“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee + Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn, Stricken, Häkeln Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Hoooked , Passend für: : Stricken, Häkeln, Textil: Material: : Bändchengarne - Baumwolle , Verpackungseinheit: : Einzeln: Farbe: : wie Foto (kann vom Orginal etwas abweichen) , Form: : Kone: Lauflänge: : ca. 120 Meter , Faserart: : Baumwolle: Herstellungsland und -region: : Portugal , 。

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken
Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken
Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken

Code JR01 Patchwork 4" or 5" or 10 " Cotton Fabric Fat Quarter Jelly Rolls, ~ Vintage Beatrix Potter Characters Story Book 8 Prints on Fabric FB 213 ~, Jewellerymaking/Craft Wire 10m x 0.8mm Rose Gold Colour Silver Plated Copper. upper case ALPHABET STICKERS x 2 sheets metallic *fun colourful patterns*. Seaside 42696-2 LIght Blue Fish Cotton Quilt Sewing Windham Fabric BTY, Cut and Fold Book Folding Pattern Bon Jovi Portrait 501 Pages #1106. BEKO BELLING Washing Machine ON OFF SWITCH 2201920500. 18mm sew on stich on JEWEL GEM CRYSTAL RHINESTONE green AB peacock DANCE, formano Herzskulptur in modernem weiß mit Silberherzen 18 cm. 5m Wachslinie Faden Sattlergarn Wachsgarn Rolle Nähgarn Leder Nähen 1mm. Santa with Candy Canes and Merry Christmas with a Tree NEW Holiday Gel Clings, 1 1/4" Nickel Plated Steel Welded Heavy Duty O Rings package of 10 quantity, Tervis Tumbler 24 Oz No Spill Travel Lid NEW CHOOSE YOUR College. 5-6 x 8-10 x 2-3mm Keishi Freshwater Pearl Center Drilled Cornflakes Shape #773.2pk Shoe Rack Space Saver Trainers Boots Heels Wardrobe Closet Storage Organiser. 50 Pcs 14mm Tibetan Silver Baby Feet Charms Jewellery Pendant FREE UK P+P G5, Schwingliege Gartenliege Sonnenliege Relax Liegestuhl Schaukelstuhl PVC schwarz, Snowflake Doily crochet PATTERN INSTRUCTIONS, YOU Choose The Size! Clover Takumi Bamboo Single Point Knitting Needles 9". Art Gum Charcoal Bellofy 12 Kneaded Erasers for Drawing Pastels Moldable No. 10 pcs in a pack White and Green craft flowers wire stem, *Cobalt/Blau* SS16~3,8-4mm Super Qualität 1000 Hotfix Strasssteine. Neuf Pâte FIMO Kids Rose n° 25-42gr, Premium Crushed Velvet Fabric Craft Dress Stretch Material 59" Wide Per Metre,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken

NWT Arrow Men's Long Sleeve Brown " Dark Sienna " Plaid Polo ShirtKleding en accessoires, Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Markenlos, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. 5 x 5 cm: Item Type: : Crafts Sets/ Kits, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Manufacture: : Bachmann: Type: : Buildings, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is), De oorspronkelijke verpakking kan ontbreken of de oorspronkelijke verpakking is geopend of niet meer verzegeld. 1 PAIR GOLD PLATED LARGE TWIST HOOP CIRCLE EARRINGS 50MM UK SELLERSieraden en horloges, Spikes & Sparrow Bi-fold Buffalo Leather Wallet in Dark BrownKleding en accessoires, Staat:: Nieuw zonder labels: Een gloednieuw. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. FITS HONDA CIVIC 92-05 BLACK ITALIAN LEATHER STEERING WHEEL COVER PURPLE STITCHAuto. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. Neckline: : Y-Neckline: Sleeve Style: : 3/4 Sleeve, 0 Leather CT CP Sicherheitsstiefel S3 schwarzKleding en accessoires, en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels, Nebelscheinwerfer links für Fiat SEICENTO 187 1/98-12/05 NSW H3 Fog LHAuto.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken

Hoooked `Zpagetti Grau-Kaffee Weiß-Lipgloss` Neu Stoffgarn Häkeln Stricken, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp