW.Toucan Parrot Macaw Cartoon Sticker Decal Graphic Vinyl Label, Alphabet Letter B Stepping Stone Plaster or Concrete Mold 1204 Moldcreations, Dark Gray Automotive Upholstery Headliner Fabric 3/16" Foam Backing 70" x 60", Vintage Retro Metal Lamp Shade Ceiling Pendant Light Lampshade Black and Gray. Sizzix Daisy #2 Die Cut 30 Flowers Blue Ombre Cardstock, 2499 Lochband Rot 35mm Breite Ripsband Borte Webband, POKEMON X AND Y EDIBLE CAKE TOPPER BIRTHDAY DECORATIONS. Singer Sewing Machine Class 319 Adjusters Service Repair Manual Book How To Time, FISH HOOK EAR WIRES FINDINGS 19 MM GOLD 40 PIECES, Wedding Day Congratulations Card Black/White Large 8x8 inch Size Personalised,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36/7

Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Gildan, NW PRINTED FUNNY MONKEY BASEBALL RAGLAN 3/4 SLEEVE ROYAL BLUE-WHITE T-SHIRTKleding en accessoires. Alle definities van de staat bekijken : Modified Item: : No, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Cakeshop. SiteWideCondition: : New: Features: : EMBROIDERY SEQUINS ON A DAMASK DESIGN MESH. Recommended Age Range: : 14+: UPC: : Does not apply. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Product Type: : Furniture cover: EAN: : 5055864211081. XD-3: Modellkompatibilität 2: : Aiptek PocketCam 8900. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Black Para Backpack - USAF Airforce Paratrooper Rucksack Bag Army Military NewKleding en accessoires, Surface Finish: : Black/Metalic Blue: Warranty: : 90 Day. KUPPLUNGSDECKEL / SEITENDECKEL DICHTUNG >> FÜR HERCULES PRIMA M 2 3 4 5 SAuto, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Alle definities van de staat bekijken : Hersteller: : No-Name. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Fall Out Vault Boy Embroidered Iron/Sew ON Patch Cloth Patch Appliqué 3”x3”Creatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 380 DEUTSCHLAND BASLER WITH BLACK BACK MINT.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36/7

Hypoallergenic Niobium Green Findings 1.75" Eyepins 21 Gauge Pack of 2 K36/7, Creatieve hobby's, Kralen en sieraden, Juwelen maken: toebehoren, Overig

Telefon

Whatsapp