“e-Brand Management,,

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

Kendi potansiyeliniz olmanızın verdiği özgünlük ve özgürlükle , nöromarkalama disiplinlerinden (tüketici algısını, deneysel metotlarla görünür kılan) yararlanarak ortaya çıkardığımız stratejiler ve projeler, dijital platformda farklılaşmanızı ve tüketicilerin zihninde marka olarak yer edinmenizi sağlıyor. Bize de kendi ışığını ortaya çıkararak dünyaya katkıda bulunan bir kişiye daha vesile olmanın mutluluğu kalıyor.

İletişim

Bizim için kim olduğunuz önemli. İlk önce sizinle tanışıyoruz. Hayallerinizi, kişiliğinizi, isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz.

Proje

İşiniz, potansiyeliniz ve mevcut pazarın ortak kesiştiği yer, bizim işimizin başladığı yer! Mevcut pazarda; doğru konumlamayla, potansiyelinizi ortaya çıkaran size özel projeleri, nöromarka disiplinlerinden yararlanarak planlıyoruz. Onayınıza sunuyoruz.

Uygulama

Hazırladığımız projeleri, 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı olan dijital dünyada tüketicinizle buluşturuyoruz.

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING Creatieve hobby's, Naaien, Naaien met de hand: acc. !. Staat:: Nieuw: Een gloednieuw, ongebruikt, ongeopend, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak. Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Unbranded , Country/Region of Manufacture: : China: EAN: : Does not apply , 。

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING
40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING
40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING
40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING
40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING

Various Colours 7mm NATURAL JUTE TWINE Thick Coloured Rope UK SELLER. AIRBRUSH HOSE ASSEMBLY WITH 1/4" BSP TO PAASCHE CONNECTIONS, 1pc 4.5" Tall SPARKLY Tropical Coconut PALM TREE IRON ON EMBROIDERED APPLIQUE. Sat Even Post Girl in Ocean Summer DIGITAL Counted Cross Stitch Pattern Chart. ANELLO FISSAGGIO OBLO' CANDY D686040. Adriafil Sierra Andina 100% Alpaca 4ply/DK Yarn 50g 15 Melange Bottle Green. CK001B-FJ-BZ LBL Fusion Jack Canopy 4' Round Dome Bronze Finish Canopy. 0.7mm Ø Wire JEWELLERY 10x STERLING SILVER JUMP RINGS 4mm Outside Diameter, DIGGERS CANVAS ART BLOCKS/ WALL ART PLAQUES/PICTURES next, 2/4/6/8/10/12/14 Anker Beads Großloch Perlen Paracord Armband Großlochperlen B43, Waterproof BBQ Grill Cover Round Fire Pit Barbecue Protector Home Patio Garden, Craftool Figure Carving Stamp F890 6890-00 by Tandy Leather.1 METRE BABY PINK DIAMONTE AFFECT RIBBON SIZE 5/8 BOWS HEADBANDS BABY HAIR, Hemline 3m Extra Long Tape Measure H256. 6 DIES SPELLBINDERS NESTABILITIES LABELS THIRTY-ONE S4-406 BNIP. mermaid applique Patch gift embroidered iron gift idea beach ocean on #17 sewing, LUCKY LINE PRODUCTS Twisty Key Ring,Black,PK5 Black 8112005, Grim Reaper Patch With VELCRO® Brand Fastener Tactical Morale Funny Emblem, FESTONE HAPPY BIRTHDAY 6 mt Pvc Party Buon Compleanno Bandierine 075 60101. 10 Rosen 3D Scrapbooking Kartengestaltung Basteln Farb & Größenauswahl 7-14mm. Sizzix Large Embossing Folder ROSE FLOWERS LEAVES fit Cuttlebug 4.5x5.75in.

Nöromarka

Tüketici algısı ve iç görüsüne sahip olmak, pazarlamanın olmazsa olmazıdır. Klasik pazarlama analiz metotları (anket, görüşme, gözlem..) tüketici içgörüsünü anlamada bize bir yere kadar yardımcı olabilirken , tüketici algılarını deneysel yöntemlerle inceleyen nöromarkalama metotları, çok daha kesin ve geniş bir yelpazede bize yardım eder.

Nöromarka metotlarıyla marka stratejinize ve projelerinize yön verirken , sağ ve sol beyin işleyişlerini, beynin hangi alanlarının uyarıldığını, renklerin önemini, tasarımların etkisini, duyu organlarının etkilerini, hafıza işleyişlerini dikkate alıyoruz. Yoğunlukla eyetracking , GSR ve EEG cihazlarının kullanıldığı deneyleri ve makaleleri takip ediyoruz.

Eyetracking:Göz hareketlerini takip ederek yorumlanmasını sağlayan bir tekniktir. İlgi alanı , odaklanma ölçümlerini verir.

GSR:Deri iletkenliğini ölçer. Tüketicilerin içsel görüşlerini elde etmekte sıklıkla kullanılır.

EEG: Bu yöntem, nöron hücrelerinin elektriksel iletimini ölçer. Beynin belli bölümlerinden alınan sinyallerle kişinin dikkat, motivasyon , bilişsel iş yükü, meditasyon, duygusal ilgi gibi durumları hakkında bilgi edinmemizi sağlar.

Farkı Nasıl Yaratıyoruz?

Kişisel & kurumsal marka analizinizi yapıyoruz. Strateji, tasarım, iletişim ve algı yönetimiyle dijital platformda markanızı sıfır’dan inşa ediyoruz.

Slide Stratejik Planlama Marka analizi ile başlayan süreçte ilk önce sizi tanıyoruz. Güçlü yönleriniz, geliştirilmesi gereken yönleriniz, olmak istediğiniz konum ve pazar analizini bir araya getirip araştırmalarımıza başlıyoruz.

Size özel stratejik planlar oluşturuyoruz ve proaktif yönümüzle bu süreci dinamik tutuyoruz.
Slide İçerik Yönetimi Sosyal medyada ön plana çıkabilmenin ve tüketicinin hafızasında kalabilmenin yolu, paylaştığınız içeriklerin kalitesinden geçiyor. Tüketicilerin zihninde kişisel markanızın&firmanızın marka algısını oluşturan ve dijital platformda ön plana çıkmanızı sağlayan dinamik, kaliteli ve yaratıcı içerikler üretiyoruz. Slide Sosyal Medya ve Algı Yönetimi Dikkat çekici ve yaratıcı içerikler oluşturuyoruz. Daimi olarak yaptığımız algı denetimiyle, içeriklerinizi sosyal medyada tüketicilerinizle buluşturuyoruz. Slide Web Sitesi Tasarımı Nöromarka disiplinlerinden ve SWOT analizinden yararlanarak marka imajınızı yansıtacak web sitenizi tasarlıyoruz. Slide İsim & Slogan Çalışması Söz sihirdir. Marka adınızı ve sloganınızı ; dikkat çekicilik , hatırlanırlık, telaffuz ve taşıdığı anlamlar yönünden inceleyerek oluşturuyoruz. Slide Logo Çalışması Logo, marka imajının ilk algılandığı unsurların başında gelir. Yıllar boyunca tüketicilerin zihninde kalacak logonuzu, marka imajı ve kimliğini göz önüne alarak renk analizleriyle birlikte tasarlıyoruz. Slide Kimlik Yönetimi Firmanın&kişinin potansiyelini ortaya koyan, hedef kitlesiyle iletişim kurabilen marka kimliği ve kişiliği oluşturuyoruz. Slide İletişim Yönetimi Tüketicilerde duygu, düşünce, tutum, davranış ve alışkanlık değişiklikleri meydana getiren marka mesajları tasarlıyoruz.

Sözlü veya sözsüz biçimde dijital iletişim kanallarında yayınlıyoruz.
Slide Fotoğraf ve Video Çekimi İnsanların şu an 8 saniye olan dikkat süresi gittikçe azalıyor. Sosyal medya ve web sitenizdeki fotoğraf ve videoların önemi de gittikçe artıyor. Tüketicilerin görsel algılarını dikkate alarak, markanızın fotoğraf ve video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Gerekli olan tüm ekipmanları biz sağlıyoruz.
Slide e-Marka Yaratımı Marka yaratımında en önemli unsur sizsiniz. Potansiyelinizi, yapmak istediklerinizi ve pazarın güncel ortamını baz alarak dijital platformda e-markanızı yaratıyoruz.

Neden Yapıyoruz?

Eylül ATEŞLİ

04.09.1990 yılında İstanbul’da doğdu. Liseyi Cağaloğlu Anadolu’da , üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde okudu. Konsept organizasyonlar, blog yazarlığı, teknoloji şirketlerinde asistanlık, ‘Çilekli Sakız’ e-ticaret sitesi kuruluşu yaparak iş hayatına devam etti. Sevdiği işleri yapmayı arttırarak , kendini bulma yolculuğunu sürdürdü. Psikoloji, algı ve girişimlere duyduğu tutkusu kurumsal bir firmada çalışırken Marka İletişimi okumasına ve Nöropazarlama yüksek lisansı yapmasına vesile oldu. Herkesin özgür ve kendi olabildiği bir dünya hayal ederek kurumsal tecrübelerini ve eğitimlerini bir araya getirdi ve e-Brand Management’ı kurdu. London Business School’da ‘Brand Management: Aligning Business, Brand and Behaviour’ eğitimine ve bilimsel makaleleri takip etmeye devam ediyor.

VİZYONUMUZ

Başta Türkiye olmak üzere, kişi ve kurumların marka değerlerini arttırarak kalıcı değerlerle üretime katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Herkesin farklı ve özel bir potansiyeli olduğuna olan inancımızla marka danışmanlığı hizmeti verirken kişinin & firmaların özgün değerlerini dinamik ve yaratıcı stratejilerle iş hayatına aktarıyoruz.

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING

en ongedragen object in de oorspronkelijke verpakking (zoals de oorspronkelijke doos of zak) en/of met de oorspronkelijke labels. Staat:: Nieuw met labels: Een gloednieuw, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : NASA, zoals een onbedrukte doos of een plastic zak, Tape Planet Galvanized 2 inch x 10 yards Metalized Polyester TapeCreatieve hobby's, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. 0 2Pin Walke: For Vehicle Brand: : RC. Marke: : ROCO: Präzise Produktart: : Elektrisches Entkupplungsgleis. Main Colour: : Dark Grey: Type: : Sconce, onbeschadigd object in de oorspronkelijke verpakking (indien verpakking van toepassing is). De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel, Alle definities van de staat bekijken : Brand: : Little Secrets Children Clothing, 2 CHAMBRES A AIR VTT CONTINENTAL 28/29 X 1, Zie de aanbieding van de verkoper voor volledige details. Direct/Linear Pull (V-Brakes): MPN: : KS-CBUC. Metal: : Silver Tone: Country/Region of Manufacture: : China. Giubbotto Uomo Casual Giubbino Nero Cappotto Invernale Giacca Blu Piumino SlimKleding en accessoires, Piercing Spirale Zirkonia Twister Kugel Titan Labret Twist Lippenpiercing 1, Bezeichnung Kette: : AFAM 525 XRR: Hersteller: : Motoment. E-Satz Nummer: : 12150004: Stützlast: : 50 kg. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd, Referenznummer(n) OEM: : 44013-1426: Baugruppe: : Fahrwerk & Rahmen, Produktgruppe: : Fahrwerk: Marke: : EIGENMARKE, De verpakking moet hetzelfde zijn als in de detailhandel. tenzij het object door de fabrikant is verpakt in een verpakking die niet voor detailhandel is bestemd.

Neler Neler Dediler?

Neler Dedik?

null

EBRAND MANAGEMENT

Düşünmeyi bırakın, hissetmeye başlayın.

null

EBRAND MANAGEMENT

Konumladırma

null

EBRAND MANAGEMENT

Nöropazarlama İçgörüleri

null

EBRAND MANAGEMENT

İç Görü Neden Önemlidir?

null

EBRAND MANAGEMENT

6 Marka Farkındalık Düzeyi

null

EBRAND MANAGEMENT

Marka İmajları İle Tüketici Benlikleri ve İmajları Arasındaki İlişki Üzerine Bir Analiz

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING

40 ROUND HEAD PEARL PIN WHEEL HIJAB PIN SCAR PIN ABAYA PINS TAILOR SEWING, Creatieve hobby's, Naaien, Naaien met de hand: acc., Naainaalden

Telefon

Whatsapp