“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu, Häkeln,Stricken 620Bastel- & Künstlerbedarf, Handarbeit, Garne !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Marke: : Hoooked , Verpackungseinheit: : Einzeln: Material: : Bändchengarne - 90% Baumwolle/Elastan 10% , Passend für: : Stricken, Accessoires - Taschen & Beutel, Decken, Häkeln, Textil: Lauflänge: : ca. 120 Meter , Farbe: : Alt Rosa Ton mit Punkten: Stil: : Zpagetti , Faserart: : Baumwolle: Form: : Kone , EAN: : Nicht zutreffend , 。

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620
Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620
Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620

5 Yards SALE Mirage Bubblegum Pink Dark Pink Lightweight Sheer Ribbon 5/8"W. Größen 220 Stück selbstklebende Wackelaugen 5-25mm im Mix versch. Fat quarter. Michael Miller woven craft cotton Fabric Dolls, Single 18X24"" Centurion Deluxe Oil Primed Linen .67"" Deep. Grey Board Spiral Cartridge Book. 6 x 100% Cotton Embroidery Thread 8 Metre Skeins Oranges *10 Colours*. ANTIQUE BRONZE TWIN BOX CLASP ** WITH SCREWS** PROKRAFT PKR BTC1, Baby Spot Print DK Yarn by Woolcraft, Glasperlen 130 Stück 6 mm gelb matt gefrostet Optik Perlen Schmuck 255. CASHWOOL PURE MERINO WOOL 500g CONE 2/30s DARK OATMEAL LACEWEIGHT COBWEB YARN. METAL SILVER TEETH OPEN and CLOSED ENDED ZIP TYPE 5 CHOICE OF LENGTH & COLOUR. 12 wholesale lead free pewter eagle pendants 5095. Doodlebug Design Christmas Town Collection Cardstock Stickers Icons 6173. 364 925 Sterling Silver/Gold Pendant Setting Half Drilled DIY Pearl Peg Mounts.African Cotton Print Fabrics Ankara Wax Beautiful Colours 1 Yard to 6 Yards, 7x4mm Amber Gemstone Disc GR34, Original GoPro 1220 mAh Rechargeable Battery AABAT-001 for HERO5 HERO6 HERO7.... 50g böhmische Rocailles Seed beads gelb grün gestreift 7,5 mm 0/0. Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens 16GB Accessory Kit Macro Filter Kit & More. Snap On Cording Foot for Singer Brother Babylock Sewing Machines # 006813008, 4 x BRITA Maxtra Plus Water Filter Jug Replacement Cartridges Refills UK Pack, 10m Kordel 3mm Farben Schnur LUREX silber gold Farbvarianten schimmernd Schmuck. Vendu à l'Unité Noir Gros Boutons Clown 50mm. 2 3/8" Jacquard Trim Medieval Style Burgundy Taupe Gold Vestment Sewing 3 Yards,

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620

Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw. Keep Calm And Drink Coffee Cup of Coffee Low Profile Cork Coaster SetHuis. Alle definities van de staat bekijken : Gender: : ALL, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, 24311 Horze Turner Fleece Riding Blanket NEWSport en vakantie, en ongedragen object zonder de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak), Top Jeans von LAVECCHIA LV16-01 schwarzKleding en accessoires, CV10185-12B1: Referenznummer(n) OE: : 1920, E1-E2) Ninja 98-01 SSS GOLD Heavy Duty O-Ring ChainAuto, 375" by ProLine BowstringsSport en vakantie, Alle definities van de staat bekijken : Style: : Slide Sandals. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Victoria Beckham for Target, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). Part Manufacturer Number: : NF530: Brand: : Trico. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd. zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Personalised White & Black Photo Album / Guest Book / Memory Album / ScrapbookHuis. De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620

Hoooked `Zpagetti Stoffgarn Alt Rosa Ton mit Punkten` Neu Häkeln,Stricken 620, Creatieve hobby's, Handwerken, Wol, garen, draad

Telefon

Whatsapp